V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

lollaj
1. únor 2010

Ahoj holky,
koukám,že dnes jsem první.

Potřebuju se svěřit,jsem na dně,včera jsem se od manžela dozvěděla,že nás zadlužil natolik,že žádná banka mu už nechce půjčit a udělal dluh ještě někde jinde...já samozřejmě o ničem nevěděla,ani netušila. 😢 😢 😢
Snažím se být v pohodě kvůli Elince a tomu prdolovi v břichu,ale nejde to.Představa,že tady budu sama bez pomoci,bez auta,bez sourozeneckýho kočáru...vůbec nevím,jak budu chodit s malým k doktorovi,Elinka to neujde 😢 😢 😢

Dostala jsem zákaz o tom mluvit,tak píšu aspon vám,jinak bych se zbláznila.
Děkuju.

krista
1. únor 2010

Ahojky 🙂

Sněži vy fakt máte furt něco, pořád samý marození, my jsme teď marodili skoro měsíc a byl to pro mě očistec, jinak Kristý nebývá nemocná, tak si ani nedovedu představit jaký to je, když je to skoro furt ☹ ach jo, to vám fakt nezávidím, už aby byla zima pryč a s jarem a létem určitě bude lépe!!! Co se týče tý moučnivky, psala jsem to do dvojmaminek, bohužel Mariap to nepomohlo, teď nevím jak Zdence (zdenkaradek) na to jsem se nějak zapomněla poptat 😲 mě kdysi u Kristý po měsících bojů s moučnivkou moc pomohly tyčinky Pagavit, je to k desinfekci dutiny ústní a bylo to hned pryč, nebo si holky taky chválily homeopatika Borax, mě to taky ale moc nepomohlo 😅
To je asi dost individuální, tak vám držím palečky!!! Už se těším na fotky! 🙂

Pazhi už jsem odpověděla 🙂

Lollaj to mě strašně mrzí ☹ jestli se můžu zeptat (klidně písni třeba do IP) proč ten dluh nadělal? Má s něčím problém, jako automaty nebo tak? Důležité asi je jestli to manžel chce nějak řešit ☹
Co se týče toho chození, máte doktora daleko? Už bude duben, tak doufám, že bude teplíčko a Elinka se rozchodí, kdyžtak budete procházkovat jen kolem baráku... nějak se to udělá, i když to nebude nejpříjemnější, hlavně ať se dáte ale dokupy, držím palečky!!

pazhitka
1. únor 2010

Kristo- super, diky! my jsme u Tobika taky meli moucnivku, potirala jsem gencialkou a vysledek nic moc- pak jsem se docetla, ze v cizine se moucnivka neleci, nechava se byt, tak jsem se na to vykaslala a za chvili byla pryc...ale samozrejme nevim,jestli je to zarucena informace!

Lollaj- to je strasna situace- posilam aspon povzbuzeni na dalku! manzel by zaslouzil, teda jestli to nedela pro nejaky "dobry" duvod? a ma praci?

krtecek
1. únor 2010

Dobre rano,

Lollaj, nabizim taky svoje ucho a zkusenosti. Prosla jsem si necim podobnym se svym byvalym manzelem. Pokud budes chtit pokecat, tak klidne pres IP.

Vic napisu pozdeji, jdeme si s Anickou si hrat do skupiny. Jo a pres noc nam tu zase nasnezilo.....ach jo

maruska39
1. únor 2010

Ahojky,máme za sebou "úžasnou" noc a můžou za ni zuby - pětky,ach jo už ať jsou venku všechny!!! Včera jsem se rozhodla že malému změním režim,vstává v 6h ráno někdy dříve a šel každý den spát znovu před 8h ráno,pak šel znovu okolo 12h a poslední dobou mi to druhé spaní bojkotoval,jako usnul ale až po delší době co řádil v postýlce,řekla jsem si že je čas mu zrušit ten jeden spánek a nechat mu jen v poledne ... hm tak včera teda usnul o půl jedenácté po polívce během vteřiny a spal přes 2h a dneska po této božské noci kdy toho moc nenaspal (od třetí hod ráno jsem poloseděla v obýváku na gauči a malý obkročmo na mě a spal mi rameni) usnul u pohádky,takže jsem ho jen přenesla do postýlky takže se mi to vůbec nedaří ten jeho režim ukočírovat ... asi to bude na delší lokte,jenže jak mu vysvětlit že ten spánek co má ráno už nebude a prostě ať vstane ráno místo v 6h a dříve raději v 7h a bude fit?? 😅

lollaj to je šílené co píšeš .. no taky mě to strašně mrzí,dluhy jsou největší potíž situaci máte opravdu náročnou a s tím kočárkem jak říkáš že ti to malá neujde tak to bych si postavila hlavu a koupila si ho za porodné,je to tvoje a miminka zásluha že tu bude s vámi takže bych si to za ně koupila,nějak se přece ven dostat musíš. Samozřejmě neznám až tak vaši situaci a jestli je potřeba rychle splácet,ale kočár je asi fakt třeba jak malá to neujde ....... já ho mít nebudu,spoléhám že se mi malý rozchodí pořádně zatím teda taky nic moc ale já to budu řešit až tu bude to mimi a uvidím jak na tom malý je.

lollaj
1. únor 2010

Díky za podporu, je mi šíleně,ani se to nedá popsat 😢

Manžel nehraje automaty,ale stydí se přiznat,že nemá peníze.Pry je to dluh za naš život,ale nejsem si vědoma,že by jsme to projedli a co se týče oblečení,tak jsem si za posledních 7 měsíců koupila těhu rifle a dvě trika (ty u větnamců) a Ele kupuju,jen když je to nutné.

Už měl dluhy,když jsme se seznámili.Ale říkal,že do 4 let bude vše splacené(což by mělo být v květnu) a místo toho udělal ten další dluh,nejhorší je,že na firemní kartě,dnes má schůzku se šéfem,takže očekávám to nejhorší...

Já kráva ještě říkám mámě po vánocích jak se máme skvěle,že jsme měli tak hezké vánoce,že v předminulých letech by jsme takový mít nemohli.
Nejhorší je,že si najednou vyčítám těhotenství,mrzí mě, že neřekl pravdu,když jsme se snažili o druhé.Ted chudák bude mít samé růžové hadříky po starší ségře,páč na nový asi nebude 😢

A ve finále přišel s tím,že pokud ho nevyhodí,tak bude muset být furt v zahraničí,aby měl co nejvyšší plat,tzn. že nebude jezdit domu na víkendy...což je fajn,ale já pomoc potřebuju,samy víte,že s pupkem a malým dítětem fungovat nonstop je náročný.

krista
1. únor 2010

Maru jak mu to vysvětlit 😀 no to by měl pochopit sám, ale to víš že to bude na dýl 😅 já jsem si taky myslela, že malé ten spánek natáhnu když bude chodit už jen ve 12h, dřív chodila v 10h ale taky měla jen jeden ten spánek a myslíš si že mi vstává dýl? No to spíš vstává jak se jí zlíbí, min. týden vstávala v 5h s malým já myslela že mě klepne 😅 přeju ať zoubky dlouho netrápí, i když ty pětky budou na dlouho, už se na ně netěším, snad máme ale ještě chvilku čas, blbý je jak jsem ti psala, že pak polezou určitě i malýmu tak to si dáme 😅 teď máme mít druhej Priorix asi za 14 dní, toho se taky bojím, že bude nějaká špičková reakce jako u toho prvního 😝

Lollaj ach jo 😔 a jak se k tomu manžel staví, má nějakou ochotu začít to pořádně splácet ať se z toho vyhrabete? A kde ty peníze nabral, že jsi o tom nevěděla? My máme společný účet tak o všech financích co se doma mihnou víme oba, tohle by mě dostalo kdyby takhle manžel přišel, asi bych ho zabila ☹ nejlepší by podle mě bylo spočítat vaše příjmy a nezbytné výdaje a kolik dělaji ty půjčky a prostě se do toho opřít a platit dokud jste tři a až ti začne chodit MD (tu by si mohla mít vyšší než RD, i když nevím na jak dlouho to máš), manželovi to tvrdě vysvětlit, že žijete teď hlavně pro děti a to neni ideální situace 😒
Co se týče hadříků, jestli tě to neurazí nějaký ti klidně pošlu po Lukáškovi, pochopitelně za to nic nechci, ráda bych pomohla, finančně nemůžu, tak aspoň takhle.

lollaj
1. únor 2010

krist - poslala jsem ti IP

maruska39
1. únor 2010

jestli má někdo dobré srdce tak je to Krista,
víc napsat teď nemůžu až bude čas 😉

krtecek
1. únor 2010

lollaj, to je mi moc lito ☹ hlavne ted , kdyz cekate ke vsemu jeste druhy mimco.....
A je to velky dluh? Ja osobne bych v tom videla edno pozitivum, ze ti to rekl sam a hlavne, ze ti snad nelze. Muj ex mel dluhy jeste pred svatbou (nic mi o nich nerekl, jen jeho kamaradi to vedeli a ted si zpetne myslim, ze i jeho rodina). Mel auto na leasing a sla po nem vymahacska firma, protoze neplatil, tak jsem si v bance pujcila, aby to srovnal a on mel za to platit najem za byt a ja splacet bance. No a ve fazi, kdy to vrcholilo nas chteli vyhodit z bytu, protoze ten najem neplatil....no toho by bylo daleko vic. Ale nejhorsi pro me bylo, ze mi FURT LHAL a to neustale, takze jsem vubec nevedela na cem jsme.....jako, ze naboural auto, pritom mu ho leasingovka sebrala a pak, ze ho prodal.....ze dostal od kamarada telefon a pritom si na nej sel pujcit 15tisic a nesplacel a dokonce ho vyslychali policajti......nikdy jsem nebyla zvykla kontrolovat ucty a papiry, kazdy jsme si to vedl sam, ale pak jsem musela a jen jsem se divila.....dluhy proste vsude, socialka, zdravotka, pokuty, neplatil najem.........a do toho ty jeho lzi a jen same lzi......dluh nakonec cinil (i kdyz nevim, jestli to byla konecna castka) pres 800tisic....Tot v zakladu vse, vic fakt pres IP, jestli budes chtit. Aspon takto bych mohla pomoci 🙂

devila
1. únor 2010

ahoj holky,
jen v rychlosti, dočtu později.

Od včera mě bolí sedmička a dáseň za ní. Tak jsem jela k zubařce a ta mě hned poslala se objednat na stomatochirurgii na vyřezání osmičky (nevyrostlé). Tak jsem tam jela se objednat a oni at přijedu hned dneska ve tři. Tak to bude zase bolest, sešitá pusa.......Myslete na mě holky, jdu na tři tak jdunakojit malou at vydrží doma s manžou a letím.

AU au to zase bude. Už mám dvě dole pryč.....trvalo to vždy přes hodinu ☹ Večer budu lézt po zdi od bolesti, protože nic pořádného na bolest nemůžu ☹

nicole_11
1. únor 2010

LLolaj to mě mrzí,MM má taky dluhy z předchozího vztahu, chtěl podnikat se svojí bejvalkou a nakonec to nevyšlo a protekl 600tis., ted mu zbývá doplatit asi 200tis. bance a 200tis. bráchovi a mámě, s rodinou to nějak vyřeší, ale horší je ta banka, kdyby nebylo jeho mámy tak jsme úplně v háji, strašně nám pomáhá finančně, ale MM taky chodí pořád do práce a má jen 5dní v měsíci volno, mám strach aby zachvíli nezkolaboval, ale mělo by se to brzy spravit, jeho máma mu spoří stavebko a domluvili se že ty prachy vybere a použije na to, takže za 3-4m, bychom z toho měli být venku, ale člověk nikdy neví co se ještě podělá, v létě se nám rozbilo auto, takže si půjčoval prachy na auto, kdyby nebylo toho auta, tak má v bance daleko menší dluh....

lollaj
1. únor 2010

Moc vám všem děkuju za podporu.Nebýt vás, tak se zcvoknu. Jdu ted s Elinkou do "Herny",abych přišla na jiné myšlenky.
Ještě jednou díky.

Devilo,jestli máš doma pro Prdelky,ty chladící gelový polštářky,tak ty jsou na to super,ale pozor,nesmí to být mražený,fakt jen studený!!!A přikládej a přikládej 😉 Neboj pozítří to bude O.K.

nicole_11
1. únor 2010

jinak co se týče té suché kůže, tak mi včera švagrová říkala zajímavou věc, že dětem se játra dodělávají do 5 let, a že ty škodliviny co nedokážou játra dát pryč, tak jdou ven přes kůžu, proto můžou mít třeba ty pupínky nebo ekzém, a že by se to nemělo něčim zapatlávat, aby to mohlo odejít ven, že jinak se to zase vrací do těla, jako promazávat to jo, ale spíš jen olejem a přírodními krémy ne žádná chemie, a v zimě je ta kůže náchylnější, a pokud se nějak neškrabe tak to nemám řešit, já mám v zimě taky suchou kůži ale narozdíl od něho se pořád škrabu 😖 takže ho ted mažu dětskou vazelínou a uvidím co mi řekne ta na kožním, ale jestli mi bude chtít dávat nějaký sajrajty na něho, tak mu to nedám a počkám do léta, jestli se to opravdu spraví, kdyby ho to svědilo a škrabal se, tak to budu řešit ale takhle na něho nebudu zbytečně patlat nějaký věci....nemá ani žádný červený pupínky jen suchou kůži

krtecek
1. únor 2010

Devil, myslime na tebe. At te to moc neboli!

Lollaj, jen me jeste napadlo...tvuj manza vypada, ze si to vsechno uvedomuje a chce to resit, jenze na to asi sam stacit nebude. Podle me by bylo dobry si spolu sednout a probrat celou situaci a jake mate moznosti. Hrdost bude muset odhodit a vase rodiny by o tom meli vedet. I kdyby vam meli pomoct financne nebo jinak jen s detma a s beznym chodem vasi domactnosti.
Dobry napad se jit trochu odreagovat 🙂

maruska39
1. únor 2010

ty dluhv to je mazec no 😔 to mě strašně mrzí je to fakt s dluhami hrozně těžké,my máme jenom na byt a to ještě nijaký velký,pak auto ale zvládáme to v pohodě.
Lollaj musíš si s manžou promluvit,musí tam být u vás důvěra a hlavně ať už si nepůjčuje bez tvého vědomí,jinak společný účet doporučuji máme to taky tak a víme o každém prdu co udělá ten druhý,vlastně se nestane že by jeden z nás o jediném trvalém příkazu atd. nevěděl. Držím moc palečky a klidně piš,vypiš se s toho 😉
a jak jsem psala krista ať chce nebo nechce má hrozně dobré srdce a přes písmenka se to prostě pozná 🙂
dneska jsme měli neplánovanou návštěvu,ale milou moji mamku vidí malého hrozně málo takže nešel spát tak jak měl,či-li režim úplně v háji,ale nevadí aspon si užil babičky,tak spinká teďka a ven dneska taky už nepůjdeme však ono se to nezblázní 😉

nicole_11
1. únor 2010

krteček tak to sis teda taky užila, to já mám jistotu že nájem a důležíté věci jsou vždy zaplacené, protože je platím já, nechá mi doma vždycky peníze a já jdu do banky nebo na poštu...

maruska39
1. únor 2010

jo a s tím exém či suchou kůži já vím že se to tu řeší pořád,ale je to prostě aktuální
no tak dneska jsem malému objevila tu suchou kůži i na ručičkách a jak jsem to namazala indulonou modrou kterou normálně mažu i nožičky tak to zčervenalo 😔 bobínek on určo bude mít exém,musím s ním na kožní 🙄

maruska39
1. únor 2010

teď jsem dostala první pořádný kopanec 😀 😀 😀 zatím mě jemně ťukalo a teď oficiální pořádný kopanec 😀

nicole_11
1. únor 2010

maruško Tedíkovi to taky párkrát po natření krému zčervená a mě občas taky moje kůže, já bych s tim ekzémem neplašila a po tom mi řekla švagrová jak jsem tu před chvíli psala, tak to nebudu hrotit vůbec

maruska39
1. únor 2010

já mám strach Nicol,my se toho nemůžeme zbavit je pořád suchý všude tak nechci něco zanedbat uvidíme co řekne DR. tobě na tu kůžičku malého a pak když tak malého taky objednám.

nicole_11
1. únor 2010

dám ti pak vědět, jdeme tam příští pondělí...ale pokud mi bude cpát nějaký kortikoidy nebo něco podobného, tak mu to v žádném případě nebudu dávat...ted se nám osvědčila i ta dětská vazelína, ale musím ho 2x denně mazat, jinak je jak struhadlo, ale já jsem přes zimu taky vyschlá, akorát já se občas tak škrabu, že to mám do krve jak ted, nejradši bych si nafackovala, naštěstí Tedík se neškrabe

maruska39
1. únor 2010

no jo já jsem taky suchá,hlavně ruce,klouby a nohy 😅
určo dej vědět,už ať je to jaro!!!

maruska39
1. únor 2010

hm tak aby toho nebylo málo tak Domi je komplet posetý červenou suchou vyrážkou,ráno je ruce a teď celé tělo,škrábe se svědí ho to a pláče 😢 Dala jsem mu fenistil kapky na svědění,celé tělíčko namazala a dnes nekoupu,pokud se to do rána nezlepší tak jdu raději k DR. je fakt hodně posetý tou vyrážkou vůbec se mi to nelíbí ☹

nicole_11
1. únor 2010

tak to je vyrážka asi z něčeho, nejedl něco divného nebo ta indulona, ale tím jsi ho už mazala, že...tak radši zajdi na kožní, tam ti poradí...

maruska39
1. únor 2010

Devil!!!!!!!
úplně jsem na tebe zapomněla v tom mém trápení,tu osmičku ti vůbec nezávidím vůbec!!!!!! lituji tě a cítím s tebou ☹ já byla jednou na trhání osmičky a podruhé už nikdy a to jsem měla jít už 3 roky zpátky 😔
raději budu rodit jak toto,dostala jsem zánět,14 dní na ATB,sešitá pusa,denně dren,výplach nemusím ti říkat asi to znáš,jsi fakt neskutečná odvaha!! klobouk dolů nešla bych já jsem posera 🤐

maruska39
1. únor 2010

no právě nejedl nic nového ani zvláštního ani žádné ovoce jak mu lezou zuby tak nechce ani pořádně jíst,indulonou mažu už od minulé zimy tím to nebude já nevím no 😒

nicole_11
1. únor 2010

možná ty zuby, některý děti to snáší špatně a mají z toho teploty, průjmy i vyrážky

maruska39
1. únor 2010

aha vidíš to mě nenapadlo,tak že by? nebo to je podnět díky kterému vylezl exém 😖
Nicol děkuji ti dneska mi moc pomáháš i jen tím,že si o tom se mnou píšeš,děkuji 😵 😵

nicole_11
1. únor 2010

není zač...dneska je u nás tchýně a hraje si s malým, tak mám klídek 🙂