Večer brečí tak, až zvrací. Je to reakce na očkování?

crca
3. říj 2010

Ahoj maminky,chtěla bych se poradit 😒 Ve středu jsme byli na očkování proti zarděnkám atd..,a od druhé noci nám holka začala strašně brečet,když jde spát a dá se do postýlky,je to fakt šílený řev,jako by jí na nože brali ☹ .Do té doby usínala normálně(kluk je teda v pohodě)Vždycky si chvilku povídali a za chvilku tichu,občas si zabrekli,ale nic hrozného,jenže teď jí necháme 2 min brečet a ona jak brečí tak se zalkle,natáhne jí to a my jdeme s manželem převlíkat nejen jí,ale i postýlku 😒 Na dnešek mě to udělala i v noci ve 2.Se vzbudila,já jí dala napít-dobrý usnula,jenže jsem jí položila do postýlky a zase šílený řev,musela jsem jí vzít do postele a to usnula hned,držela se mě jako klíště 😒 Nevím co to do ní vjelo,proč se tak děje..... 😔 Nic se doma neděje,všechno v pohodě,přes den usne normálně,v pokojíku nemají nic nového čeho by se bála.Nevím zda je to nějaká odezva na to očkování,nebo jen etapa vývoje.Ani by nebyl problém brát si jí k sobě,ale mám dvojčátka a musím vstávat ke klukovi když se náhodou vzbudí,takže se od Michalky odtrhnout musím 😒 taky to má vaše dítko,nebo jste měli tuhle fázi? 😔 Už se děsím každé noci ☹

petka80
5. říj 2010

@crca hele, já taky myslím, že to je jen reakce na to očkování. Zrovna tohle očkování je dost problematický, dcera taky měla dost velkou reakci, ne že by se třeba osypala nebo měla teplotu, ale asi dva týdny nebyla ve své kůži, hodně se budila, věčně kňučela, visela na mě, byla protivná atd. Takže ti nijak neporadím, jenom chci říct, že bych to fakt přičítala tomu a nezbývá, než vydržet a ono to přejde.
U té mladší jsem rozhodnutá, že jí to nenechám píchnout dřív než na dvou letech 😠

crca
autor
6. říj 2010

@petka80 Kdybych věděla,že to jde píchnout až dýl,tak to taky udělám 😔 dostali totiž i poeldní Hexu,takže měli vlastně dva ďobance,jeden do ruky a druhou zarděnkovou do stehýnka ☹ Na dnešek spala do půl druhý v pohodě,pak zase křik,tak jsem dala mlíko a opět scéna,tak jsme zase spali spolu,ale to spala teda až do půl sedmý i přes to,že jsem vstávala k matymu abych ho přebalila a nakrmila o půl 6 😉

haninka
20. říj 2010

Naše malá zaspávala vždy bez probémů sama. Ale najednou asi na roce a půl, když jsme večer dočetli pohádku se najednou zvedla a začla PŘÍŠENĚ řvát, klečela v postýlce, držela se ji a řvala dokud se nepoblinkala. Taky jsem z toho byla vykulená, že co to je? a pak mi známá řekla, že takhle si jejich malou na 2 letech naučili spát v manželský posteli, páč ji vyhověli. Takže jsem byla tvrdá, nechala ji řvát, šla jsem i 3x převlíknout a druhý den a další už to bylo lepší. Dávno už zase usíná sama, úplně bez problémů...

crca
autor
29. říj 2010

Ahojte děvčata,jen chci říct jak jsme na tom....manžel přinesl tenkrát ty homeopatika na vyčištění po očkování,dostávala Sedalii a je to asi týden co spinká už krásně,poslední dva dny dokonce nemají ani jeden mlíko v noci 😵 sice ho mám udělané,ale ráno ho vylívám 😅 spinká mě teď zase tak do půl 11(v noci)sice se pak vzbudí a jde se mnou do postele 😅 ,ale usne a spinkají oba tak do 7 😉 Už ani dva dny nebrečí když když jde s tátou do koupelny a jdou se cachtat,takže jsme na dobré cestě a bylo to asi fakt tím očkováním,takže snad máme zase další příšernou etapu za sebou 😉