Večer brečí tak, až zvrací. Je to reakce na očkování?

crca
3. říj 2010

Ahoj maminky,chtěla bych se poradit 😒 Ve středu jsme byli na očkování proti zarděnkám atd..,a od druhé noci nám holka začala strašně brečet,když jde spát a dá se do postýlky,je to fakt šílený řev,jako by jí na nože brali ☹ .Do té doby usínala normálně(kluk je teda v pohodě)Vždycky si chvilku povídali a za chvilku tichu,občas si zabrekli,ale nic hrozného,jenže teď jí necháme 2 min brečet a ona jak brečí tak se zalkle,natáhne jí to a my jdeme s manželem převlíkat nejen jí,ale i postýlku 😒 Na dnešek mě to udělala i v noci ve 2.Se vzbudila,já jí dala napít-dobrý usnula,jenže jsem jí položila do postýlky a zase šílený řev,musela jsem jí vzít do postele a to usnula hned,držela se mě jako klíště 😒 Nevím co to do ní vjelo,proč se tak děje..... 😔 Nic se doma neděje,všechno v pohodě,přes den usne normálně,v pokojíku nemají nic nového čeho by se bála.Nevím zda je to nějaká odezva na to očkování,nebo jen etapa vývoje.Ani by nebyl problém brát si jí k sobě,ale mám dvojčátka a musím vstávat ke klukovi když se náhodou vzbudí,takže se od Michalky odtrhnout musím 😒 taky to má vaše dítko,nebo jste měli tuhle fázi? 😔 Už se děsím každé noci ☹

beruska2x
3. říj 2010

@crca podle me je to reakce na ocko, prste se boji, asi to byl stresujici zazitek.. vzala bych ji k sobe at ma v tobe jistotu, cim vic bude klidnejsi tak rychleji na to zapomene....asi se ji spatna vzpominka vraci 😅

crca
autor
3. říj 2010

@beruska2x děkuju,je ale divný,že ani nebrečeli,jen kvikli a dobrý,žádný slzičky 😒 Ale možný to,nikdy se mě nedržela tak pevně,jako teď když se v noci vzbudí 😒 Přes den to si mě ani nevšimne,to už se musí jo praštit,aby se přišla pomazlit a něco pofoukat 😀 Když jí chci vzít do náruče a dát pusinku,tak se hned klevetí zase na zem 😀 Jo to Mates to je mazel 😀

rajka
3. říj 2010

beruska - taky si myslím, že to může být reakce na očkování....zarděnky jsou živá vakcína, dovedou nadělat peklo! a reakce se mohou projevit třeba až týden po očkování. Proti očkování jako takovému nic nemám, ale bohužel mám špatné zkušenosti, takže jsem opatrná. Očkování je velký zásah do organismu. Holčička má asi opravdu strach nebo ji to může bolet...držím pěsti, ať se vše brzy urovná!!

beruska2x
3. říj 2010

@crca no nekdy je divny co jen jim v sesulkach deje... 😅 😉 Sima je taky mazel a spi teda pekne ale taky mel obdobi ze se budil s brekem a nic nepomahalo a preslo to samo, ale nebylo to tak desny 😅

beruska2x
3. říj 2010

@rajka nevim, my ji nemame, ale nekdy je muze rozhodit i pro nas nepodstatna hloupost, proste to vidi jinak 😉 ale verim ze potrebuje jen citit mamu, bezpeci a prejde to 😉

rajka
4. říj 2010

beruska - Omlouvám se, ten můj příspěvek byl adresovaný pro crcu - spletla jsem se.....ta má holčičku....holt mateřská demence 🙂

beruska2x
4. říj 2010

@rajka 😉 😀 neboj jsme mozna v jeste horsim stadiu 😀

crca
autor
4. říj 2010

Tak jen chci říct,že noc na dnešek byla dobrá,když jsem jí dala v noci mlíko a položila do postýlky tak jen mroucla a spala dál 😉 JENŽE!!Dnešní uložení stejný drama,s tím,že už jsme jí teda nenechali tak brečet,to prostě nejde,to je denně povlečení,prostěradlo,pyžama 😔 ,nakonec tam šel manžel s počítačem sedl si před její postýlku a ona na něj koukala až odpadla 😀 😀 Jsem si řekla,že zítra zkusím číst pohádku 😉 Teď jim to pouštíme na kazeťáku,tak začnu asi číst,aspoň budu u ní a uvidíme co to udělá 😉

beruska2x
4. říj 2010

@crca chudak 😅

lamarika
4. říj 2010

@crca u nás probíhalo něco podobnýho před dvouma týdnama. Nikdy to teda nezašlo tak daleko, že by se mi pozvracel. Začalo to z ničeho nic (teda alespoň já jsem si nevšimla žádnýho podnětu) a shruba po týdnu to zase samo odeznělo. V noci se třeba z ničeho nic vzbudil a začal šíleně brečet. Vzala jsem si ho k sobě a držel se mě jako klíště dokud u mě neusnul. Pár nocí spal se mnou v posteli a to byl konečně klid. A pak najednou jedna noc proběhla zase v klidu a od té doby je to zas OK.
Snad to i u vás přejde jako u nás 😉

crca
autor
4. říj 2010

@beruska2x myslíš manžela nebo Michalku? 😀

beruska2x
4. říj 2010

@crca myslela jsem malou, co se ji asi musi zdat kdyz tak breci... manzel si aspon uzije rodicovstvi 😀 vzdyt malinci jsou chvilku 😉

crca
autor
4. říj 2010

@lamarika Jo,to já bych si jí taky vzala do postele,mám jednu postel u nich v pokojíčku,abych nemusela lítat z ložnice,když třeba byli nemocní apod.jenže tam je problém v tom,že mám dvojčátka,takže když se mě vzbudí Matěj,tak musím stejně vstát(manžel to neslyší když brečí(chlapi no 😅 ),te´d jít dolu udělat mlíko..... a samotnou v posteli jí nechat nemůžu,to se hned vzbudí a je to zase na začátku 😒 Kdybych(teda já jsem ráda za ty dva)měla jen jedno tak se vyřeší spousta věcí jednodušeji 😒 No je to někdy trápení 😖 ,měli jsme i šílenou krizi od cca13-16 msíce,to v noci byli vzhůru na střídačku co hodinu,začali mě právě zase pít mlíko i 3x za noc 😒 ,pak najednou klid,všechno v pohodě,na mlíko se sice budí ale tak 2x 😅 ,ale spali v pohodě.Od toho očkování jsme zase v riti(teda hlavně já 😀 A to choděj spát jen jednou v 11 a holka mě spí jen 3/4 hodiny-hodinu a večer jde spát vcca19.15hod nejdýl,takže si říkám,že musí být přece utahaná,lítaj venku kolikrát od 14.00hod,a prostě neusne 😒

beruska2x
4. říj 2010

@crca ty jo, to si moc nepospis co 😅

lamarika
4. říj 2010

@crca máš to těžký s dvouma naráz 😔 Třeba se zpraví sama, do tý doby budeš muset asi vydržet. Nebo si je s manželem rozdělte na dobu než se to zlepší. To by ale asi taky vlastně nešlo když píšeš, že je manžel v noci neslyší 😒

crca
autor
4. říj 2010

@beruska2x To si fakt nepospím,ale energidrinky to jistí,když už je krize 😀 Kdyby mě spala aspoň to dopoledne,tak si lehnu taky klidně na hodinu,ale takhle?Než si teda sednu,zhltnu aspoň kafe a je vzhůru a co mě je platný,že Matýsek spí i hodinu a půl,někdy i dvě,když ta už mě tu běhá 😠 😀 To je hrozý nezmar,to není holka ale kluk 😅

beruska2x
4. říj 2010

@crca me malej ted prestava spat po obede, navecer uz z toho je protivnej, nekdy to utahne a nekdy ne.. ale taky mi to dava zabrat, ten oddych v poledne byl super 😉

crca
autor
4. říj 2010

@lamarika No,nejlepší vždycky je,když si jdu občas někam posedět a manžel hlídá,tak má vysílačku teda u sebe a já abych nedělala krávál,tak si ustelu dole v obýváku a stejně je slyším brečet a manžel ani ťuk 😀 Když mu ráno říkám,že jsem u nich byla dvakrát s mlíkem a jednou s čajem,tak na mě kouká jak jojo,a že je vůbec neslyšel 😀 No nezabili by jste ho?A nejlepší je,když mě ráno řekne dřív on,že spali krásně,že nechápe,proč jsem u nich tak často 😅 (No bodejď by ne,když jsem přišla v jednu z flámu a ještě jsem běhala k nim) 😀

crca
autor
4. říj 2010

@beruska2x Ježíši až nebudou spát ani v těch 11 tak už mě snad odvezou 😀 😀

beruska2x
4. říj 2010

@crca 😀 to jo, ty prechody jsou mazec.. jinak nas malej uz umi bezva napodobit tatku jak chrape 😀 😀 😀 a ze je kluk treba v noci vzhuru nevi ani nahodou , jen pry nadelame desnej kraval.. 😝 😀

lamarika
4. říj 2010

@crca tak vidím, že to funguje stejně asi skoro všude 😉 Mně se syn v noci dáví kašlem, tak k němu pořád vztávám dávám čajík, medicínku atd. . . Mezitím na něj pořád koukám jestli dejchá a je vše v pořádku. Po noci co k němu takhle neustále vztávám, protože to jeho dávení se nedá přeslechnout se mě manža zeptá: "Jak jsi se dnes vyspala? Já perfektně" 😝

beruska2x
4. říj 2010

@lamarika to je jak z vtipu 😀 😀

lamarika
4. říj 2010

@beruska2x no, ale nepovedenýho 😀 Těm chlapům prostě asi úmyslně chybí nějakej osmej smysl a tím pádem se pěkně a nerušeně vyspí snad za každý situace 😒

beruska2x
4. říj 2010

@lamarika noo.. co na to rict 😀 zase umej curat do kopce ne? 😀 😀 😀 😉

lamarika
4. říj 2010

@beruska2x no, jo. Ty vychytávky ovládaj zase chlapy 😀 😀 😀

crca
autor
4. říj 2010

@lamarika Jo to mě právě řekl manžel,že chlapi nemají uzpůsobený mozek na mateřský instinkt 😀 Tak si ale pak někam vyrazme,když víme,že se děcka uřvou jenom proto,že je tatínek neslyší 😀 😀 No nic jdu do hajan než mě to zase začne ☹ Zatím dobrou noc,zítra juknu až usnou což je kolem 11 hod 😀

lamarika
4. říj 2010

@crca přeji co nejklidnější noc 😉

beruska2x
4. říj 2010

@crca mozek? ja myslela ze se posloucha usima 😀 hlavne ze vedi duvod,.. jdu taky spat, dobrou noc 😉

crca
autor
5. říj 2010

Ahoj holky,tak dneska jsem zkusila číst pohádku,jsem si říkala,že třeba usne,když tam budu,ale ani prd 🙄 sice nebrečela,le začala přelejzat postýlku,tak jsem to uťápla,sedla k postýlce, a říkám jí ať udělá hají,že tu budu a budu jí držrt za ručičku-nic,tak jsem jí chytla za ručičku a jako že jí položím-no hysterák 😒 ,přitom stála v rohu postýlky,sotva držela oči 😖 tak jsem si klekla a ona se o mě opřela přes postýlku a hned vytuhla,jenže jakmile jsem jí chtěla položit tak opět,takže braní z postýlky jsem zamítla,protože to má stejný výsledek-usne hned,ale jakmile se položí-konečná 😖 Na dnešek se vzbudila kolem půl noci a od té doby jsem ležela s ní v postely,jenže se pořád vrtěla-ba dokonce si klekala,takže jsem se stejně nevyspala,ještě že ten Máťa je v pohodě 😒

crca
autor
5. říj 2010

Jo nakonec jsem to po půl hodině vzadala a naběhl tam manžel s počítačem 😀 no po chvíli sebou zase práskla a spí 😀