Vedete si něco jako deník miminka?

zusma
10. srp 2008

Ahoj, zajímalo by mě, zda si někdo vedete něco jako denik miminka? Jednak existují ty tištěné knihy, ale spíš by mě zajímalo, zda máte třeba nějaké vlastní poznámky, vypsané události apod? Nebo jsem jen já jen tak prdlá? 😕 😅 🙂

Po návratu z porodky jsem si musela psát časy, kdy malá jedla, protože jsem to během minuty zapomněla a později jsem zjistila, že je strašně zajímavý, jak se to měnilo. Pak jsem si kvůli jídlu psala, co malá snědla...atd. No a to už si píšu dlouho+ nemoci, co a jak povídá, atd. Píšu si to do spec.deníčku, který jsem si vytvořila sama 🙂

monika15
24. dub 2012

@zusma
ja mam taku knizku ze do 3 rokov a vsetko pekne pisem 🙂
urobim si ten cas hoc aj rano 4 ale urobim... 🙂
lepia sa tam fotky a aj sa tam pise 🙂

alena36
1. kvě 2012

já si vedu jen v excelu - návštěvy doktora, váhy, míry, a takové ty důležité věci - otočení, zuby, první krok, první výlet a tak a pro Daníka mám jako dárek i koupenou knihu. Nejsem slohový typ, takže vždy datum - kolik mu bylo a co se dělo.

nelicefo
1. kvě 2012

aj ja som si robila..🙂 a aj pri druhom rozhodne budem.🙂

kacabina
1. kvě 2012

Jéé holky..to je fajn že tady je takové téma...chtěla jsem si to také koupit..ale nemužu to nikde v obchodech sehnat 😒 A také jsem slyšela že existuje knížečka i od doby co je mimi v bříšku..Nevíte někdo o tom něco?? 🙂

ja.na81
1. kvě 2012

ja bych moc rada, ale nejak na to nejsem 😉 Knihy mam dokonce 2 (jednu jsem si sama aktivne koupila, druhu jsme dostali), ale nejak mi to vyplnovani nejde .... si pisu ty pro me dulezite veci do diare, zpocatku kazdy tyden vahu, pak prvni zoubky, prvni nemoc, prvni pritahnuti do stoje, samostatne sezeni.... Takze si proste budu muset schovat ten diar 😉

mates22
1. kvě 2012

Já si vedla u dcery celkem podrobně, u syna míň, čas se nějak nedostával - jen první rok do takových těch knížek. No a teď dělám místo alba fotoknihy vždycky na jeden kalendářní rok, tak tam jim taky významné události zapisuju. A musím říct, že k těm knihám z prvního roka života se ráda vracím 🙂

andelka
1. kvě 2012

Oba moji kluci mají deníčky děťátka a od každého mám i těhotenský deník - všechno teda tištěné. Ten jeden děníček je jen do 1roku, události od té doby tam píšu na vlepený složený list.

masinka
1. kvě 2012

ja si kupim kazdy rok diar a do toho si pisem.... 😀
1 dieta - este som si evidovala presne casy od kedy do kedy spala a na ktorej strane, z ktorej strany som ju kojila, kedy sa usmiala, kedy ktory zub narastol, co papala a kolko... do dennika som si pisala podrobne priebeh celeho dna, popri tom mala aj "fotodennik" - za jej prvy rok som zaplnila 5 velkych hrubych nalepovacich albumov. a stihala som jej dat vyrabat aj tlacene fotoknihy a vyplnala som jej kupeny Dennik dietatka
2 dieta - najdolezitejsie udalosti zapisane v deiari, obcas aj s nejakym parriadkovym komentarom, fotky popchane v zasuvacom albume
3 dieta - v diari mam zapisane kedy bola ockovana a kolko vazila a merala v poradni, ma 7 mesiacov a ma 10 vytlacenych fotiek , ktore sme dostali od fotografa z vitania obciankov....
takze ja som trhla podla toho, kolko mam akurat volneho casu 😉

boka79
1. kvě 2012

Ahoj, ja pisem do pocitaca jej dennik,, niek casto, ale pisem, kedy co urobila prve, prve slovka, skomoleniny,. kedy sme si odvykli od dudla atd... A pisem to v jej mene.. Pre maleho som este nezacala, ale zacnem o tyzden, este toho vela nevie. Inka aj o porode tam nieco je.

cacorka01
1. dub 2014

Ahoj, já furt hledala nějaký, kam se nedávají fotky a byl malý, aby byl při ruce a nikde nic a nikde nic až jsem objevila od horsie.cz a ideál 🙂

sebisrni
Odpověď byla odstraněná
Zobraz