Vedle naší postele válenda pro dceru, abysme se vešli

janinka29
18. lis 2008

ahoj, naší malou uspávám u prsa po přendáníá do postýlky je hned vzhůru, spí s námi v posteli a to celou noc.
Začla se ale roztahovat a nevejdem se tam..
Napadlo nás dát vedle naší velké postele válendu aby jsme se vsichni vešli
máte někdo podobnou zkušenost?????????

daluri
18. lis 2008

Ahoj, tak my to máme přesně taky tak.S tím rozdílem, že manžel je přes týden v Praze a místo máme.A přes víkend se vlezeme. 😉
Ale nejstarší s námi spal až skoro do 13, sice ne každou noc, ale uvažovali jsme o dání postele vedle naší...
Teď o víkendu jsem zrovna říkala, že to můžeme zkusit u Terezky, ale steně si myslím, že by ty děti tam nespaly a že stejně budou nalepeny na mámě 🙂

lennetfrigg
18. lis 2008

Ahoj, tak malý také spinka snáma, ale máme celkem velkou postel, tak se vejdem. Přidat válendu, proč ne? Mně vůbec nevadí, že u nás spinká. Aspoň si ho pořádně užijem. Jednu dobu jsme zpávali i tak, že mi ležel přímo v náruči. Jinak by nespal. Teď spinká většinou ukázkově. Jen teď je nemocný, tak je to horší, pořad je vzhůru, cestuje po celé posteli. Ale aspoň je u blízko u mne.

Jen pozor, aby z postele nespadla. My dávali i na zem peřinu, kdyby náhodou, tak ať zkončí v měkém.

daluri
18. lis 2008

Tak ty peřiny jsme u děcek dávali taky, až do výšky postele. 😉

aponchie
18. lis 2008

spali sme spolu do 6mesicu bez problemu 😉

janinka29
autor
18. lis 2008

no nám to také nevadí, jen se nevejdem 😉

sveca
18. lis 2008

ahojky,náš malej spí jedině semnou a nejhorší je jak ho to odnaučit,roztahuje se,taky jsme měli postel jeden čas u našeho letiště,ale bylo to zbytečný,jakmile jsem se posunula automaticky Robik byl na mě přilepenej

lennetfrigg
18. lis 2008

Jo, to taky znám. Půlka postele prázdná a my nalepení u sebe. 🙂