Vejde se kočárek do BMW řady 1?

sugar
11. srp 2008

Ahoj holky, plánuju koupi nového auta, a tak do roka do dvou miminko, takže se mi do kufru toho auta pak musí vejít kočárek 🙂 Máte někdo "jedničkový" BMW, hatchback? Vejde se vám do kufru "standardní" kočárek? Děti zatím nemám, takže ani netuším jak různě můžou být velký kočárky... Ale předpokládám že v tom asi rozdíl moc nebude? Za rady a zkušenosti předem moc děkuju!

kristi
11. srp 2008

ahoj, zeptej se nekoho, kdo to auto ma. Nam se vesel kocar i do Fabie, ale bylo to tesny a musely se sundavat kolecka....

sugar
autor
11. srp 2008

Ahoj Kristi, to právě doufám, že se tu nějaká mamina najde, co má BMW 1... a že se podělí o zkušenosti. Já zatím nemám ani to auto, ani dítě, a "půjčovat si" kamarádku s dítětem a vozit jí někam do prodejny BMW, to mi připadá dost komplikovaný. Nehledě na to, že by mi asi nedovolili vyzkoušet si narvat "běžně" znečištěný kočárek do úplně novýho auta připravenýho k prodeji...

sugar
autor
11. srp 2008

Nikdo nemá miminko a jedničkový BMW hatchback?

ene
11. srp 2008

Delaji se i golfky, na ktere jde pripevnit autosedacka, to se pak musi vejit vsude - pri nejhorsim.. 🙂

kacka.va
12. srp 2008

záleží na tom, jaký budeš mít kočárek a jak se bude skládat, ne? já když vybírala kočár, tak jsem si normálně v obchodě řekla, že ho chci zkusit, jestli se mi vejde do auta a bez problémů. Takže kupovat auto, podle kočáru mi přijde divný, spíš bych kupovala kočár podle auta.

sugar
autor
12. srp 2008

Kacko, vidíš, taky řešení 🙂 Jen si nechci koupit auto, do kterého by se nevešlo vůbec nic, tak jsem doma dostala za úkol tohle zjistit 🙂 Jinak "pohledem" mi ten kufr připadá tak akorát, ale jak s kočárky nemám ale vůbec žádnou zkušenost, tak se radši ptám 🙂 Dělají se tedy kočárky v hodně různých velikostech?

sonik05
12. srp 2008

sugar: Záleží na tom, jaký kočár tam chceš cpát. Domnívám se, že podvozek většiny kočárků bys nacpala i do všelijakých hatchbaků, ale problém nastane, když budeš potřebovat převézt ke kočárku i korbičku.
Porozhlédni se po kočárku, který by se ti líbil. Kolekce jednotlivých let se liší většinou jen v barvě, jinak podvozky zůstávají stejné. V internetových obchodech najdeš i rozměry složeného či rozloženého kočárku a pak jen stačí zajít do autosalonu s metrem a změřit kufr 🙂

krista
12. srp 2008

To co radí Sonik je dobrý nápad 🙂 Nebo se poptej přímo v konkrétním tématu na kočárek jaký maji holky auta a jak se jim tam kočík vejde 🙂 😉 Já třeba vím, že náš kočárek se vejde do Peugeotu 206 - ten má docela malej kufr, takže si troufnu říct, že do toho BMW by se taky vešel 🙂

kacka.va
12. srp 2008

sugar: jojo, taky záleží na tom, aby sis nevybrala kočárek a pak si nezvolila jiný - větší. ;)

ila12
23. srp 2008

Ahoj sugar,koukám,že máš stejný problém jaký řešila moje kamarádka před 7 měsíci.Ona má BMW řady 1 a opravdu žádný z nynějších módních kočárků se jí tam nevešel,spolu jsme zkoušely i můj Peg Perego Pliko P3,to je trojkombinace na golfáčovým podvozku a opravdu s odřenýma ušima a velkou námahou jsme ho do kufru narvaly 😝 ,ale kdo by se chtěl pokaždý takhle dřít.Nakonec si koupila kočárek BugaBoo,ten tam bez problémů dá. 😉