• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velká postel pro 8mi měsíční dítě. Není to brzo?

9. července 2011 
Zdravím....
Až se přestěhuji chtěla bych malé rovnou pořídit celý nový pokojíček. Chtěla bych jí koupit pokoj s normální velkou postelý, stolem, skříňí....
Myslíte si, že je velká postel vhodná pro 8-mi měsíční dítě? Samosdřejmě tam přijde zábrana... Ale stejně, není to příliš brzo?
Díky ta odpovědi :wink:
7. črc 2011 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eleonorka ahoj. to bych nedelala. co kdyz se v noci pretoci a spadne? jak se pak dostane zpatky? :confused: nebo rano se vzbudi a jak vstane? podle me ja na to hoodne casu. muj syn (2,5r) je stale v postylce (mame tu velkou 120cm) vyhovuje nam to obema :slight_smile:
pockala bych minimalne dalsiho pulroku :wink:
7. črc 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eleonorka to bych nedala,minimálně rok je ještě čas,nám je 26měsíců a sice spěj na velkých postelých,ale mají letiště a ještě co jde tak zadělané a stejně se jim párkrát povedlo spadnout :sweat_smile: dávávm tohoto smajlíka,protože i na zemi mám matrace,takže dopad byl měkký,ale i tak....pro 8 měsíční mimi určo nee-teda za mě :wink:
7. črc 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eleonorka podle mě to taky vhodné není, přijde mi to hooooodně předčasné
7. črc 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mamkamarketa Víš ona by tam měla zábranu tak si myslím, že ten pád by byl vyjímečný a navíc z mojí velké postele dokáže v pohodě slézt a zase na ní vylézt (docela se divím, protože ani neumí chodit :grinning:) A s tím vstávním máš asi pravdu zřejmě fakt zvážim ještě tu malou postýlku (když, tak do 12 - 18 měsíců). Díky
7. črc 2011 ve 20:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to vypadá, že asi doopravdy pár měsíců počkám.... Aspoń ten pokojík potom lépe využije :grinning:
7. črc 2011 ve 20:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eleonorka ono zábrana nezábrana,Máťa mě byl schopnej přelézt i postýlku v noci ve 14 měsících a to jí měl úplně dole :sweat_smile: Když jsme byli v nemocnici tak tam mají ještě ty větší zábrany co se vyšupujou u těch železných postýlek-šla jsem na oběd,kluk spal a sestra se mě ptá jestli"jestli jsem zavřela postýlku a já že jo,ale je to jedno on to stejně přeleze :grinning: :grinning: "No koukala na mě divně,ale bylo to tak :grinning: a něco jiné je ve dne,když se soustředí a něco v noci když spí,nemluvě o tom,že oba jsou jak vrtule :sweat_smile:
7. črc 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eleonorka :slight_smile: ...podle mého je na to taky brzy :wink: .v 8 mi měsících je to pořád ještě mimčo :dizzy_face: .nejdřív bych do toho šla až bude prcek chodit :wink: .náš malý byl v postýlce do 2 let.
7. črc 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eleonorka jako ona zábrana je hezká, ale mimi si v posteli stoupne, může udělat pár kroků o zábranu zakopne a poletí
7. črc 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
v osmi měsícíh bych dítě rozhodně z postýlky nedávala. U nás teprve po osmém měsíci začal být mazec s rotování v pelíšku a z velké postele by určitě spadla. Teď je dceři 16 měsící a pomalu se začneme učit na velkou a to pouze kvůli tomu, že čekáme druháčka a postýlku budeme potřebovat. JInak bych jí tam enchala aspoň do dvou let.
7. črc 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eleonorka nejen, ze je to nebezpecny, jak tu vsichni psali, ale podle me bude vylejzat. To asi neni jen tak 8.m miminku vysvetlit, at zustane v postylce. Ty pady by mohly byt spojeny s jejim vystupovanim z loze, cemuz nelze predejit rozumem :wink:
7. črc 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eleonorka:jak radí holky,určitě ne.Teď teprve začne ta prává "sranda" okolo chození atd.Určitě počkej.Mě malej začal spát v normální posteli v 1,5.Sice jsem ještě nechtěla,ale on v dětské postýlce odmítal spát.A můžu ti říct,že dětská postýlka ušetří i tobě spoustu času a klidnějších nocí,kdy ti dítě nebude chodit jak se mu zachce do tvé postele.
9. črc 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych to také nedělala. V 8m mi ještě Toník jakž takž ležel na jednom místě, ale tak od 10 cestuje v noci po celé postýlce, každou chvílí spí nohama a hlavou jinak...Navíc máš jistotu, že Ti nikam neuteče - holt je to takový "klícka" :sweat_smile: Když si chci ráno v klidu dát spršku a umejt hlavu, nechám ho si hrát v postýlce a ím, že se nemá co stát :wink: Toníkovi budeou teď 2 a velkou postel budeme kupovat asi na Vánoce - tahle mu začíná být těsná... :unamused: Koupíme už ale rovnou 2m X 90cm. Bude ji mít (snad)na pořád. Jen pak odděláme zábrany, až je nebude potřebovat.
9. črc 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
existuju detske izby, kde mas kombinovanu postielku a to klasicku 120x60 a ta sa da potom rozlozit na 160x75, napr tu je jedna ale existuje ich ovela viacej z roznych firiem a disajnov http://www.new.truva.sk/132-izby-pre-najmensich/185-safari/2487-detska-postielka-rozkladacia/ a este z toho dostanes nejaky nocny stolik alebo sufliky a pod. je to super vec a mas vec vyriesenu
9. črc 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek