Velmi neklidné 8 měs. dítě, skáče u jídla apod.

nicol2010
26. lis 2012

Ahoj holky, chci se zeptat, zda máte někdo zkušenost jako já. Mám 8měs holčičku, která už od mala, když začala hýbat nožičkama s nimi mlátí do země apod. Teď když je starší a pije třeba mléko z lahve tak u toho skáče, neustále sebou mele a to samé když je v jídelní židličce tak s nožičkama neustále háže, skáče, nebo nohama vyhledává neustále něco o co může nožkama strkat ať to je u jídla nebo když je na zemi. Přijde mi to opravdu zvláštní. Máte s tím někdo zkušenosti?

berinka1
26. lis 2012

Ahojky, Emca bude mit 11 mesicu a jeste ji to nepreslo, takze by se mne taky hodila nejaka zkusenost.. Co objevila ruce a nohy, tak od te dobry neposedi ani 5 vterin na miste..Neni to tedy vylozene jen nohama, ale celkove je ´´moc akcni´´.

johnatanka
26. lis 2012

Unavit, nechat vybít, mám 5letého syna a zvládá i 2tréninky za den, sport, sport, sport, zahrada, kolo, brusle apod.... 😉

jaa
26. lis 2012

Já mám 4letou a ta u jídla stíhá pohádku,lézt po křesle,skákat,viset hlavou dolů,dělat kotrmelce....Prostě je neunavitelná..

lv
26. lis 2012

🙂 já mám takový dvě..jak píšeš, sotva se naučily hýbat nožkama, mlátí s nima o podložku, zem, postýlku, až jsem si kolikrát myslela, že je ty patičky musí bolet, jak s nima třískají..a větší už jenom hopká, dupe, kroutí s nožkama, vyskakuje 😀 není v klidu snad nikdy..

mamina19844
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
benjik
26. lis 2012

Mám skoro 8.měs syna,dělá to samé.Od narození je hrozný živel. Udržet ho chvilku v klidu je umění.

ustarana
26. lis 2012

Ahoj, moj syn má 19 mesiacov a je niečo podobné ako popisuješ. Akurát sa ešte naučit vyliezať z jedálnej stoličky aj keď má zapnuté bezpečnostné popruhy, takže baštíme na zemi. Podobné akcie predvádza bohužiaľ aj v noci. Tiež čakám, či sa to zlepší, ale zatiaľ nie.

camelinka
26. lis 2012

Vítejte v klubu, naše Sára byla nezmar už v břiše a co ovládá ruce a nohy, tak ji neudržím na místě ani sekundu, je spíš takoý chlapeček 😀 . U jídla sedí,ale je jak klubko hadů, takže neporadím 😀 ,holt nemáme žádný knedlíky no, aspoň se u toho dobře hubne 😀 😀 😀 😀

lynks
26. lis 2012

Není to zvláštní! normální vývoj dítěte! někdy mi přijde, že už maminky nevědí na co se tady ptát...děti jsou vždy normální, ale maminky začínají blbnout 🙂 Prostě ty vaše živé ratolesti jenom sledujte , pozorujte jak se těší z toho, že můžou ovládat svoje tělo, že zkouší napodobovat vás, vždyť se učí žít úplně od začátku!