Vigantol. Dáváte miminkům?

i_vet2
19. kvě 2021

Ahoj všem, dáváte holky vigantol miminkum? davala jsem vigantol, pak terezii chvili, přemýšlím jestli vrátit ten vigantol, ted jsem chvíli nedávala vůbec nic 🙈 chci se zeptat dáváte všechny pravidelně denně?? a vigantol nebo jiný preparát? dnes jsem si přinesla baby D z dr. Maxe 🙂

zrzinda
19. kvě 2021

Ano, dávám vigantol. Nevím, jestli se o tom moc nemluví, ale jiné kapky bych nedávala. Vigantol je jako jediný registrovaný jako léčivo - je schváleny a testovány. Takže opravdu je v něm tolik vitamínu, kolik se uvádí.
Ostatní déčka léčiva nejsou, tudíž nikdy nevíš, zda opravdu obsahuje to, co by mělo. Tak to rikala naše pediatricka a i mamka, která pracuje v lékárně 😊

vitezove
19. kvě 2021

Od porodnice dáváme Vigantol každý den pravidelně. Teď je jí 10 měs.

michaelarousova
19. kvě 2021

@i_vet2 taky jsem davala pouze vigantol ale urcite jsem nekolikrat zapomnela☺️

vaseli16
19. kvě 2021

Dávala jsem Terezii, pak jsem u nas nesehnala tak jsem presla na Dr. Maxe

jako_mala_holka
19. kvě 2021

Já dávám Jamieson a všechno ok, dávám jednu kapku, přes zimu dvě, každý den

emillyhk
19. kvě 2021

@i_vet2 Dávám Vigantol, určitě jsem taky párkrát zapomněla. Spíš teda ze začátku, teď už rutina, ale kdo ví co bude za dva měsíce, že? 😉😂
Moje mamka ho bere na předpis taky (samozřejmě jiné dávkování) a když byl výpadek v dodávkách, tak jí v lékárně dali něco jiného. Bylo tam ale menší množství, takže musela brát dvojnásobnou dávku.

95newmommy2020
19. kvě 2021

Já jsem zapomínáte když byl hodně malý. Teď na to myslím. Chcili vigantol nebyl dostupný, tak jsem dávala Terezii.

nikishkaaaa
19. kvě 2021

@zrzinda naprosto souhlasím, pracuji v lékárně a nenapsala bych to lépe!!! 👍

vhanka
19. kvě 2021

@zrzinda já mám úplně ten stejný názor i argument. Naše doktorka ještě dodává, jestli bych i já jedla něco u čeho nemám jistotu co obsahuje.
Za mě jen Vigantol a v porodnici aji říkali,že ta jedna kapra denně se v tom mimco tak ztratí,že mu nic dělat nemůže.

aneta_v
19. kvě 2021

@vhanka to je zajímavý, že mně dcera po Vigantolu řvala jak tur a po vysazení jsem o ní prakticky nevěděla... tak nevím, jak se to ztratí

veroniqess
19. kvě 2021

Dávám Terezii, je schválena pediatrickou společností jako alternativa Vigantolu, doporučila moje pediatrička. Dávám denně

jjasmina
19. kvě 2021

@i_vet2 ano dávám a ani bych si nedovolila nedat, je důležitý

makkyv
19. kvě 2021

@i_vet2 Dáváme každý den vitamin D3 od Terezie, každému sedí něco jiného, ale nám vigantol byl u nás hodně velký problém, nám vůbec neseděl.😊

malinkaelinka
19. kvě 2021

Dávám Terezii, po Vigantolu měla dcera bolavé bříško. Na prdy atd netrpela, ale Vigantol ji to fakt způsoboval. Teď jí budou dva roky ,Decko jsme kapali v zimě, teď uz cca mesic nedávám, zase na podzim

lachtanice86
19. kvě 2021

Davala jsem vigantol, pak byl výpadek tak davam terezii, davam stále, dceři bude 2,5 roku

izzylka
19. kvě 2021

Dávala jsem Baby D....konzultovala jsem to s dr...řekla jsem ji, že do vigantolu se mi moc nechce a ona, že to chápe, že hodně dětí ho moc nesnáší a doporučila mi právě Baby D 🤷🏻‍♀️ jen v lékárně po mě ženská vyjela, jak kdybych to dítě chtěla zabít 🤣 poslala jsem ji někam 😂 občas se mi stalo, že jsem zapoměla, hlavně v létě 🤣
Syn je ok 🙂

cilkat
19. kvě 2021

Dávali jsme Vigantol, v zimě poctivě i druhý a třetí rok. V létě to dost flakam: jak jsme celé dny venku, změní mi to rutinu a prostě zapomínám.

blondynka400
19. kvě 2021

@i_vet2 u první jsem dávala cca půl roku, u druhé jsem nedávala vůbec, neměla ani kapku (a to byla podzimní miminko). Nevidím v tom žádný smysl a když už, tak rozhodně ne Vigantol....

lennus
19. kvě 2021

@i_vet2 Několik kamarádek mi potvrdilo, že po Vigantolu děti přestalo bolet bříško. Já dávala Swanson a Marnys, obojí mi pediatr schválil jako vhodné. Děti na bříško nikdy netrpěly.

lennus
19. kvě 2021

Ještě dodám, že v zimě užíváme Déčko všichni.

2hanah
19. kvě 2021

@blondynka400 náš malý měl po Vigantolu průjem, nedávala jsem.

klokanka31
20. kvě 2021

@i_vet2 Malé je rok a taky dáváme každý den.

danvitka
20. kvě 2021

@i_vet2 malému jsou dva roky a v životě nebyl nemocný vigantol nikdy nebral ani nic jiného. Přišlo mi že je po něm divný, nejenom že měl prdy, ale třeba taky přestal koukat do očí, přestal si hrát, jen brečel, nekomunikoval s námi pokaždé když jsem to Déčko nasadila....
Myslím ale že se časem dozvíme že to byla odpověď imunity protože i já jsem tak trochu autoimunitní....

leniczka23
20. kvě 2021

Ano Vigantol a ty náhražky nikdy nedají to co Vigantol. Pak tu furt čtu jak mají děti růstové bolesti a když se zeptám jestli dávají Vigantol odpověď je vždycky buď ne nebo je ny přípravek než Vigantol. Dávám přes zimu i 7 letému.

blondynka400
20. kvě 2021

@leniczka23 a co dá Vigantol? Další chemie úplně o ničem... Ať žije západní konzumní svět. Budeme všichni sedět zavření doma, mazat se krémy s UV a dopovat se Vigantolem...

leniczka23
21. kvě 2021

@blondynka400 🤣🤣🤣 to víš že jo 🤦

blondynka400
21. kvě 2021

@leniczka23 odpověď jsem jaksi nečetla. Jen pitomé smajlíky. Ale ten poslední na tebe sedí. Jen by jich chtělo víc 😀

leniczka23
21. kvě 2021

@blondynka400 ty máš holka asi hodně vysoké IQ že? Takovych jako ty už tu bylo, co si jdou honit ego na internet a urážet ostatní protože nesdílí stejný názor..Vždycky si říkám jak smutný život tyhle lidi musí mít. Tak ti přeji alespoň hezký den.

blondynka400
21. kvě 2021

@leniczka23 o moje IQ a život bych se nebála, ba naopak .-) Každopádně jestli mluvíš o sobě, tak ok. Já se tě normálně zeptala, co Vigantol dá? A co jsem se dočkala? Posměšné odpovědi se smajlíky. Místo toho, aby jsi napsala relevantní odpověď a vysvětlila své tvrzení výše. Každopádně i tobě hezký sluníčkový den🌞

zrzinda
21. kvě 2021

@blondynka400 Já bych rekla, ze Vigantol toho teda dá hodně. Klidně ho svým dětem nedávejte, jen až budou mít krivici, doufám, ze nepobezite za doktorem, ale budete je léčit doma pomoci vykuřovadla a bylinek 🙄