Vigantol - Vitamín D. Taky ho zapomínáte dávat?

skuli
25. bře 2008

Holky taky zapomínáte dávat je svému miminku jako já? 😠 Někdy nedám třeba 3 dny a pak dám 3 kapky najednou.Myslíte si,že to vadí?Už jsem si je nachystala do kuchyně na oči,ale stejně jsem dneska zase nedala. ☹

elu
23. led 2016

nám jsou tri mesice a pul a jeste mam minimalne třičtvrtě lahvičky, davam na dudak a pak kojim, kdyz nedam, nezblázním se

abdikate
16. dub 2016
Uživatel abdikate je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od abdikate.

Nevadi kdyz se cas od casu zapomene, ale je lepsi kdyz se dava pravidelne no =)

lprdola
23. dub 2016

Tak to urcite ano, ja to kapu do mlicka, malej by ho jinak nevzal.

zindy
8. kvě 2016

V tom se to ztrati hned 🙂 davas ho pravidelne? ja obcas zapomenu :(

lusynkova
11. kvě 2016

Já ho ani nevyzvedla v lékárně a nehodlám ho vůbec dávat 🙂

micaella23
11. kvě 2016

V necelych 5ti mesicich uz hlavu srostlou ma 🙂 po 10ti dnech jsem na to zapomnela a ted po 3mesicich jste mi to hezky pripomnely

julisa88
28. kvě 2016
Uživatel julisa88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od julisa88.

No mel by se davat pravidelne

yelowangel
28. kvě 2016

Já se přiznám nám se ve 2 měsících záhadně ztratil. Prostě asi někam zapadl. Bylo ještě dost sluníčka tak jsem to neřešila, až v jeho 5. měsících jsem si všimla že přestal růst a zbrzdil se mu motorický vývoj. Nechala jsem si ho znovu napsat a během měsíce vyrostl o 4 cm a všechno krásně dohnal. Nevím jestli to bylo tím ale už bych to novu neriskovala.

zindy
14. čer 2016

No vidite, tak na neco ten vigantol je dobry, my jsme ho do roka davali urcite, nevim jak potom, uz je to nejaky cas, ale vzdy na doporuceni doktorky

monny88
15. čer 2016

Ahoj maminky, my jsme zatím ještě asi ani jednou nezapomněli, nebo si nevzpomínám, že bychom zapomněli... Dáváme každý den jednu kaoičku, ale nedáváme ve stejnou dobu - zrovna jak si vzpomenu, někdy ráno, odpoledne, anebo klidně až večer... Doufám, že to ničemu nevadí?

monny88
15. čer 2016

@monny88 stejně tak i s Kanavitem, máme dávat jednu kapičku za týden (každý čtvrtek) a taky nedáváme ve stejnou dobu, prostě jak si vzpomenu...

silvous06
21. led 2018
Uživatel silvous06 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvous06.

Taky sem tam zapomenu vigantol dát, ale pokud je to jednou max dvakrát tak si myslím, že se nic neděje, ale určitě se neá dávka navyšovat, když zapomenete kapky dát. Tady b to mělo být i napsané www.sukl.cz/modules/medication/detail.php

janurous
25. led 2018
Uživatel janurous je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janurous.

Taky sem zapomněla párkrát dát, ale když jsem zjistila, co po nedostatku vitamínu D hrozí, tak jsem si to začla víc hlídat.

stehla541
2. lis 2019
Uživatel stehla541 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od stehla541.

Já myslím, že by se dávat asi měl, dřív se dával rybí tuk, teď se dává vigantol. Nám doktorka doporučila dvě kapky denně před návštěvou ortopeda, protože malá neměla ještě ve 3 měsících viditelné jadérko, za měsíc bylo vše vpořádku, tak nám vigantol možná i pomohl.

zelenaesmolda
2. lis 2019

tak tri kapky za den bych fakt nedala i kdyz vynechas.Deckem se muzes i predavkovat a kdyz je davkovani 2 kapky pro dospeleho tak miminu davat tri mi neprijde rozumne.Svet se nezbori kdyz obcas zapomenes

sasa890
15. lis 2019
Uživatel sasa890 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sasa890.

Možná, když občas zapomeneš, tak se nic tak hrozného nestane, ale určitě by se dávat raději měl

herbinaaa
9. črc 2020

umíte poradit i nějaký vitamin D pro dospěle?