Vitamínové sirupy od 1 roku, je to zbytečné?

sabor
21. led 2013

Ahoj holky, dáváte dětem v zimě a nebo když jsou nachlazené ještě zvlášť vitamíny. I když pije sušené mlíčko kde jsou vitamíny?
A ještě když nejí žádné ovoce a zeleninu jen v obědě?

Ptala jsem se doktorky a ta se mi málem vysmála,že to přeháním. když mu chci ještě dávat zvlášt vitamíny.

opravdu to přeháním? myslíte že je to zbytečné?

díky

lv
21. led 2013

já nejsem moc příznivec doplňků stravy z lékárny, pokud se stravuje člověk, ať malý, nebo velký, přiměřeně, není to třeba. Co zkusit přece jen nějaké ovoce? nebo pár kapek citronové šťávy do pití, vymačkanou pomeranč. šťávu, už se může zkusit sladit čaj-pití medem, tam je taky spousta potřebných látek..

sabor
autor
21. led 2013

@lv ovoce zkouším, nic nechce. ale zkusím ten citron do piti

ined77
21. led 2013

@sabor ...ahoj, ani přesnídávky ti prcek nesní? já dávala malé multitabs kapičky, ty jsou vhodné pro takhle malé děti 😉 .

ustarana
21. led 2013

@sabor ahoj, ja davam sirup multisanostol. Je to hrozne husty a sladky sirup s pomarancovou prichutou. Nam ho doporucila doktorka, ked malemu odrastali nechty, ale dole pri kozicke novy nerastol (neviem ako by som to lepsie opisala). Vraj to vznika pri nedostatku vitaminov a mineralov. Pritom syn pije UM, basti jogurty, ovocie a hlavne varenu zeleninu. Tak neviem, kde k tomu nedostatku vitaminov prisiel, ale po 3 tyzdnovom uzivani sirupu to ma uz skoro OK.

veruska007
22. led 2013

Davam multiimun baby na doporuceni lekarnice uz druhy rok a super. Vitaminy mi nedoporucili, pry tak moc nepomahaji. Multiimun je vytazek z kolostra, deti uzivaji druhou zimu a za cele dva roky mel starsi jednou rymu, jednou kasel a mladsi jednou laryngiditu, jinak jsou zcela zdravi.

alice80
Odpověď byla odstraněná
Zobraz