Vlásky pred uškami nechcú rásť. Máme ísť za lekárkou?

darusko23
20. únor 2011

Môj synček ma 1,5 roka už sme ho dvakrát ostrihali úplne na krátko ale vlasky pred uškami nám nechcú rásť respektíve sú také kratke oproti tým ostatným....sú také slabé.Vlásky mu ešte vyrastú alebo mám isť za lekárkou či nemá nejake problémy?Má s tým niekto skusenosti???Ďakujem

verbalinka
20. únor 2011

@darusko23 mame uplne stejny "problem". Syn ma 26 mes. a vlasu ma nahore dost, ale nad usima a nad krkem jsou slabe jako chmyri a je jich malo. Doufam, ze se to vekem srovna. Manzel ma vlasu az moc a hodne kvalitni, ja taky, tak snad se to spravi 🙂

darusko23
autor
20. únor 2011

veĎ aj my máme vlaskov dosť 🙂 dúfam,že to bude dobre

mamkamarketa
20. únor 2011

jee tak nas tomas mas zase ''kouty'' uz je to leps,ale v tech mistech ma desne malo vlasu, tak doufam,ze mu to doroste 😅

missymici
20. únor 2011

Mi jsme taky dosti vlasaty,a vsichni malemu rikaji ze ma na hlave kartac,...ma silne,kvlitne a huste vlasy,...ma je teda i nad krkem i kolem usi,...ale taky se mu delaji kouty,takove opravdive a horni vlasy mu lezi,jako silne draty,...takze musime strihat jednou do mesice,aby je nemel v cele,rostou mu teda neskutecne rychle.Strihame od 9 mes.,uz jako mimino mel jezoura husteho a dlouheho a stali mu vlasy jako kohoutovi hrebinek 🙂