Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vojtova metoda. Mimi otáčí hlavičku jen na jednu stranu

snufi
10. lis 2011

Maminky kolik cviků a přibližně jaké jste cvičili, když miminko otáčelo hlavičku jen na jednu stranu. Děkuji

klariska16
10. lis 2011

my cvičili 3 cviky,teda ještě cvičíme a chce nám přidat ještě jeden,mačkáme bod po žebrem,pak na patičce a loktu a ten třetí je na boku jakože ho tak křížím.

marcet
11. lis 2011

My cvičíme dva cviky,první cvik je na zádech a mačkám ho mezi žebrama a druhý.je na boku,s tím,že hlavičku mu směřuju do podložky.Denně cvičím tak 3x a začali jsme 4.října..s tím,že se na rehabilitaci chodíme ukazovat.Ted jsme byli ve středu a na další kontrolu jdeme až 29.11.Díky druhému cviku si myslím,že se začal otáčet na bříško..(4 měsíc a týden)

saronka
11. lis 2011

My jsem začali cvičit ve 3 měsících jen jeden cvik, měla zvýšené svalové napětí na krční páteři, 3x za den. po měsíci už nebylo potřeba..chodili jsme ale do cca 10 měsíců na kontroly, chtějí vidět další vývoj a chůzi..pak dostávala jen podpurné cviky na podporu lezení, plazení apod. byla díky tomu vždy napřed než ostatní děti. měli jsem podobný cvik jako píše Marcet ten druhý..

ined77
11. lis 2011

ahoj 🙂 ,
my jsme se synkem kvůli predilekci cvičili nejdříve 2 cviky a později k tomu přibyl ještě jeden další.dohromady jsme cvičili 4 měsíce a pak už se vše srovnalo 🙂 .

lucmart
11. lis 2011

ahoj, my začínali po 6-tinedělí, otáčení hlavičku na jednu stranu jako vy, byl k tomu ještě záklon hlavičku dozadu, rozjeté břišní svaly a později každá kyčel jiným směrem, už nevím, který cvik byl na co a jak přesně vypadaly, ale nejvíc to bývalo 3 cviky, každý z nich vždy 1minutu na jednu stranu, 1min. na druhou stranu a ještě prostřídat. Pak jak píše @saronka, srovnalo se to, tak nás jen kontrolovali až doteď, kdy sama chodí.

Sem začni psát odpověď...

Odešli