Volná tekutina v děloze po porodu

ajulinka91
23. led 2019

Ahoj holky, možná jsem špatně zařadila, nicméně jsem nemohla najít téma "po porodu".
Chci se zeptat, zda někdo nemáte zkušenost se zjištěním volné tekutiny v deloze po porodu? A jak se to řešilo? Byl to zánět, nebo se sama vstřebala?
Jsem 9 týdnů po porodu, plne kojim, antikoncepci neberu. Pořád mírně krvacim,MS to není. Plus tedy ta volná tekutina v deloze. Budu ráda za jakoukoliv zkušenost.P.s. na gynde jsem byla, mudr tomu nechává čas, mám přijít zase za 3 týdny.

Budu ráda

lillinka123
23. led 2019

Ahoj,taky mám volnu tekutinu v děloze,jsem 5 týdnu od porodu,na kontrolu jdu zítra,doktorka to zatím neřešila,prý se to může i časem vstřebat,ono kdyby něco bylo,tak by to určitě řešili,brali ti i krev? Mne dělali crp jestli nemam zánět..naštěstí v pohodě,takže proto to neřeší

ajulinka91
autor
23. led 2019

@lillinka123 Ahoj,děkuji za příspěvek. Krev mi právě nebrali. Zkusím se nato zeptat na kontrole. Jsem ráda tedy, že je šance, že se tekutina vstreba 🙂

lillinka123
23. led 2019

@ajulinka91 určitě to dobře dopadne,pokud tam není zánět.. 🙂 dej pak vědět jak si dopadla

terka2018
23. led 2019

@ajulinka91 ahoj taky mam tekutinu v brise. Delalu testy na zanet/onko pro jistotu a vsechny negativni uf. Zitra du na kontrolu (zvetsila se) tak uvidime ale.asi to vypada na cystu.🙂

ivis_b
23. led 2019

Mne rikali, ze tam mam vodu uz pred otehotnenim, po porodu taky. Nikdy mi ale nic nenasli, nijak me to neomezuje, nic mi neni, tak uz to neresim, asi to muze byt normalni.

terka2018
26. led 2019

@ivis_b muzu se zeptat kolik tekutiny a kde mas? 🙂

terka2018
26. led 2019

@ajulinka91 ahoj jak si dopadla?🙂

ivis_b
26. led 2019

@terka2018 kolik netusim, to se snad ani neda zjistit, ne... A kde presne uz nevim, naposledy mi to rikali po porodu, coz uz je vic nez dva roky, takze bohuzel...

kristina1412
8. čer 2020

@ajulinka91 Ahoj, mohu se zeptat, jak to s tou tekutinou dopadlo? Mam tri mesice po akutnim cisari a volnou tekutinu za delohou mi na UTZ nasli take, tak mam docela strach.