Vpáčené bradavky u miminka. Srovnají se časem?

kaeth01
21. čer 2012

Obracim se na vas s dotazem na ktery nemuzu najit odpoved nikde na internetu. U me druhe dcerky (8tydnu) jsem si vsimla dolicku misto bradavek hned po narozeni, myslela sem ze se to casem spravi, ale "dolicky" zustavaji. nasla jsem par obrazku vpacenych bradavek u dospelych, ale nikdy ne u deti - u prvni dcery si vubec nevybavuju jak to probihalo. takze dotaz je smerovany na maminky holcicek - srovnaji se ty dolicky casem, nebo si ponese dcerka vpacene bradavky az do dospelosti? nijak zvlast mi to nevadi, tohle nevidim jako nejaky extra problem, jen me to zajima.. dekuji za odpovedi!

iira
21. čer 2012

neboj to se spravi ,je jeste malinka

pejtho
21. čer 2012

Nevím, jak moc velké dolíčky to jsou, ale podle mě je to normální. Dcerka je má trošku vpadlé ještě teď (11m). Ale ihned po narození je měla více a postupně se to srovnává.

levandule_vanilkova
21. čer 2012

Ježiš to mě nikdy nenapadlo, Natálka to má taky a myslím si že je to normální, že se to časem srovná. Já žiju v domnění, že to má většina miminek, ne jen holčiček. Ale možná mě právě tady někdo vyvede z omylu 🙂

montyneta
27. led 2015

Dobrý večer , vím téma už je dlouho staré, ach zajímalo by mě jak se to vyvynulo, protože to teď řeším u dcerky a nevím, zda někam jít či ne. Děkuji

simik777
25. bře 2015

Ahoj holky, snad se diskuzi povede obnovit, mám čtyřměsíční dceru a ta má taky místo bradavek ďolíčky. Je to má třetí dcera a přiznám se, že jsem si u těch dvou nikdy ničeho takového nevšimla. Také by mě zajímalo, jak to u vás dopadlo, jestli se to teda srovnalo. Příští týden jdeme do poradny, tak se na to zeptám. Dočetla jsem se, že to může být spojeno i s hormony z MM, tak jsem zvědavá. Děkuji moc 🙂

dokument
25. bře 2015

no... ale prece vpacene bradavky ma hodne zen. Jako ze by se jim vpacily az v dospelosti? To si nemyslim. Mela jsem kamaradku, spoluzacku, chodla jsem s ni do materske skolky, pak na zakladni skolu na druhy stupen a ta to mela uz jako dite, cele detstvi, treba ve 13 to mela urcite. Ma dve deti, kojila, ale kratce, ne kvuli vpacenym bradavkam, ale nemela mleko. Jak to ma ted, to teda netusim, ale v dospivani to mela, jako fyzicky dospela v podstate. A neudelalo se ji to az byla starsi, mela to tak vzdy.

555744
8. lis 2018

Dcera má 9 let a má to stále.

dokument
10. lis 2018

@simik777 kamaradka spoluzacka to take ma cely zivot. 2 deti.