Vrčící dítě. Víte, jak ho to odnaučit?

momin
8. kvě 2010

Holky nám malý začal asi kolem 10 měsíce vrčet.. Prostě z ničeho nic... tak sme z toho udělali že tak dělá tygr.. vzdycky když sme se zeptali jak dělá tygr zavrčel nám... 😎 jenže po roce mám pocit že vrcí pořád! Hlavně když něco nechce,když se vzteká,nebo když ho sprdnu at něco nedělá... Ze začátku mi to připadalo strašně směšné tak sem se tomu smála.. Myslí si ted že je to jakože sranda? Víte někdo jak to odnaučit? pomuže to ignorovat?

kristi
8. kvě 2010

rimmel, jenze ty s tim zkusenost nemas, tvoje dite to nedela

rimmel
8. kvě 2010

nie nervic 😉 ale place ak mu daco zakazem...a ak sa mylim o to tu ide ci ne? momin syn namiesto placu takto zavrci..ak to zle chapem tak sa ospravedlnujem 😉

beruska2x
8. kvě 2010

nas Sima sice nevric ale pejsky miluje... staci kdyz je slysi z dalky a hned zacne haf haf... posledni dobou taky leze a vyplazuje jazyk a jako pes a nosi nam micky v puse, protoze mu je aportuje uplne stejne souseduv pes 😅 😀
nekdy je to mazec 🙂

kristi
8. kvě 2010

Beru, no super, tak ani v tomhle nejsme samy 🙂

beruska2x
8. kvě 2010

no ja to teda nikjak neresim, beru to jako hru, ktera ho prejde, kamen urazu bude az bude chtit psa koupit 😅 bydlime v panelaku a MM na zviratka moc neni 😉

beruska2x
8. kvě 2010

spis kdyz je nekde venku pes tak malyho musim desne drzet, on ma takovy ostych to jo, ale jak se otrka... jeste nechape ze u sousedu, u pradedy muze psa hladit a cizi ne.. 😔

lenkavano
8. kvě 2010

tak moje děti nevrčeli,ale jestli teda můžu napsat svůj názor,tak se stavím k názoru jonatanky a andu.kdyby moje děti vrčeli reagovala bych stejně 😉

momin
autor
8. kvě 2010

Dekuju.. podle me je taky pekna blbbost to uplne ignorovat... 🙄 maly mi tim neco rika a ja to budu ignorovat... 😒

S tema pejskama je to blbe no.. ja Danikovi zakazuju rasi hladit vsechny pejsky.. Ale je jeste maly a teprv zacal chodit takze se mi za zadny zatim nerozbehne... 🙂

ygreen
8. kvě 2010

moje tchýně dává děsně ráda k dobru historku, kdy můj manžel jako tříletý chtěl jíst se psem pod stolem z jedné misky a když nepomohlo domlouvání, tak svolila a dala mu čistou kuchyňskou misku s těstovinama vesle pší, ale manžel i tak měl hysterák, mlátil hlavou do země, že to nééé, že chce jíst s pejskem jedno jídlo a z jedné misky, tak ho nechali 😀 hele a přežil to a je úúúplně normální 😀 😉

rimmel
8. kvě 2010

ak to vrcanie je jedovanie sa, tak to nieje odveci ignorovat.

momin
autor
8. kvě 2010

ygreen 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 my psa nemame... snad se nam to vyhne... 😀 😀 😀 😎

ygreen
8. kvě 2010

..s těstovinami vedle psí.... 😅

mom. my máme 60kilové tele a mladej ho většinu dne ignoruje - taky výhoda proč mít hafana doma 😀 a jak je velikej, tak ho mladej už od roka odrazí rukou, aby mu uhnul a nestrkal do něj 😉

jabber
8. kvě 2010

Já si myslím, že jen objevil něco nového, zajímavého, baví ho to, vidí že na to nějak reagujete, tak to prostě dělá 😀 Ale on vrčet přestane, do puberty to určitě dělat nebude 😉 🙂 Vždyť je to úplně malinký prcek, objevuje svět a až ho zaujme něco dalšího, tak si na vrčení už ani nevzpomene 😎

momin
autor
8. kvě 2010

ygreen tak to mas pravdu.. kdyz ho vidi porad uz mu neprijde tak zajimavy... 🙂
Ale tveho manzela to chytlo az ve 3 letech,tak pockej..treba to jeste prijde... 😀 😀 😉

momin
autor
8. kvě 2010

Kdyz on uz to dela asi 3 mesice..... 😅 Ale jak sem se ted dozvedela tak to neni vubec dlouho,jsou i vytrvalejsi deti... 😀 🙂

dagmarkaaa
8. kvě 2010

holky tak Tyna nam taky vrci, je to neco mezi tlacenim a vrcenim; silene zvuky i u toho rudne a pak nekdy i breci 😖 😖 posledni dny to dela furt, leze mi to na nervy ale co to nejak preziju, horsi kdyz to dela venku, to vcera kamoska cucela ze co dela ta moje mala 😲 😅 😀 a to nevim co se ji nelibi; dela to i v naruci, pri kojeni, i vsude jinde 😅
bohuzel nemam recept co s tim 😕

momin
autor
8. kvě 2010

dagmarkaaa juu tak to se mi ale na vztekani nezda u tak maleho mimca.. 😕 nemuze ji bolet brisko a netlaci tak? Nebo prdiky?

dagmarkaaa
8. kvě 2010

aha tady vrci spis starsi mimca 😎 no doufam ze ji to nezustane 😅
momin praveze kadi i prdi v pohode parkrat denne nemyslim ze ji boli brisko, to vim ze ji bolelo prvni mesice zivota ale to vypadalo jinak ☹ . mozna si tak trenuje jak vydava zvuky ale je to silene teda 😅 ; je fakt ze ted a psy ani tygry zatim nenapodobuje v 5 mesicich, nevi co to je 😅

momin
autor
8. kvě 2010

Tak mozna to nic neni kdyz ji nic neboli.. od zname mala taky tak nejak vzdycky vrcela...jen pak nezacla plakat,bylo to spis takove spokojene mrceni.... 🙂
ted uz nevrci a vrcime pro zmenu my... 😀 teda Danik na me.... 😎

hancazivocich
8. kvě 2010

ahojte,
dagmarkaaa - naše Kristýnka vrčí nebo vrčela už od miminka - teda já už si to moc nevybavuju, ale naše máti dycky hlásí - že uměla dřív vrčet, než cokoliv jinýho 😅 Vrčela, když jí něco nešlo - otočit se, sednout si, někam dolézt, byl to její způsob komunikace 😀 Jinak byla celkem klidné miminko...Teda jako že se nevztekala, atd...

Teď si občas zavrčí na babičku, když jí něco zakazuje. Nebo něco bere. Jinak všechno prožívá - teda radost dává hlasitě najevo - pořvává po sídlišti, po obchodě - na lidi, zvířátka... Cokoliv - a existují lidé, které si tím absolutně koupila 😀 😀 Třeba : jééééééééééé, hafíkkkkk, nebo - na mladýho chlapa - teda tak 38 - řve - jéééé, kuk (kluk), ci kuk - noo, mně to kolikrát moc vtipný nepřijde, vznikají trapasy, ale co... Nebo kámošku, kámoše, souseda - vidí prvně a chovej!! Většinou za účelem získání nějaké věci, které oni mají buď na sobě nebo po ruce 😀 😀
Když se zvedá ze země, nebo poponáší odrážedlo, tak zas ,,heká" jako námahou. Prej heká hůř jak starej fotr - mi bylo řečeno ...
Prostě vrčení, hekání, nadšený řev - je způsob komunikace. A podotýkám, že se i domluví... Teď vrčení ustupuje, tak snad se dočkáte i vy 😀 😀
Ale já z toho vědu nedělám - občas teda rudnu, když se u kámošky hrabe v hračkách a buď řve jéééé, nebo heká, ale co.... Kámoška dycky říká - jen jí nech, je vidět, že je spokojená!!! 😀 😀

soanpe
9. kvě 2010

moje dítě štěká , sem tam jí z misky jako kočka, co krmíme na zahradě a oblíbenou hračku nosí v zubech 😀

collette
10. kvě 2010

soanpe - a myje si kožíšek a drbe se nožičkou za ouškem? 😀 😀 😀

soanpe
10. kvě 2010

collette
tak daleko ještě nedošla 😀 😀 😀