Vybledlý kočárek. Co s ním dělat?

gagisa
30. bře 2009

Ahoj, co mám dělat s vybledlým černým kočárkem. Přemýšlela jsem o barvě na textil ve spreji. Máte někdo nějaké zkušenosti?

kubaka
30. bře 2009

Vůbec nic, všechno to bude vypadat zfušovaně. Vyhodit, prodat, koupit jiný. Nebo to vydržet 😉

mudr.
31. bře 2009

vyhodit 😉

weveruska
2. led 2014

Ahoj, potřebovala jsem obarvit vybledlou boudu kočárku Casualplay – tato značka šisuje skoro vždy – a hledala jsem tak dlouho, až jsem objevila barvu na textil ve spreji http://www.zazen-nudu.cz/barva-na-textil-ve-spr... textil sprej černá. Zkusila jsem ji koupit a řekla si, že když se to nepovede, tak přinejhorším koupím novou boudu nebo ji nechám přešít. No a myslím, že se to povedlo perfektně! Problém byl ten, že je to barva zažehlovací, ale to u této boudy nejde, protože je zevnitř pogumovaná, tak jsem zapnula topení na plný pecky a nechala boudu schnout celou noc a myslím, že se to zafixovalo krásně. Nechtěla jsem riskovat, že někdy vyjedu, trochu zmoknu a z boudy poteče černá barva, tak jsem udělala zátěžový test – boudu osprchovala a SUPEEEER! Barva se ani nehnula, z boudy tekla čirá voda. Jo a ještě připomínka – na tu jednu boudu padly 2 ty černé spreje – byla vybledlá opravdu až do ryšava – a vyšlo to přesně akorát! No a poslední věc – nezapomeňte olepit nějakou páskou všechny díly, které obarvit nechcete, protože barva chytá opravdu dost.