Vypadávání vlasů po porodu. Máte radu?

arwen666
25. led 2020

Ahoj holky máte nějakou dobrou radu na vypadavani a růst vlasů při kojení?
Děkuji za každý nápad

eithelwing
25. led 2020

@arwen666 Počkat až dokojis. 😉 Ne, popravdě, koukala jsem a moc jsem toho nenašla, co by mě nadchlo a mohlo se hlavně při kojení. Takže jsem pockala a ono se to srovnalo nakonec samo, tak jsem ani nic neporizovala.
Tak jsem zvědavá, jestli tu někdo něco doporučí! 😊

slunea
25. led 2020

@arwen666 zobu biosil a přijde mi, že padají méně.

lachtanice86
25. led 2020

@arwen666 já nekojila a stejně nic nepomohlo, padání se zmirnilo samo

jolana24
25. led 2020

Čas. Vlasy mi padaly dost i v těhotenství kvůli nedostatku železa. To se ke konci srovnalo a padaly míň, ale po porodu to bylo peklo. 3 měsíce po porodu začaly padat, zbyla mi tak třetina vlasů, ale už (6měsíců po porodu) se to zastavuje a padá už jen pár vlasů. Jako fakt jsem se bála, že budu plešatá, v koutech už mi prosvítala hlava, šampony ani vitamíny nepomohli.

uzivatelkapetra
25. led 2020

Údajně to jsou vlasy, které si ušetřila během těhotenství a nic s tím prý udělat nejde. Já měla řídké vlasy před těhotenstvím, pak krásně přibyly a samozřejmě všechny vypadaly zpět na úroveň třech chlupů, brala jsen donnahair

gingerbread
25. led 2020

Měla jsem vždycky hodně vlasů,žádné kouty...V těhotenství jsem měla vlasů ještě víc až mi praskaly gumicky a po 4 měsících od porodu mi začaly silene padat fakt hrůza až jsem myslela že budu plesata...koupila jsem si sampon a masku od Milva s chininem plus jsem brala tehotenske vitamíny co se berou i při kojeni a myslím,že mi to pomohlo...teď rok od porodu vlasy už moc nepadají,ale mám jich porad trochu min než dřív a používám sampon od Kerastase pro vlasy bez objemu...

lith
25. led 2020

Velka davka trpelivosti. U obou deti mi vlasy padaly dost. Zprvu jsem zkousela kde co, nezabralo nic. Takze u druhe jsem se na to vykaslala rovnou a casem to proste prejde. Jak se hromony hodi zase zpatky do nejake rovnovahy je to uz lepsi

amazonkajanik
25. led 2020

@arwen666 tak ony během těhotenství nepadou téměř vůbec, tak se musí obnovit. Takže to teď vypadá,jako bychom měly plešatět, ale přejde to. Ségra mě nechtěla stříhat, dokud nepřestanu kojit, prej abych neměla lysiny.

petulejan
26. led 2020

Mě padaly tak měsíc v kuse,není na to nic asi 🤷‍♀️ prostě vydržet až to přejde samo. Teď si dávám Dona hair,to se může při kojení 👍

sahrazad1
27. led 2020

Kazdy mesic zabal z casiia. Po ni rostou jak dive. Vyzkouseno 🙂

sahrazad1
27. led 2020

*cassia obovata

ejmate
27. led 2020

@arwen666 Já jsem koupila Curapil. Vlasy mi padaly, že jsem měla úplně kouty, vypadala jsem jak kdybych měla prašivinu 😅 Po tomhle mi to začalo pěkně dorůstat 😉

puhelin
27. led 2020

Asi 3 mesice po porodu to zacalo, ted (necelych 6 mesicu po porodu) uz to prestalo. Tak to bylo po obou porodech. Nic jsem nebrala, ani zadne kury nedelala.

astyna88
5. únor 2020

Po porodu je to normalni. Me padaly hotove chuchvalce,pak mi zase narostly hrozne podrosty a vlasy jak zine. V teh vlasy padaji min,tak pak se to nazene no....zkus je moc nesvazovat,nekartacovat a mechanicky nenicit. Ale asi nic jineho nepomuze. Zname to asi kazda.