Vyrábí se spací pytel s nohavicema?

lukza
11. zář 2010

Ahojky maminky prosím mám dotaz nevíte zda se vyrábí spací pytel ,ale takový aby měl nohavice místo celystvého spodku vím že to tím pádem není spací pytel ,ale nevím jak se to jmenuje teda pokud se to vubec vyrábí.mě by se tak líbilo kdyby prostě byly u toho nahovice jak když je overal aji s capáčkama na nohy.malý mě prostě pod peřinou spát nebude hned se odkope .tedka máme spací pytel ale jak cestuje po postýlce furt se do toho noženkama zamotává a to ho má tak akorát žádný veliký děkuji moc za radu případný odkaz 😀

ivika18
11. zář 2010

@lukza přímo spacák nevím, ale máme podobný problém a uvažuju o vlněných kalhotách od Disany, sice nemají packy, ale určitě nebude problém k nim třeba přišít vlněné ponožky. A vlna je super, termoregulační, takže se mimi nepřehřívá, ani mu není zima, udržuje jeho teplotu, nemusí se ani moc prát, stačí větrat. A kaťata jsou krásně vysoké, takže záda v teple 😉
http://www.latkovky.cz/disana-plusset/kalhoty-s...
http://1.bp.blogspot.com/_U5fS6vOGUA4/SFUOzGq9P...

kapradina
11. zář 2010

ja mam nejradsi pro deti na spani cele overalky.ale nemuzu sehnat vel.trebas 104.my mame sice normalne vel.86 a 92.ale mame dlouhe nozky tak musime kupovat vetsi.ale na spani to neva.nevi nekdo kde sehnat overalky na spani ve vetsich velikostech? 🙂

ivasad.
23. pro 2010

Ahoj, otázka už je koukám stará, možná jdu se svým nápadem pozdě - ale napadlo mě - co kdyby jsi odspodu kousek toho pytle prošila? Odzdola směrem k rozkroku sešít přední a zadní stranu, aby na každou nožku měl malý půlku toho pytle? Ten šev by bránil zamotávání nožek... Snad to lze z toho jak jsem to napsala pochopit, kdyby to tady šlo, tak bych ti to namalovala jak si to představuju 😅

marecek4
23. pro 2010

taky to řešíme overálkama-malý se ze spacího pytle pro změnu dovede vysléct,ale jinak bych si vzala asi střih ze zimní kombinézky-ta bývá dobře volná a střih se dá udělat velice jednoduchý,aby tam nebylo zbytečně moc švů,a v pase místo gumičky nebo pásku udělat projmutí

janka12
11. led 2011

Ahoj maminky, kdyz davate miminka spat do spacacku, neresite to, ze jim koukaji rucicky? zkratka aby jim na rucicky nebyla zima? porad mi to vrta hlavou. sama jsem na ramena krk a paze desne citliva, tak mi predstava, ze mam telo ve spacacku a ruce jen v pyzamu vystrcene ven, neni uplne prijemna.

lamarika
11. led 2011

@janka12 obě děcka mi spávají v pytli a nikdy jim ručičky nemrzly 😉

pajapoj
11. led 2011

@janka12 já dávám malýmu ještě navíc svetr, taky měl ruce věčně ledový, protože máme v ložnici dost zimu (nad 18 stupňů nejdem)

jinak vloni jsem v Tescu viděla vyteplený spací overal, neměl teda capičky, ale ponožky by to jistily. Letos už jsem ho tam neviděla. ale při učení se na peřinu by byl asi suprovní