Vyrostly nám nejdřív "dvojky" zoubky. Máte zkušenost?

barushka
16. črc 2009

Ahojte, malý má od 4. měsíce dvě sponí jedničky a teď jsem zjistila, že mu místo jedniček nahoře narostly dvojky. Máte s tím některá zkušenost? Všude čtu, že nejdříve lezou dole i nahoře jedničky, tak se mi to zdá divné...Asi bude vypadat jako upírek 😵

lehna
16. črc 2009

ahoj Barushko,
od kamarádky holčičce narostly jako první zoubky dvojky nahoře,takže jako upírek vypadala 😀, a ted jí postupně lezou jedničky 😉

kolca
16. črc 2009

ahoj Baru,
náš Jaroušek měl nejdřív spodní jedničky a pak horní dvojky - taky jsme měli upírka. Teď mu narostly horní jedničky a rostou spodní dvojky

vercak.
2. srp 2009

Ahoj, malýmu nejdřív vylezly jedničky dole, pak dvojka nahoře a dvojky dole a teď se mu klube nahoře druhá dvojka, takže budeme mít taky upírka. Doufám, že ty jedničky mu nahoře vyrostou bez problémů a budou tam mít dost místa. Ale taky se mi to zdá dost neobvyklé.

bustik
3. srp 2009

My to měly taky a Kiki byla děěěsně roztomilá 😀

vrana
3. srp 2009

Ahoj, určitě to nebude nějaká vada nebo tak něco. Zubům nikdo nepřikáže. Nám vyrostli jedničky dole a dvojka nahoře. 😉

kubaka
3. srp 2009

jo, vyrostli a maly vypadal jako upirek do sedmi mesicu. Sranda.

vercak.
3. srp 2009

Bustik - koukla jsem na fotku. Ty dětičky jsou fakt rozotmilé, když mají nahoře jen ty dvojky. 😵

A jak vám děti snášejí to prořezávání??? Malej se občas vzteká a pláče a když to na něj přijde, tak mu dám Nurofen a po chvilce je klid. Ale ten mu většinou dávám, když už se to nedá vydržet a nepomůže ani rozptýlení hračkama. Naštěstí každej den ho použít nemusim.

vercak.
3. srp 2009

Chtěla jsem napsat roztomilé 🙂 No jo, ty překlepy 😀 😀 😀