Vyvýšení 1 strany matrace u postýlky. Jak na to?

kapulet
20. říj 2008

ahoj, omlouvám se dopředu za chyby, ale jsem nevyspalá a už docela hotová ☹ ☹ . Nevíte jak se říká takové té molitanové matraci na vyvýšení (ve tvaru trojúhelníku)? potřebuji mimču zvednout matračku o těch cca 30° páč je totálně zahleněná a když leží na rovině nemůže dýchat

dík

kim
20. říj 2008

Kapu, sice teda nevím,o jakém trojúhelníku mluvíš...ale matrace se zvedá jednoduše buď dáním 2 knížek pod matraci nebo v porodce jsme měli 1,5l plastovou lahev 😉

labut
20. říj 2008

já dala pár dnížek pod nohy postýlky a bylo to. 🙂

frog
20. říj 2008

taky jsem podkládala přední nohy postýlky tdvěma bichlema..hlavně je nemít na kolečkách,znám i takové co dali knihy pod kolečka a divily se,že jim to podjelo 😠

womenne
20. říj 2008

ja mam obliečky alebo ddeky pod madracom 😉

barusha
20. říj 2008

Ahojky,ten trojúhelník je KLÍN, ale myslím,že v pohod stačí menší polštář pod matracii.My to děláme taky tak.

kacka.va
20. říj 2008

my podložili celou postýlku, protože pokud to není klín, tak by se matrace neměla podkladát

muminek
20. říj 2008

Unás je problém že malej spí se mnou v posteli ale už si vyleze na polštář tak si to vyřešil sám a postel se podkládat nemusí. Spíš budem řešit jak ho dostat odemne z postele.

kacka.va
20. říj 2008

muminek: spíš bych se bála toho, že tak malé dítě ještě na polšťáři spát nemá

caira
20. říj 2008

u nas to delame stejne lako labut, davam pod nohy postele knizky a nemusi se uz zvedat matrace 😉

muminek
20. říj 2008

kacko malej spí na kraji a já mám polštář strašně slehlej tak že skoro nic tak si myslím že mu to snad neškodí.

jaav
21. říj 2008

též jsem dala knížky pod matraci na rošt postýlky(máme kolečka). Pěkně do rovinky a pod celou zvednutou část, aby se neprohýbala a kluk se nesesunul na jednu stranu. Pak jsem ubírala a ubírala až spíme zase na rovině.

angellina
21. říj 2008

my sami mame doma ten zminovany klin, ale da se podlozit i sanonem, ten tvar klinu pokud neni moc plny ma, jen velikostne uplne nesedi pod celou matraci. sama to vyzkousene nemam, ale nekde jsem to cetla a maminky chvalily

kapulet
autor
21. říj 2008

díky za ten název, už jsem si objednala rovnou dva. My jsme u první taky podkládali madraci kde čím, pak jsem objevila ten klín a bylo rozhíodnuto, jen jsem ho hned nekoupila. Myslím že 200 kč není tak moc. když byla Barunka malinká tak pořád sjížděla na jednu nebo druhou stranu postýlky, podle toho čím bylo podloženo (nikdy se mi nepodařilo podložit stejnoměrně), a pak klín hodlám používat i u ní protože nechce spávat na polštářích (což mě těší) a co chodí do školky má pořád rýmu a pokašlává tak i proto. No a podkládat nožičky postýlky u nás moc nejde, protože ji mám mezi velkou postelí a přebalovací komodou a taky bych se bála, že ujede třeba na jedné straně, to raději budu mít klid. Ale dík za rady 😉

luciska01
11. led 2009

Ahojky, nevíte jak dlouho má být ta postýlka podložená? Někdo říká do šestinedělí, někdo dýl. Ale asi to ničemu nevadí, že? Díky 🙂

gedgitka.a
11. led 2009

ahojky holky já taky podložila na jedné starně nohy od postýlky malému bude 6 měsíců a mám je podložené stále, teď měl rýmu, takže to bylo i lepší, že neležel rovně 😉

dukie
11. led 2009

Ahoj holky. My taky podložili postýlku, tedy ne matraci. Sebralo nám to čtyři díly osmidílné encyklopedie. 😀 Aspoň k něčemu se nám hodila... 😀 😀 😀

Jinak podložena má prý být dokud je to třeba. Tj. pokud mimi třeba ublinkává, tak do té doby, než se to vytratí (někdy až do jednoho roka...). Nebo pak kdykoli, když má rýmu atp. Prostě podle potřeby. Sklon nemusí být 30 stuňů, záleží zase na potřebě... prý je to max. 30 stupňů. Ale odborník nejsem, jak jsem koupila, tak prodávám. 😎

evikuu
11. led 2009

Holky nevíte kde sehnat ten klín???

agness02
11. led 2009

Ahojky, my máme postýlku podloženou knížkama pořád, malej už sice dávno neublinkává a rýmu má občas, ale už jsme si nějak zvykli. Myslím, že to ničemu nevadí
evikuu - je to ono? http://bublinka.mimishop.cz/detail.php?zbozi=57... 😉 😉

andy80
11. led 2009

kapulet, já dávám pod matraci polštář a je to akorát

evikuu
12. led 2009

AGNESS ASI JO, JÁ JSEM SI TO NEDOKÁZALA NĚJAK PŘEDSTAVIT 🙂.jINAK POSTÝLKU MÁME PODLOŽENOU KOSTIČKAMA 😀

berunka
12. led 2009

holky a ma se podkladat cela postylka nebo se to muze dat pod matraci?me totiz prijde ze kdyz podlozim jen nohy postylky ze je mala malo zvednuta.

eliotka
12. led 2009

My dáváme na jednu stranu složenou deku.

gedgitka.a
12. led 2009

berunka, nejde o to, aby byla hodně, ale aby byla o kouda víc kvůli třeba ublinknutí, rýmě a tak 😉

zabula
12. led 2009

ahojky,ja mam pod madrackou deku,u hlavy prehnutou,ze je to vyvyseny a pak postupne klesa,jak kdyby tam byl ten trojuhelnik
obe deti se me davili,tak ze sme i byli v nemocnici,a takhle je to lepsi kvuli vsemu a i ja sem klidnejsi

alishia
13. led 2009

ja pod to smotala tri rucniky, a bylo to taky vyvisene, ale maly se mi budil jeste vic, protoze se vzdycky skutalel dolu:/