Vyzkoušeli jste už nějakou speciální dětskou lampičku?

radka_pribinacek
Moderátor
4. lis 2017

Pokud má vaše dítě problém usnout, protože se v setmělém pokojíčku bojí a vidí místo věšáku bubáka, není nutné zatracovat spaní při rozsvícené lampičce.
Lepší než normální světlo, je ale speciální lampička, která pokojíček tlumeně osvětlí a po určité době sama zhasne. A pokud ještě navíc vypadá jako hračka, váš potomek si jí určitě hned oblíbí a bude pod jejím dohledem spinkat jako nemluvně. Co vy na to, rodičové? 🙂

petra_pf
4. lis 2017

Speciální lampičku ještě ne, obyčejná bohužel se rozbila a pak jsem ji už nemontovala na postel.

luciska82
4. lis 2017

Speciální lampičku zatím ne... Jen jsem nainstalovala takové hvězdičky (asi vánoční) do podhledu u skříněk - jemně to svítilo (skoro neznatelně), kdyby se synek probudil a potřeboval na záchod🙂

makynaeliska
4. lis 2017

Me se hrozne libi ten napad ze sama zhasne,mame obyc lampicku,eli necha svitit a ja kolikrat de priznam zapomenu nebo usnu a sviti celou moc ☹

radka_pribinacek
autorModerátor
4. lis 2017

@makynaeliska jo, to je moc fajn, že na to člověk nemusí myslet...

minonnka
4. lis 2017

Když byl syn menší, tak k narozeninám dostal svítící autíčko, které svítí buď červeně nebo modře. Háže to pak hvězdičky té barvy na strop a po nějaké době zhasne. Je moc fajn, jen už moc nefunguje jak má. Každý večer se střídají v tom, kdo vybere barvu jakou má svítit 🙂 Dcerka chce pokaždé červenou-holčičí a syn modrou 😀

makynaeliska
4. lis 2017

@radka_pribinacek to prave me uprimne nadchlo teda uplne,no budem dal zkouset posilat kody 🙂

luciska82
4. lis 2017

@radka_pribinacek
@makynaeliska To samozhášení úžasný. A pak taky to, že je to kocourek🐱🙂 U nás jsou kocouři top😀

petramoravcova
4. lis 2017

My máme jen želvičku, co promítá hvězdičky, ale bohužel i hraje jak "šílená"... Takže doma hromadně jíme Pribiňáky (naštěstí je děti milují) a posíláme kódy, protože Kocourkova lampička je božííí 🙂

vevero13
4. lis 2017

U nás svítí chůva (je na ní svítící měsíček) a přidala jsem lampičku do zásuvky, aby mohl syn v noci na nočník. Jenže nočník se nějak ještě nekoná, ale světýlko být musí. Před domem nám strojí vánoční stromek. Svítí zrovna synovi do pokoje, tak to budu moct tu lampičku snad vypnout 🙂. Já jsem na tmu, ale ten stromek mu závidím.