Vzala jsem si Araba. Máte též exotiku ve výchově dětí?

monina8
29. říj 2008

Ahojky, chtěla bych se zeptat, jestli má někdo z vás zkušenosti s jinou kulturou v manželství nebo partnerství a tudíž i s výchovou dětí. Já sem si vzala Araba, zatím žijeme tady v Čechách, ale brzy poletím s Danim za manželem do Bahrajnu 🙂 Už jsem se setkala s pár odlišnými metodami v péči o dítě, když sem mluvila s tchýní. Např.:dávat pít denně vodu (manžel přivezl nějaký přírodní pití na zažívání), balit těsně mimi do takovýho šátku na spaní (což opravdu pomohlo), pak podáváni baby sušenek ve vodě (to jsem nezkoušela). Hmm, určitě mě čeká plno nových věcí, i obřízka malýho, ta už se prý provádí laserem, tak to bude v poho. Jinak musím dodat, že jsem naprosto spokojená (jen pro jistotu, protože slýchám ruzný věci) 😉

eva8
3. srp 2014

ahoj, našla som túto diskusiu. Neviem, či je tu rozvedená dievčina s deťmi pochádzajúcimi zo zmiešaného manželstva. Zaujíma ma, ako vychádzate s bývalým manželom - muslimom a ako to vnímajú vaše deti? Poprípade ako vychovávate svoje deti pochádzajúce z rôznych kultúr po rozchode s partnerom? Budem rada každému komentu. Ďakujem.

moussa
19. srp 2014

OK peut etres EVA8 cantactez moi sur facebook moussa.ensa7@gmail.com ok je ss ALgerien

eva8
21. srp 2014

@moussa hello, nice to meet you

maskovalucinka
10. zář 2015

Ahoj,ráda bych byla v kontaktu s někým kdo ví něco o arabech a jejich víře,zvicích.Zajímá mě to...pište třeba na email MaskovaLucinka@seznam.cz děkuju Lucie Vanclová

nikkolla
2. dub 2016

@zuzik_p Dobry vecer, mam take vztah nevztah se svym muslimskym pritelem z Bosny. Vidime se take pouze na dovolene a to jsme spolu uz tri roky. Myslim, ze naivni nejsem a svatbu planujeme snad uz pristi rok na jare. Pritele znam dobre a vim, ze to nebude jednoduche, ale pokud se budete navzajem respektovat, nevidim v tom zadny problem.

formelina
2. dub 2016

@nikkolla Budu hnusná,ale nechce jen občanství někde jinde? A tebe má jako jasný lístek sem...

lajla
2. dub 2016

@nikkolla vztah- nevztahuje a svatba? Ty joooo...tak good luck🙂

lajla
2. dub 2016

Vztah- nevztah🙂

lajla
2. dub 2016

@nikkolla a ještě poznámka... Nejste určitě jeho jediná...
Ne že bych Vám to nepřála, ale ...

sanylangova
4. dub 2016

Fuj

zuzineckah
4. dub 2016

@nikkolla hm, znáš ho dobře z dovolených? Holka, ty si věříš... Kdybys byla moje dcera, radši ti zlomím nohu, než udělat takovou pitomost.

sanylangova
4. dub 2016

Omlouvám se,to si starší syn hral s telefonem :(

nikkolla
12. dub 2016

No comment... tolik zavistivych slepic na jednom mi s te... sorry koho jsem se dotkla

hojda
12. dub 2016

@nikkolla Manželství je složité i tak a když se k tomu přidá ještě rozdílné kulturní zázemí, tak to je pak extra složité. Proč spolu nejdříve nezkusíte žít, abys věděla do čeho jdeš?

lajla
13. dub 2016

@nikkolla zde není co závidět... Když několik nezaujatych sdili stejný názor, bude chyba asi někde jinde... Jak jsem psala moc Vám to přejí, ale i styl vaší komunikace naznačuje, že buď asi nejste v pořádku nebo nemáte na normální klasický vztah, je mi líto...
Ať se potom máte komu vyplakat na rameni... Zdraví zavistiva slepice🙂

radapokec
13. dub 2016

@nikkolla tak že znám někoho dobře,bych si netroufala tvrdit ani při každodenním probouzení se bok po boku po 10 letech, nedej bože na dálku. Sorry,ale tady mi to naivitou zavani