Vztyčený pindík u 4 měsíčního miminka. Je to normální?

luciasek001
24. kvě 2010

Ahoj ženy, prosím o radu. Máme doma 4-měsíčního klučinu, dnes po ránu když jsem ho přebalovala jsem si všimla, že měl "vztyčeného pindíka". Chci se zeptat zda je to normální a běžné u většiny miminek (kluků)?? Díky za odpovědi. 🙂

jane84
24. kvě 2010

ahoj luciasku, můj synovec to měl často, teď už má dva a půl roku a je to častěji a častěji, akorát neví co to je, tak říká au au 🙂 je to prostě chlap

luciasek001
autor
24. kvě 2010

Díky za odpověď jen jsem nečekala, že s tim začne tak brzo. 😅 Objevila jsem to pak i odpoledne. Máme doma prostě chlapa.... 🙂

momin
24. kvě 2010

Luci to s tim co si myslis nema nic spolecneho.... 😀 😀 😀 😀 😎
je to uplne normalni-deti-kluci to maji i kdyz se jim chce treba curat-ja ted podle toho trefuju obcas nocnik... 😉 🙂

lin18
24. kvě 2010

jééé tak náš to měl už snad ve dvou měsících...vždycky ráno...jako správnej chlap 😀

ivika18
24. kvě 2010

já jsem četla, že chlapečci mají erekci už v bříšku 😉 . A před čuráním taky, jak píše Momin, vždycky než mě (a sebe) při přebalování počurá, tak ho má pěkně v pozoru 😀

sussanah
24. kvě 2010

@luciasek001 jj taky jsem byla prekvapena, u nas taky uz asi ve 2 mesicich, ale to je normalka, neboj 🙂

naty
25. kvě 2010

pokud si já všimnu, tak je to většinou spojený s následným čůráním... 😀

kacamura
25. kvě 2010

já jsem si nějak nevšimla ale taky se to párkrát stalo, ale ani potom nečůral a nemá to ráno nebo tak... sem tam se to stalo když jsem ho čistila kolem těch míst a to jsem z toho trochu nervozní

luciasek001
autor
25. kvě 2010

Holky díky za reakce 🙂 On to má ikdyž zrovna nečůral. Nebo možná v plínce než jsem ho rozbalila tak dočůral to nevim. Jen mě to překvapilo tak proto jsem se chtěla zeptat zda je to O.K. Díky všem 🙂

saly
25. kvě 2010

Náš Tomášek měl první erekci asi týden po příchodu z porodnice 😀 😀 a to teda nečůral 😉 takže klídek 😀

ahajo
29. říj 2012

holky, hlavně aby jim stáli i za 70 let, ne? 🙂)

mates22
18. led 2013

u nás to taky bylo od mala a ted´ vždycky přiběhne s tím, že "zobí pindík" a potřebuje se pomazlit 🙂, asi je jim to trochu nepříjemné

skupitr
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
milmic
12. srp 2013

@luciasek001 Na základě tohodle dělám bezplenkovku. 😀 Jeho žížala je jasná. 😀

evca82
12. srp 2013

je to normalni, taky ho obcas lamu do pliny 😀