Z ničeho nic přestala jíst (13m). Co s ní?

karol1996
16. bře 2020

Zdravim, posledni tri dny mi mala odmita jist normalni jidlo. Chce stale jen kojit.. zoubek ji asi roste, ale nikdy to takhle hrozne nebylo.. poradíte co s ni?

miba10
16. bře 2020

@karol1996 neboli jí v krku? Asi bkba otázka, ještě ti to asi neřekne, já jen že dcera mi nechtěla jist když ji něco bolelo 🤔ale hlavně nenutit. Pokud se nechá kojit tak bych to zatím nechala

tervi
16. bře 2020

@karol1996 Něco na ni leze. Holka mi tohle dělá také. Během pár dní přijde teplota. Nejčastěji to je angína.

cuuza
16. bře 2020

Každý zoubek je jiný, při některých byl prcek dva týdny jen na mléku a vychlazených ovocných příkrmech a při některých naopak jedl jak o závod...
Pokud mu kojení vyhovuje, tak koj...

drahmi
16. bře 2020

U nás teď aktuální problém. Dcera 12m - rostou ji teda stoličky. Jinak velký jedlík, teď fakt nic nesni. Už týden davame různé sirupy na ulevení. Dnes už jsem byla u doktorky (super čas na lítání po doktorech 🤦)na crp a má vysoké - takže dostala atb...

cilkat
16. bře 2020

U zubů kluci přežívali na jogurtech (je to tekutý a zároveň chladí). Možná ještě ovocné kapsičky.

88petule
24. bře 2020

U nás podobně buď při růstu zoubků nebo častěji při rýmě / zadní rýmě, nachlazení a tak. 😐 Počkala bych pár dní, co se z toho vyvrbí. Řešila bych problém, až když by měl dlouhodobější charakter. 👍