Z plazení na lezení. Jak mu pomoci?

te_zz
20. únor 2020

Ahojky, chtěla bych se vás tu holky zeptat, jestli se dá nějak pomoc děťátku z plazení na lezení po všech 4řech..? Synovi je 7 měsíců a jde mu na 8 měsíc. Plazi se jedna báseň, ale je vidět, že mu to už nestačí a chtěl by víc. Já vím, že všechno má svůj čas, ale kdyby se mu mohlo nějak pomoc...? Děkuji vám za všechny odpovědi popř.rady a typy 🙂

te_zz
autor
23. únor 2020

@eithelwing a jak jste cvičili na balónu? Nebo si jen položila prcka na velký balón ..? Jsem nějak mimo....ten náš prďola je pěkný živel, tak nevím jestli by se udržel sám i na tom overballu...

te_zz
autor
23. únor 2020

@hermia snad ano 🙏🙂

sumitra
23. únor 2020

Maly micek pod bodycko. Zacal lezt behem 3 dnu.

zuzita15
23. únor 2020

@te_zz to dcerka taky umela prelezat vsechno. Ja ji nechavala nahatou na plovoucce, aby ji to neklouzalo (bylo leto) a ani nahodou 😂 byla rozhodnuta si bricho sedrit. Ale zacala lezt, takze verim, ze syn zacne lezt taky 😉

eithelwing
23. únor 2020

@te_zz Někdy jen ležela, někdy jsem jí dala do kleku s rukama na balonu, samozřejmě pořád jsem držela.
Overbal jsem většinou trošku vyfoukla, měla ho pod pupíkem, aby se jistila koleny a dlaněmi, a tak nějak se na něm převalovala. Jak jí to bavilo. 🙂

te_zz
autor
24. únor 2020

@zuzita15 no to si to břicho taky raději sedře, než aby ten zadek a tím pádem i břicho zvedl 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

luciklim
24. únor 2020

@te_zz ahoj, muzes mu proste ty kolinka skrcit a ukazat mu to, pockej az da dopredu rucicku a ty posun kolinko 🙂 nenasilne, jen mu proste ukaz jak na to, stejne jako kdyz ucime deti vylezt/slezt ze sedacky..🙂

te_zz
autor
25. únor 2020

@luciklim děkuji moc, zkusím, snad to půjde, je to trošku divočák 😄😄

te_zz
autor
25. únor 2020

@sumitra a měl ho tam třeba nějaký určitý čas a nebocely den? On je totiž problém, že cokoliv mu dám pod bodycko, tam sklouzne na stranu a je vymalováno. To abych ten míček přilepila vteřinakem 😂😂

sumitra
26. únor 2020

@te_zz nee vzdycky jenom na chvilku, parkat za den. Prisel na to fakt rychle, jak lezt a zhruba behem 3 dnu se prestal v podstate plazit.

llucinka1
15. únor 2021

Milé maminky,
máme také hladké a tvrdé podlahy a syn se dlouho jen plazil, vyzkoušela jsem vše možné a až můj "vynález" mu pomohl, za 2 dny lezl sám.

Nyní ho budu vyrábět, protože chci pomoci ostatním maminkám, které řešily stejný problém. Hledám proto pár zájemkyň (Kladno a okolí, Praha) o možnost bezplatného vyzkoušení tohoto úplně nového produktu, který jsem vyvinula pro miminka - pomůže dítěti začít lézt na hladkém povrchu za několik dní (možná i dříve).

Ozvěte se mi prosím do zprávy a povím vám podrobnosti. Malý dáreček je samozřejmostí 🙂.

Lucie