• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Za dva měsíce nepřibrala malá ani deko

13. června 2013 
Holky mám problém dneska jsme byly u doktorky a tam na váze se zjistilo že malá nepřibrala ani deko za dva měsíce na půl roku měla 6,4O kg (manžel má už odmala problémy s váhou) a za týden máme jít na kontrolu jsem z toho dost špatná jen mi bylo doporučeno aspoň co si pamatuji po každém jídle mléko a už nevím co všechno všechno mi krásně sní jen mám strach z toho aby nás doktorka neposlala do nemocnice :frowning2: .Tak co jste podávaly vašem ratolestím aby krásně přibývaly ????
11. čer 2013 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
mě to rozhodně na hospitalizaci nepřijde, děti přibírají skokově, chvíli nic a pak za 14dní naberou víc..no tak je drobnější, no. Přidala bych kvalitní tuky do stravy, jinak když hezky jí, bych se z toho tak nestresovala.
11. čer 2013 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Mě dr radila, že mám dávat tvaroh. Vím, že se doporučuje v pozdějším věku, ale nám to teda neublížilo. Tvarohem jsem zahusťovala omáčky, smetanu ke šlehání jsem pila já, aby bylo moje mléko tučnější.
11. čer 2013 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
pokud ti krásně jí, tak se tím nestresuj. Přidávej kvalitní tuk (máslo, oliváč - ten jak malá cítila tak nesnědla ani ň).
11. čer 2013 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@princezna8o6 chápu tvoje obavy. mně malý přestal hezky přibývat s příkrmy. tak pokud možno dál kojit nebo dávat UM. Zkoušela jsem i vitamíny, ale nepomohlo nic. je drobný, v roce měl 8,3 kg, ve 4 letech 15,5 kg. ale jinak je zdravý.
13. čer 2013 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@princezna8o6 nám zase malá přibývala celkem málo. Při narození 38+6 tt měla 2600 g a spadla na 2370 g na roce měla necelých 7 kg teď ji budou 2,5 a má okolo 11 kg. Je drobná,ale zdravá nic ji nechybí :slight_smile:
13. čer 2013 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek