Za dva měsíce nepřibrala malá ani deko

princezna8o6
11. čer 2013

Holky mám problém dneska jsme byly u doktorky a tam na váze se zjistilo že malá nepřibrala ani deko za dva měsíce na půl roku měla 6,4O kg (manžel má už odmala problémy s váhou) a za týden máme jít na kontrolu jsem z toho dost špatná jen mi bylo doporučeno aspoň co si pamatuji po každém jídle mléko a už nevím co všechno všechno mi krásně sní jen mám strach z toho aby nás doktorka neposlala do nemocnice ☹ .Tak co jste podávaly vašem ratolestím aby krásně přibývaly ????

lv
11. čer 2013

mě to rozhodně na hospitalizaci nepřijde, děti přibírají skokově, chvíli nic a pak za 14dní naberou víc..no tak je drobnější, no. Přidala bych kvalitní tuky do stravy, jinak když hezky jí, bych se z toho tak nestresovala.

katka_mel
11. čer 2013

Mě dr radila, že mám dávat tvaroh. Vím, že se doporučuje v pozdějším věku, ale nám to teda neublížilo. Tvarohem jsem zahusťovala omáčky, smetanu ke šlehání jsem pila já, aby bylo moje mléko tučnější.

petrusew
11. čer 2013

pokud ti krásně jí, tak se tím nestresuj. Přidávej kvalitní tuk (máslo, oliváč - ten jak malá cítila tak nesnědla ani ň).

maximka33
13. čer 2013

@princezna8o6 chápu tvoje obavy. mně malý přestal hezky přibývat s příkrmy. tak pokud možno dál kojit nebo dávat UM. Zkoušela jsem i vitamíny, ale nepomohlo nic. je drobný, v roce měl 8,3 kg, ve 4 letech 15,5 kg. ale jinak je zdravý.

pajuska87
13. čer 2013

@princezna8o6 nám zase malá přibývala celkem málo. Při narození 38+6 tt měla 2600 g a spadla na 2370 g na roce měla necelých 7 kg teď ji budou 2,5 a má okolo 11 kg. Je drobná,ale zdravá nic ji nechybí 🙂