Za jak dlouho je stolice?

15. črc 2020

Když jsem jen kojila, malá měla stolici tak jednou za 4-6 dní. Zrovna o víkendu měla plnou plínu. V pondělí jsem začala s příkrmy UM, 1x70 ml, včera 2x90 ml. Dnes také tak, ale stolice nikde. Větry odchází, myslíte že je něco špatně?

squezy
15. črc 2020

Upřímně se divím, že kojene dítě ti kadilo jednou za 4-6 dní O_O Pokud to tak je, tak po UM ti bude kadit stejně nebo možná později, nevím. To ti asi nikdo s presnotou nerekne, každé dítě je individuální.

zuzita15
15. črc 2020

@squezy u kojeneho ditete je naprosto normalni, ze kaka jednou za x dni, protoze MM je narozdil od UM beze zbytku stravitelne a nektere deti se napijou jen tolik, kolik spotrebuji. Frekvence stolice kojeneho ditete a ditete na UM je diametralne odlisna

autor
15. črc 2020

@squezy Moje sestřenka kojila a její dcera měla stolici jednou za 10 dní...

zuzita15
15. črc 2020

Jeste se vlezle zeptam, proc ten prechod na UM? Jinak pokud dite neboli brisko a nebo nema jine problemy, tak bych neresila. Teda nekolik dni uz by me u UM asi znervoznilo

jjasmina
15. črc 2020

My sme asi výjimka, kojila jsem a stolice ze začátku několikrát denně a každej den, cca po 3. Měsíci za 2-3 dny.

zuzita15
16. črc 2020

@jjasmina ze zacatku je to taky uplne normalni, to se i kojene dite pokadi klidne pri kazdem prebalovani 😉