Za jak dlouho vyleze prořezaný zoubek?

janii
30. črc 2008

Zdravím Vás, chtěla jsem se zeptat jak dlouho trvalo vašim dětičkám než jim vylezl prožezaný zoubek? My už ho máme 14 dní venku (cinká o lžičku) ale ne a ne lézt ven. 😕

monika6e
31. črc 2008

Janii ted jsme zrovna byli u doktorky a rikala nam, ze tam jsou dva spodni. Ja vidim jen neco vybouleneho. Ptala jsem se, kdy vylezou uplne a rikali mi, ze je to hrozne individualni. Muze to byt pry klidne za tyden, stejne tak jako za mesic... takze tak. A cekame a cekame 🙂

zany
31. črc 2008

Janii, nám zoubky lezou strašně pomalu 😒 Nejenom, než se proříznou, ale pak i po proříznutí to docela trvá než zoubek vyleze 😖
Je to fakt strašně individuální 😉

janii
autor
31. črc 2008

Moni my už máme zoubek prořezaný ale nechce lézt nahoru..Cinkáme o lžičku- víme že je venku ale jinak nic.A už 14 dní,A vy nemáte ještě prořezaný?? 😀

bramburka
31. črc 2008

kazdej jinak, predni jednicky - byla tejden total protivna a pak dostala boruvky a ja říkám: je tam nejaka čárka a druhej den uz byla bílá a za 3 dny byl zub uz par milimetru venku... takze nevim, různě asi.

janii
autor
31. črc 2008

bramburka 😀 My mu taky dali borůvky a viděli čárku.. Ale pořád čekáme a čekáme 🙂 a za jak dlouho po prvním jste měli druhý?

monika6e
31. črc 2008

janii, prorezany jeste asi poradne nejsou, ale ma tam dva hrbolky a jsou takovy jen lehce ostrejsi. Ale o lzicku by to asi jeste necinkalo 🙂 Ted mela par dni, kdy byla neuveritelne protivna a prave jsme objevily ty hrbolky. Ted je v pohode, tak netrpelive cekame, co bude dal.... 🙂

janii
autor
31. črc 2008

Moni, my jsme právě vůbec nepociťovali nějaké změny v náladě atd..tak jsme byli překvapení, ale příjemně 🙂 Snad tak v pohodě bez problémů půjdou i ty další.. 🙂 Ale tu lžičku zkuste...Já jsem mu ji strkala do pusy celý den a pořád se mi zdálo že nic a pak přišla moje máti vzala lžičku a trefila to přesně 🙂

evcafrank
31. črc 2008

první zoubek vylezl v pohodě(dásně měl oteklý skoro 2 měsíce), druhej zoubek už byl mnohem horší - od čt do soboty měl vysoký horečky, který nešly srazit☹ v neděli se zubajz ukázal a hned bylo po horečce🙂

caira
1. srp 2008

tak nam prvni zub zacal lezt, kdyz male byly akorat 4 mesice, ale uz mesic pred tim zacala byt desne uplakana pri usninani a musela jsem ji chovat nez usnula { pritom driv usinala sama bez problemu} pak jsme v sobotu pri grilovani videli bilou tecku a ve stredu uz byl par mm venkua do tydne byl prorizly uplne, ted ji leze druhy spodni, uz tyden tam ma bylou tecku a do vseho hryze, ale tenhel ven asi jeste nechce, i kdyz dasnicku uz ma pekne nateklou, tak snad to nebude trvat dlouho at ma uz pokoj, taky pri prvnim zuby vubec nemela teplotu a u tohodle ma porad zvysenou...

janii
autor
1. srp 2008

No první už leze, už je pár milimetrů vidět, a druhý je na cestě - je vidět bílá tečka..Ale malý vůbec nechce jíst...Ani UM, ani přesnídávky,ani masozel příkrmy, nic.Vše plive,otáčí hlavu,vzteká se u toho ☹ ..Myslíte že to může být tím že leze druhý zoubek?

criterska
1. srp 2008

Ahojky, nám taky asi lezou zoubky, nevím to sice jistě, protože s tím nemám zkušenost, ale malej je protivnej jak noc, pořád má ručičky v papulce, v jednom kuse se vzteká, ale nic není vidět, na omak jsem nahmatala "něco" na horním patře, tak uvidíme jak se to bude vyvíjet. A chtěla jsem dodat, že se mimískům vůbec nedivím, že jsou takový vzteklinky, mně se teď klube moudrák a to fakt dost drsně, pusa nateklá, skoro nemůžu mluvit, ani jíst, je to opravdu hrůza a to už od po večera, taky jsem taková nevrlá.. 😀

evulink5a
10. zář 2011

ahojky ,chtela bych se zeptat mimu malimu je sest mesicu a dneska jsem videla ze ma bilou carku na dasnickach a je strasne nervozni breci ,nevite za jak dlouho se muze zoubek proriznout.dekuji