Zabírá něco na škytavku? Máte tip?

jasminy
26. pro 2010

Je možné pomoci miminku při škytavce? Dr. říkala, že na to nic není. Nemáte nějaký tip, který by fungoval? Díky.

dlabinecka
26. pro 2010

Ahoj, nevím, jak máš staré mimi, ale mojí malé začalo tak v šesti měsících zabírat, když na ní bafnem 😀 😉

lukza
26. pro 2010

Ahojky pokud máš malé mimi tak nic nezabere ale jinak to nevadí mě třeba aji tedka malý škytá když se moc směje a pak nic nezabere ale v pohodě s ní aji usne.to víš jak už škytali v bříšku tak si to sebou nesou aji dál. 😀

vysocanka
26. pro 2010

Ja dam malemu vzdycky malinko napit mlicka a prejde to.
v porodnici sestricka i radila zacpat nosik, ale prijde mi to takovy celkem drasticky takovymu malymu miminecku . :( ale to mlicko pomaha

foogy
26. pro 2010

Olíkovi dycky pomohlo dát mu napít mlíčka a teď, když už je starší, tak dám napít čaje. Bylo mi líto, když škytal, pač mě osobně z toho bolí břicho 😀

kopa
26. pro 2010

Tak my trpíme taky dost na škytavku,máme jí někdy i třeba třikrát za den 😅
Nejvíce nám pomáhá buď přiložit prso a nebo ho nechat vyplakat to zabírá nejvíc 😉

eloana
26. pro 2010

Ja davam cucnout prsa -nekdy prejde nekdy ne

editah222
27. pro 2010

Moje malá škytala pravidelně po kojení takže k prsu už nechtěla a homeopatka mi doporučila Cuprum metallicum 9CH, podávat po 10minutách 1 dávku roztoku dokud to nepřestalo. Většinou nám stačila jedna dávka, nejdřív střikačkou a pak lžičkou.
Použivame to dodnes i u nás dospělích 🙂
Roztok se vyrobí takhle: 10granulí se rozpustí v 1dcl vody, každý den musí být nový roztok!

marhulinka
27. pro 2010

Mě maličký škytal od narození hodně,pomáhá pokaždé se napít 😉

jarunice
28. pro 2010

ahoj, vypozorovala jsem, že můj Olík začal škytat po kojení když jsem ho držela na odkrknutí, nebo po odkrnutí, tak si ulevil a začal škytat, nebo začal škytat hned, když si neulevil, a vzhledem k tomu, že škytavka jsou vlastně prudké stahy bránice - tak to chce ulevit hrudníčku a nedávat dítě hned po kojení bez říhnutí do sedátka, kde má ten hrudníček pokrčený, nebo hned po tom co si uleví v nějaké poloze miminko položit na rovnou podložku, nebo ho dát do polohy, kde se mu nebude ten hrudníček jakkoliv mačkat, nebo se na něj nebude tlačit... tak mě to od té doby co ho po říhnutí položím zabírá..

petasa
29. pro 2010

Nam se osvedcilo vzdy dat malinko napit mlika nebo caje,ikdyz je to tesne po jidle,vzdy to zabere.Mudra rikala ze tesne po najedeni dostavaji skytavku kdyz se prepapaji.

lamarika
29. pro 2010

pokud začne škytat po kojení, tak se mi osvědčilo položit na bříško. Pokud začne škytat z ničeho nic, tak se osvědčilo přiložit k prsu. Vždy je hned po škytavce 😉

glimmer
11. led 2011

vysledovala jsem, že když Anička škytá tak je z 90% počůraná a když není počůraná tak pomáhá dát cucnout mlíčka.