Zablácené boty dítěte. Jak ho dát zpět do kočárku?

anka.
13. říj 2009

maminky, jak to řešíte - když máte dítě, které už chodí v blátě, sněhu a pak ho chcete dát zpět do kočárku? díky anka

len.petra
13. říj 2009

treba si kúpiť fusak, ktorý ma spodok zvnútra buď šušťákový, alebo pogumovaný a je to, zašpinené stačí utrieť

pantomima
13. říj 2009

máme fusak fleecový a do něj ušité návleky na botičky ze šusťáku a je po problému 😉 , vozím je v kapse na kočáru, natáhnu a jedééém 😀

len.petra
13. říj 2009

alebo 🙂

anka.
autor
14. říj 2009

len.petra - ale představuju si, že už když ho budu do toho fusaku dávat, zmaže ho celý a nejen dole...
pantomima_dobrý nápad, i když ty návleky jsem u dr. vždycky nenáviděla 😀

power700
14. říj 2009

návleky na botičky 😵

jahodka11
14. říj 2009

anka, my sme nepouzivali min zimu ani navleky a fusak nebol moc spinavy....davala som pozor, ked som ho tam davala, aby som nezaspinila cely fusak a tam pri nozickach, ked to uschlo, sa to dalo normalne osuchat a parkrat som ho oprala a rychlo uschol, dala som ho vzdy na radiator... 🙂

gabak
14. říj 2009

anka, ja som to robila tak že keď bolo sucho tak som ju normálne šuchla do fusaku a keď mala botky od blata nosila som klasické mikroténové sáčky. Tie som dala na čižmičky a bolo. 😉

ygreen
14. říj 2009

chce to fusak co má zip po celé délce a spodek je šusťákový - momentálně takový sháním

alusha
14. říj 2009

my mame fusak eisbarchen a je super, zips ma v strede po celej dlzke, spodok je sustakovy a da sa rozopnut, takze trcia len topanky a dietatko je v teplucku, mozem odporucat, je velmi teplucky 🙂

zuza.m
14. říj 2009

alusha aj ja som teras taky kupila ale ešte sme ho nepoužili,tak že dufam že ej teplučky,celkom dobre napady stym navlekom alebo aj sačkom,super typ tak že dakujem aj ja 😉
a už davate deti do fusaku v takomto čase,?ja stale rozmyšlam či už ho dat alebo ešte počkat,

maria11
14. říj 2009

Ahojky, tak ja sa priznam, ze fusak mame druhy den a zatial som vymyslela "prezuvky" do fusaku. Su to take vacsie teple capacky, ktore ma pri vozeni a topanky mam v taske zo sebou. Pravdu povediac, uvidim, ako dlho ma to bude drzat 😅 Skor mam pocit, ze sa nam prechadzky budu skracovat, aby sme nezamrzli a z kocika sa dostane len nakratko... Ale super napad s tymi sackami...

edita84
14. říj 2009

ja som brávala zo sebou teplé ponožky, topánky dala dole a šup hore ponožky a tak do fusaku.

modramys
14. říj 2009

Holky vy jste genialni!! Navleky jsou super napad to by me nenapdalo! Dik 😀

jaku
14. říj 2009

Co mě ale zaráží je, že se malej bojí až úplně hystericky- není jen že by to říkal, ale leze po mě a pláče- mluveného slova z rádia, rozhlasdu v obchodech, ale i mluvících hraček - př. pejsek od Fisher Price-nemáme ho, ale absolvoval tohle u kamarádky. Hudba mu nevadí,ale to slovo - jestli je to tím, že nevidí artikulující tvář? Dcera tohle měla taky cca do 5ti let - jen s tím rádiem. Neznáte to taky?

jaku
14. říj 2009

Omlouvám se, překlepla jsem se do jiného tématu 😒

kutcher
14. říj 2009

My mame fusaky od Emitexu, tam je to pogumovane a kdyz tam chci maleho dat, tak fusak z oboch stran rozepnu a je to - i kdyz mi pripada lepsi boticky zout aspon si nozicky odpocinou a nezaparuji se, misto botek pak dam pletene ponozticky!

kaleilah
14. říj 2009

holky tady i paní prodává http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26539494&tab=0 😉

berenika39
14. říj 2009

ted jsem se na to ptala v tématu o kočárcích - výbava. takže dík za odpovědi!!!!!
...se mi líběj ty mikrotenový sáčky, jednoduchý, účinný, vyhodí se to a je to.

anka.
autor
14. říj 2009

hehe, já mám občas problém umístit ho do toho kočárku normálně takže dát ho "opatrně" do fusaku se mi nejspíš nepodaří 😀 ty návleky+pytlíky jsou super no, ale stejně je to asi otrava, ne? pořád nandavat sundavat... alespoň mám co řešit 😀 😅

kaleilah
14. říj 2009

anka. malýmu je rok a půl? a to neřešíte tisíckrát denně doma sundaný bačkůrky nebo ponožky? 😀 zrovna teď se to někde řešilo, takže většina z nás je na nadavání X sundavání zvyklá 😀 😀 😀

anka.
autor
14. říj 2009

jo, řešíme 😅 ale, že by mě to zrovna bavilo.... 😀 a představa, že jsem např. někde v obchodě - sundat čepici+bundu+šálu a spol. - nazout boty - nechat proběhnout - do kočárku - proběhnout - oblíknout čepici+bundu+šálu a spol. - do kočárku a vyrazit BRRRRR 😀 😀 😀

kaleilah
14. říj 2009

anka. tak to jedině nechodit do obchodu 😀 MM radí uříznout nohy, ale on je takhle radikální ve všem 😝 😀 😀 😀

modramys
14. říj 2009

kaleilah díky už to mám objednané jsem nadšená. No teda sundávat a nandávat boty to by mě mohlo to bych nedělala nic jinýho takže super ať žijou návleky 😀

petja
14. říj 2009

Modramys,to si spíchneš za odpolko sama,přesně tak sem to vyřešila už min.rok. 😵

matra
14. říj 2009

Holky my sice ještě nechodíme,ale díky moc za tip 🙂
Ale radši bych malého nechala nabosko,to se ještě vyvrbí.
Máme 2 fusaky, jeden Quinny a druhý z beránka ještě po mě,tam žádné šustákové spodky tuším nejsou,na zítra budu poprvé vyrahovat tak omrknu 🙂

mia.k
15. říj 2009

kaleilah "páči" sa mi prístup tvojho manžela,určite by si s tým mojim dobre rozumeli. 😀 😀 😀

atrami
15. říj 2009

Tie návleky sú super nápad. Perfektné mala u nás zubárka 😀

dididi30
15. říj 2009

my sme fusaky nemali 😉 dali sme hrubu deku a bolo, naco este aj topanky balit, hlavne ked dieta chodi, to fakt nechapem 😕 chodiace dieta vo fusaku, jedine na kratku chvilu, vyniest smeti a hned domov 😅

allen1
15. říj 2009

taky jsem to loni řešila návleky a fusak mám Kaiser Iglu, max spokojennost🙂 Spodek je odepínatelný a šusťákový, tudíž lehce pratelný, když se zamaže🙂

power700
15. říj 2009

My letos už fusak teda taky nemáme, zabalím malou do deky a boty jí koukají. Je navlečená, pod kalhotami má samozřejmě punčocháče. 😉 Stejně v kočárku už moc nevydrží, spíš běhá.