Zábrana na schody. Jak to máte řešené?

2. září 2016 
Můžete mi poradit jak máte řešené zábrany na schodišti v domě? Chtěla bych nějaké dřevěné zábrany nejen dole, ale i nahoře v patře v domě. Dokonce by se mi jedna líbila i pojezdová...... Díky za rady a tipy na koupi či výrobu.
5. srp 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme zábranu mezi kuchyní a obývákem a dali jsme tam jednu stěnu dřevěné ohrádky. Manžel to přidělal do takových skob a je to super.
5. srp 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky
5. srp 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka mrkni na nabídku zábran do katalogu Ikei my nejdřív měli zábranu dělanou přímo truhlářem mezi chodbou a kuchyní a teď máme jen obyčejnou dřevěnou právě z Ikei,je roztažitelná,takže pasuje snad kamkoliv
5. srp 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé tu já hleda a právě o ní jsme četla dole nechci nic vrtat jednou to beude třeba nahože to možná nechám jako dekoraci na pevné zdi časem.... nevíš přesný název? ane netu pod pojmem zábrana nebylo nic.
5. srp 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky mám ji.... kolem 1000kč
5. srp 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokusím se ji najít ahodím link
5. srp 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. srp 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
našla jsem ji,a le i tak díky moc.
5. srp 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme si ji udělali ze staré dřevěné ohrádky.......funguje na děti i psy.
http://jablunka.rajce.idnes.cz/chrti/#DSC02978.JPG
5. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zizala • 1d • Včera o 21:08
chtěla bych se zeptat jakou máte doma zábranu na schody? máte někdo tu z Ikea? není moc "férová"? a asi by měla být s možností otevření, jako vrátka? děkuju za vaše zkušenosti

jabluncanka • 1d • Včera o 21:20
Žížalo,
my máme dělanou...muž s tchánem udělali...s možností otvírání a oboustrannou západkou,aby se nedala jen tak snadno otevírat...

zizala • 1d • Včera o 21:26
děkuju. nám ji nemá kdo udělat tak sháním informace o konkrétních výrobcích.
21. pro 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
máte někdo nevrtanou zábranu na schody? je to stabilní? náš malej s tím bude určitě lomcovat, tak se bojím aby to drželo. Potřebujeme nějakou, která se dá natáhnout až na 116 cm. Nevíte o nějaké? děkuju
24. led 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my máme zábranu do komory, kde nejsou dveře. celkem obyš z Leadlu, mylím, e ji tam ted akorát mají a je supr. jde ale i o rozteč dveří.
24. led 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame tu z ikea a je super - ale inac - ta sa vrta, cize diery zostanu, ale sak to sa da potom zasadrovat a premalovat ja myslim, ze lepsie ako ta bez vrtania - taku mame hore (zdedili sme tak sme ju pouzili ked uz ju mame) ale veru nemam istotu, ze to vydrzi aj keby sa mala o to lepsie oprela vzdy som v pohotovosti ked sme hore
a inac ta z ikea by mala byt aj na tych 116 cm (ak nie normalne, tak sa k tomu daju dokupit rozsirovacie diely)
a este je na nej super, ze sa da navrtat pant aj otoceny o 90° = bud sa da jednoducho DO otvoru alebo PRED otvor
cize ja urcite odporucam ikea
24. led 2010 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posouvám téma dopředu

Chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti s vrtanou zábranu z Ikea - píšou, že je vhodná do 24 měsíců Dcera je nyní v 17 měsících velká a těžká jako kámošky o rok starší holčička. Přelézají Vám dítka zábranu nebo ji dokáží otevřít? Musíme to nějak řešit...
4. pro 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky. Sháním nějakou zábranu/branku mezi dvě místnosti ( nerada bych vrtala do zdi) , tak bych ráda nějakou bez nutnosti vrtání. Vyhlídla jsem si tuto:
http://www.mimibazicek.cz/www-mimibazicek-cz/eshop/18-1-Detsky-nabytek-doplnky/0/5/185-Detska-zabrana-do-dveri-Safety-1st-Quick-Close
Máte s ní skušenosti? Bohužel máme ještě atipickou díru 100cm a všechny jiné zábray jsou buď kolem 80cm/90cm
Za rady předem děkuji
3. pro 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kettynka1234 Jojo, my ji přesně máme a spokojenost, dobře se mi zavírá a otvírá, montáž s pomocí samolepek jsem zvládla sama a prcek po ní celkem rajtuje a zatím drží Ona je taky na 80cm myslím, ale dají se k ní na obě strany přidat rozšíření až na cca 105 nebo 110cm (teď si nepamatuju to maximum, my máme lehce přes 90).
3. pro 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kettynka1234 používáme zábranu z Ikei
3. pro 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kettynka1234 máme taky z Ikei, ale bohužel se vrtá do zdi jinak naprostá spolehlivost
3. pro 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsme to řešili se švagrovou. Má malýho, který měl v prosinci 2 roky a je jak z divokých vajec. Samozřejmě pořád někde leze a musí všechno prozkoumat, asi jako každé dítě je fakt, že tady těch zábran na schody je spousta a člověk neví, jakou si vybrat. Hledali jsme všude možně po internetu a ptali se po známých a nakonec zvítězila zábrana z ekodomova. Je fajn, že se tam dá nastavit velikost, takže jsme nemuseli schody ani přeměřovat a zatím slouží dobře
25. únor 2016 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od dominikazr.
Ahoj nnicooll. Děkuji, že jsi se zde zmínila o eko-domov.cz, protože jsem je navštívila a také se mi hlavně zamlouvalo to, že jsem nemusela řešit jestli mají tu pravou rozteč, aby jsem zábranu mohla použít právě na naše schody. Takže ano u nás zrovna také vyhrála zábrana od nich dokonce jsme pořídili i zábranu ke krbu, který máme jako dominantu obývacího pokoje a dlouho jsme se ho snažili nepoužívat. Teď už nemáme strach v krbu zapálit oheň.
2. zář 2016 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek