Začaly vašemu dítěti růst zuby dřív než v 5ti měsících?

karotky
4. črc 2007

Ahojky maminy!
Máte některá doma dítko,kterému začaly růst zuby dřív než v 5.měsících?
Mám podezření,že se už Adamovi asi klubou,ikdyž je mu teprve 2,5 měsíce.
Doslova si hryže ruce.Když mu nabídnu mlíko,tak to odmítá a když mu strčím malíček do pusy a dotknu se patra,vůbec nesaje a vyloženě mi ten malíček kouše.Bývá dost nervózní a když mu začnu jezdit malíčkem po dásních,tak se uklidní.
Poradtě.Díky

dnada
20. bře 2009

alishia - GRATULACE !!! copak? zlobí zoubky strááááášně mooc???? 😖

alishia
20. bře 2009

sileny:( rve, porad chce byt u me v naruci, jak ho polozim na zem silenej rev, prebalit se nechce:( proste katastrofa:( to se neda ani popsat.

lenik_25
20. bře 2009

Ahojky, tak dneska jsem ráno letěla k doktorce, protože měl malej 39 horečku. Večer špatně usíná, každých pět minut vzhůru, až po nurofenu spal klidně. Trošku průjmik. No a doktorka říkala, že to vypadá na horní zoubky, spodní dva už máme. Taky mívají vaše děti takové horečky?

lenik_25
20. bře 2009

Mikulko, my máme Camistad a zkoušela jsem ho i na sobě (zkouším takhle jak blázen všechno, než to dám malýmu) a teda dásně i jazyk mi úplně zcepeněli, takže to určitě umrtvuje. Ale může se to mazat maximálně 3x denně. Danečkovi se to moc nelíbí, ale proti bolesti je to určitě účinné.

mikulka
20. bře 2009

alishio, tak super, druhý zub, snad bude zas chvíli klid.

lenik, tak to jsem ráda, mně připadá, že mu to pomáhá.

alishia
20. bře 2009

mik: zatim jen spicicka, takze klid jeste bohuzel ne:( to nejhorsi nas ceka, dnesni den a noc a asi i zitra:(

makulinka
20. bře 2009

velká gratulace ke všm noým zoubečkům 😀 😀 😀

mousunek
20. bře 2009

smilers - to zkus a uvidis.

Ja mela podezreni na dva vrchni ty se pak zastavily a dnes jsem nasla prorezavajici pravou dvojku dole, tak se nam zoubky hezky radi 🙂

lenik_25
20. bře 2009

Mikulko, to je dobře, že pomáhá 🙂
Alishio, když nám rostly spodní dva zoubky, tak byla ráno vidět špička a odpoledne už byla venku ostrá čárka a bylo to lepší. A co vám roste za zub?

scharfinka
20. bře 2009

No tak nam se to zrejme misi vsecko dohromady-rust zubu a prodelali jsme sestou nemoc....docela sranda...doufam, ze uz to nebude trvat dlouho a proriznese ta dvojka dole, aby byl zas aspon tyden klid.....ruce mam vytahane jak opice od vecneho noseni, vsecko doblinkane a pokakane...nedelam nic jineho nez ze nosim prcka a peru obleceni:(

mousunek
20. bře 2009

lenik_25 - jojo u zoubku je to rychle my jsme vecer nemeli nic a druhy den rano uz koukal kousek zoubku

dnada
20. bře 2009

alishia - to je mi líto ☹ vůbec nezávidím☹ Malej to zatím snáší "dobře"; , taky si pobrečí,chce být víc u mě,ale stačí i když si s ním sednu na zem a tulíme se .

lenik - to docela ráda slyším,že ten Camisted gel pomáhá. Zatím sem mu nic nedávala,ale co když se to zhorší ,to snášení,že 🙂

scharfinka - to ste si to pěkně vymysleli,takhle všechno najednou 😉 No aspoň to máte jedním vrzem 🙂

lenik_25
20. bře 2009

Tak já jsem zkusla dát ten gel a nějak Daneček akorát víc slintal. Teď jsem mu dávala čípek Paralen, měl přes 39. Jsem z toho fakt špatná. A průjmik má taky, tak přítel radši jel pro panadol sirup, aby nám čipky nevykadil ☹

lenik_25
21. bře 2009

Ovšem my máme za sebou pekelnou noc!!! My jsme snad vůbec nespali, možná vždy hodinku po nurofenu nebo panadolu. Jsem totálně vyřízená, zuby venku ještě zdaleka nejsou ☹

dnada
21. bře 2009

lenik - tak to vás upřímně lituju,všechny 3 😢

mousunek
21. bře 2009

lenik_25 - nezavidim, ale vim o cem pises, jsme na tom stejne jenze u nas ne kvuli zubum, ale kvuli pitomy sousedce ktera nechala celou noc doma stekat psa ktery mi co chvilku budil prcka a ten jak je zvykly spat celou noc tak to pro nej bylo neco noveho buzeni v noci a celou noc kvuli ty krave probrecel....

lenik_25
22. bře 2009

Tak tahle noc už byla lepší, jen večer měl 38,1, tak dostal Panadol, v noci už to potřeba nebylo a od rána je zatím fit a řádí tady. Ale zub zatím nikde ☹

Mousunku, taky máme takovou šílenou rodinu v paneláku, štěká jim furt pes. Naštěstí si Daneček asi od narození už zvykl. Na Silvestra ho nevzbudil ani ohňostroj a když jsme se na něj šli s přítelem o půlnoci podívat, tak slaboulince vrzly dvéře a už řval, byl vzhůru 😀

mousunek
22. bře 2009

lenik_25 - my jsme si na pani a psa nezvykly a pani misto aby se omluvila kdyz jsem ji upozornila ze mi jeji pes budi kazdou chvilku mimco tak na me zacala rvat ze az bude pes umet zpivat bude zpivat.
Stezuje si na ni pulka baraku a ona kazdemu arogantne odkecava, tak mam napsanou stiznost obehnu vecer barak seberu podpisy a at s pani jednaji prislusne organy

telullah
22. bře 2009

Ahojky Holki, malá má dva měsíce a já scháním info kvůli zubům, kde se dá. Máte zkušeností s Alpou? Prý pomáhá potírání dásní

evikuu
22. bře 2009

Ahooojda přidáváme se do klubu a hlásíme první zub-dnes jsem ho objevila.Káž by byl každý tak vpohodě jako tenhle....

dnada
22. bře 2009

evikuu - GRATULACE !!! 😉 my už máme 4 a zatim lezly celkem v klidu,až na to že byl trochu protiva a chtěl se víc tulit 🙂

amphibia
22. bře 2009

já se taky přidávám..po nekonečných měsících...slintala, projevovala se, jako by zoubky rostly už od 3 měsíců ...jsem včera objevila tři malé ostré hrbolky na dolní dásni...lžička cinkla...tak taky oslavujem 😀 Jestli by všechny prošly takhle v klidu tak je to 😎

scharfinka
22. bře 2009

Jeee, tady se ty zoubky množí 🙂 Tak ke všem velká gratulace, to my jsme uřvaní už druhý týden, v pusince hrčky jak ďas a zuby ne a ne vylézt.....ruce pomalu necítím a kulihrášek řve a řve....než vylezou všecky, budeme i sMM v blázinci 😀

amphibia
22. bře 2009

neboj..to bude coby dup 😉 zkus to malinko masírovat prstem a nebo namazat calgelem...Na Elu jsem to nepraktikovala, ale mně pomohl 🙂

evikuu
22. bře 2009

Také všem mooc velké gratulace,klubajícím hodně sil a rychlé vykouknutí a děkujeme za gratulace 😀

dnada
22. bře 2009

amphibia - malej taky honil zoubky v pusince už asi od 2měsíců 😀 a první vylezl poslední únorový den, to mi připomíná že gratuluji 😉!!! 🙂

scharfinko - já mu taky masírovala dásničky prstem než vykoukl první zub, a jak držel a ještě u toho jakoby broukal(vrněl) 😀😀

amphibia
22. bře 2009

děkuji děkuji 🙂 a všem novým zoubkům velké gratulace!!! a maminkámuž brzký klidný spánek 😉

lenik_25
23. bře 2009

Mousunek: Hele, paní je asi magor, když to tak řeknu. My máme taky psa, který byl zvyklý denně štěkat u rodičů na zahradě, dokud jsme bydleli u nich. Tady jsme mu párkrát štěkání zatrhli a neštěkne tady ani jednou. Štěká jen venku na zahradě, ale doma v paneláku ani náhodou. Dá se to naučit.

Evikuu + amphibia: Tiše závidím, jak to máte se zoubky v pohodě. Jen tak dál 🙂

Já dávám Danečkovi takové kartáčky na masírování dásní koupené v DM drogerii. Jsou super. Ale když mu chci sama sáhnout do pusy, tak křičí a nepustí mě.

dnada
23. bře 2009

lenik - s tím psem máš pravdu , já mám doma taky štěknu,bydlím v baráku a když sem chvíli bydlela s přítelem v bytovce ,tak jí to stačilo pákrát zatrhnout a už neštěkala ani když sme nebyli doma(ptala sem se sousedů jestli nám neštěká pes když sme v práci) ale sotva sme vylezli na ulici tak spustila 😀 a doma taky neštěká ,myslím v bytě,za to na zahradě by se uštěkala 😀 Kartáčky mám taky,ale sehnala sem je až když už byl první zoubek venkuale i tak ho baví ten kulatej okusovat a tím s těma gumovýma štětinkama mu teď zoubečky čistím,už sem koupila i pastu 🙂 ale to si nechá tak jednou denně,většinou poobědě,jinak nee a co má zuby tak mi je nechce ukázat natož šáhnout. předtím to bylo v poho 😀

mousunek
23. bře 2009

lenik_25 - vsak ja vim mam psa z utulku a taky se odnaucil stekat od te doby co je malej doma snad doma nestekl ani jednou vzdycky si zavrci ze je nekdo za dverma jinak je klid....
Jen pani proste nedochaqzi, ze jsou v baraku deti, vcera jsem obesla lidi nasbirala podpisy od tech ktere jeji pes rusi a uz na stiznost ceka reditel druzstva.... Pani dostane minimalne pokutu pac nema psa prihlaseneho