Začaly vašemu dítěti růst zuby dřív než v 5ti měsících?

karotky
4. črc 2007

Ahojky maminy!
Máte některá doma dítko,kterému začaly růst zuby dřív než v 5.měsících?
Mám podezření,že se už Adamovi asi klubou,ikdyž je mu teprve 2,5 měsíce.
Doslova si hryže ruce.Když mu nabídnu mlíko,tak to odmítá a když mu strčím malíček do pusy a dotknu se patra,vůbec nesaje a vyloženě mi ten malíček kouše.Bývá dost nervózní a když mu začnu jezdit malíčkem po dásních,tak se uklidní.
Poradtě.Díky

scalia
22. črc 2008

Holky ptám se jako debil 😔 Jak poznáte, že jim roste/prořezává se zub? Já to prostě nepoznám ☹ 😒 Moje 9.měs dcerka má 2 dole a jinak v puse nic nevidím a ona mě tam ani nechce nikdy moc pustit.

Navic ted nějak blbě jí, dost je mrzutá (ale končí ji šestá nemoc, tak je to třeba i z toho 😕 ), dost mručí, rve si do pusy kde co. A hlavně je i problém s flaškou.Když jí dávám lahev, tak ji nechce vůbec, když se náhodou chytí, tak pije blbě. Chvilku sosá, pak ji začne vystrkovat, pak pije a ji zase chce dát pryč a tak to jde pořád do kola. Je to děsný, jsem z toho uplně na prášky ☹ Vím,že už toto jednu dobu taky dělala,ale jestli to bylo v souvislosti se zubama, to nevím.
Nestalo se vám to taky někomu?

cazadora
22. črc 2008

scalia tak já ti neporadim ale máme přesně to samé dole 2 zuby, do pusy mě nepustí(tyhle dva byli vidět jen když plakala, no a nahoru neni vidět nikdy) s flaškou mě taky vyhazuje taky vim že už to dělala ale nevim jestli u zubů:-/ je protivná nenechá se pomalu položit tak taky fakt nevim 😖

scalia
22. črc 2008

cazadora a to ti takhle dělá jen nyní anebo už delší dobu?

cazadora
22. črc 2008

no to že je protivná jsou tak dva tři dni(včetně toho pokládání) no a s tim jídlem je to teď tak 5dní

scalia
22. črc 2008

to máme podobný. je strašně plačtivá, mrzutá, když ji chci dát téměř jakékoliv jídlo, tak pláče a flašku vystrkuje přestože pak brečí, že chce ještě mlíko. prostě scéna jak prase u každého jídla a mlíka.
rozhodla jsem se jít zítra k dr i když budu asi za hysterku. jak byla nemocná,tak jestli to není tčeba tím. a nechám si ji převážit. pak ti můžu sem napsat,co mi řekla. no nepočítám,že mi řekne něco objevnýho.

cazadora
22. črc 2008

scali určitě napiš co ti řekla sem docela zvědavá natálka u druhého zubu nejedla jeden denod 19 do druhého taky cca do 19 vůbec nic nic nepila a pak ještě tři dni jsem do ní dostala max 40ml mlíka z lžičky nic jednou za 3hodiny a to jí bylo 8m takže horor ale naštěstí moc nezhubla takže se desim každýho dalšího zubu 🙄

adriana1
23. črc 2008

Holky,jak dlouho trvalo než se prořízli zoubky? My dva nahoře máme už vidět ale ještě se neprozířli a dva dole ty jsou zatím jen nateklé. Ještě nám rostou dvojky místo jedniček

sabayon
23. črc 2008

Nám je 7 měsíců a ještě nic...

monik76
23. črc 2008

Ahojky, nám je taky 7 měsíců a tento týden se nám prořízly dole 2 zoubky. Už bylo na čase, páč protivná je už tak měsíc. Ale bylo to bez větších problémů, naštěstí v noci spala, jen přes den je mrzutá jak hrom!

kachnik
23. črc 2008

My už máme tři dny venku spodní, je cítit okraj zoubku a hned vedle vykukuje špička dalšího.

nensy
23. črc 2008

jo tak mi taky ještě nic ale už měsíc je teda taky protivná .tak brzo adriana jo 😝

binki
23. črc 2008

a průšvih, další dva rostou, to budou šestý a sedmý zub, hodně pláče... ☹

scalia
23. črc 2008

holky a když se jim ty zuby klubou, tak vám děti papajív pohodě?

binki
23. črc 2008

jak kdy, většinou odmítá a nakonec si dá... 😠

scalia
23. črc 2008

hmm to máme asi podobný 😒

agatka77
23. črc 2008

tak 1.zub vlevo dole ve 4.měsících a týdnu-OK
2.zub vpravo dole v 5.měsících a týdnu-brečí 😝 .Dáváme homeopatika a gel na dásničky,ale přijde mi,že to je jen na chviličku.

- blinká u toho, jí normálně.V noci zatím spí normálně,doufám,že to tak i zůstane

binki
24. črc 2008

agatko77: tak to máte stejně načasované jako my, akorát malýzvracel do oblouku 😀

agatka77
24. črc 2008

binki: tyjo do oblouku? 😝 ,to by neměl,ne? jinak my blinkáme bohužel furt,protože teď ho na zádech neudržim a ještě pije hodně mlíka,které v bříšku neudrží☹.(jí zeleninu v poledne a večer kaši,ale jinak jen mlíko)

no těšim se na další zuby 😝

adriana1
24. črc 2008

My slintámehodně, mlíko moc nechce a kolikrát i blinkáme

janula2008
24. črc 2008

Ahoj holky, tak nám vylezly tak před měsícem dva dole naráz a kromě toho, že byla Simča trošku protivnější a víc slintá (ale to je normál) tak žádné potíže, dokonce se nám konečně podařilo zoubky i vyfotit... obávám se, ale těch dalších 😒 .

binki
24. črc 2008

agatka77: jo, to by asi neměl, ale první tři zuby byly problinkané a další dva měl průjem a velké bolesti (horní)

vendy01
17. srp 2008

Ahoj, chci se zeptat, kdy jste začali s prvním čištěním zoubků. Malej má zatím 4 zuby a myslím, že už je docela čas mu zoubky alespoň otírat..Fakt nevím 🙂 Díky 🙂

mkr
17. srp 2008

tak my máme asi týden zoubek a další už taky vykoukl, dnes jsem začala s čištěním, mám gumový kartáček na prst a pastu elmex dětskou,

kakaja
18. srp 2008

ahoj, je tady někdo komu vyrostl zub brzy?? Nám už vykouk dolní zub - zatím jen asi 4mm 😀 Malá pořád slintá a brečí u kojení, tak nevím jak dlouho to ještě může trvat než se pořádně prořeže. Synovi narostl první zub až v orce, tak jsem teď trochu v šoku 🙂

janula2008
18. srp 2008

Kakaja nam vyrostly hned dva naraz ve 4mes. ale prorezavaly se uz tak od tretiho. Ono to neni nic tak neobvyklyho. 😅

kakaja
18. srp 2008

janula: pěknýýýýýýýýýýýýýý. Tak to jsme pozadu 🙂 Nebolí t při kojení???

sppring
25. srp 2008

ahoj holky...

máte některá dříve narozené mimi? My jsme se narodili ve 30tt, chtěla bych se zeptat, kdy začínají růst přibližně první zoubky dříve narozeným dětem. Je to asi podle korigovaného věku, že? Za 14 dní máme pul roku,tak nevim,jestli už se můžou klubat.. ten větší prdola porád strka rucicky do pusiny /ja vim ze to delaji skoro vsechny deti) 🙂 ale je dost uplakany posledni dobou..

denousek
27. srp 2008

ahojky

prosivasss potebuju poradit..malej ma 8 mesicu uz mame vennku 3 zoubky ale 4 horni se tlaci ale nejakk mu to nejde ma to cele napuchle az fialove myslite ze je to v poradku??aby nebylo neco spatne napr nejaky zanet.....prosim poradte je to normalni?druhy nahore uz je venku tyden ☹

honzinecka
27. srp 2008

ahojky holky, nám už se taky derou zoubky...pořád jen kadíme a slintáme 😒

krista
30. srp 2008

Ahojky holky,
malá už pár dní hodně pláče, špatně usíná, rve si ručičky do pusinky a ostatní předměty 😅 v pusince jsem doteď nice neviděla, až dneska možná náznak, ale vypadá to že jestli jsou to zuby tak jich jde hned několik naráz, akorát se teda malá dneska vzbudila strašně osypaná ☹ Stalo se to někomu taky, že to souviselo se zubama??? 😲 😒