Začaly vašemu dítěti růst zuby dřív než v 5ti měsících?

karotky
4. črc 2007

Ahojky maminy!
Máte některá doma dítko,kterému začaly růst zuby dřív než v 5.měsících?
Mám podezření,že se už Adamovi asi klubou,ikdyž je mu teprve 2,5 měsíce.
Doslova si hryže ruce.Když mu nabídnu mlíko,tak to odmítá a když mu strčím malíček do pusy a dotknu se patra,vůbec nesaje a vyloženě mi ten malíček kouše.Bývá dost nervózní a když mu začnu jezdit malíčkem po dásních,tak se uklidní.
Poradtě.Díky

janzi
14. črc 2009

rano sa malej ukazali 4 zubky naraz 😕 , preto ta teplota, som zvedava ci sa jej vsetky aj prerezu...

moda08
14. črc 2009

ahoj holky, asi nám roste první zoubek dole jednička. Máte někdo zkušenosti Calgelem? Ještě zkouším dávat homeopatika chamomilla vulgaris. Máte někdo zkušenosti?

mousunek
14. črc 2009

janzi - taky nam lezly 4 najednou nic prijemneho, teplotu prcek teda nemel ale uzili jsme si porad brecel a pak nechtel bastit a to jeste tyden potom co se prorizly

janzi
14. črc 2009

moda08 my mame teraz Calgel ale najskor sme mali Dentinox a ten sa mi zdal lepsi, ked som male natrela daseienka tak na 3-4 h bol pokoj ale je pravda ze prve jej isli po jednom a teraz vela naraz...
mousunek hmm no veru ani malej teraz moc nechuti, alebo lepsie povedane nepapa sa jej dobre, tak som dnes davala zeleninku na prst aby som jej ju vedela dat bezbolestne do pusy a zjedla vsetko 🙂 ale trvalo nam to dlhsie ako inokedy....

mousunek
14. črc 2009

janzi - u nas by to na prst neslo by byl schopnej me pokousat, zacina zkouset co si muze dovolit a hryze jak zurivej pes a obcas to fakt hodne boli.
Calgel doporucuju z vlastni zkusenosti opravdu bolestive misto v pusince znecitlivi me kdyz rostla osmicka, tak me napadlo vyzkouset a fakt vyborne

mavanka
16. črc 2009

TAk druhej zoubek se už taky klube, dva týdny po prvním 🙂

mavanka
16. črc 2009

Tak mi usnula při jídle a já jí položila vedle sebe - obvykle nosím do postýlky.... no a teď se od ní nemůžu hnout, když se vzbudí, tak aby nespadla... je na gauči.... a to taak potřebuju 😀

mavanka
16. črc 2009

... tohle patřilo do jiné diskuse.... jsem mimo téma 🙂

gedgitka.a
16. črc 2009

moda08: ahojky taky dávám malému tyhle homeopatika a calgel sice moc nespinká a i pláče, ale nemá horečky ani průjmy teď nám vylezla před pár dny horní 1 a teď leze ven spodní 2 a má i oteklou druhou horní 1 a druhou spodní dvojku, takže nás čeká teď zase krušné období a hup za chvilku bude mít malej papulku plnou zoubků au au to bude zase hryzanců na mých rukách a nevím kde ještě jak je bude trénovat 😀 😀

mousunek
16. črc 2009

gedgitka.a - no k tem hryzancum, jak to budes odnaucovat, malej kouse ze chyti a skubne a to fakt hodne boli rada bych aby to nedelal

gedgitka.a
16. črc 2009

mousunek: ahojky no on mě dycky hryže do ramene nebo bicepsu, ale krásně vnímá co je to nenene a tak dycky radši pustí a ještě u toho sám kroutí hlavičkou jako, že nenene 😀 😀

moda08
16. črc 2009

gedgitka.a: Tak my taky špatně spíme a jsme nevrlý. Slyšela jsem i o jiných homeopatikách Belladonna. Nezkoušela si je? Přemýšlím, jestli je nezkusím místo tý chamomilly

gedgitka.a
16. črc 2009

moda08: nene ty jsem nezkoušela malej celkem reaguje na tu chamomillu a calgel, takže jsem mu další nechtěla do tělíčka patlat bo ještě má v sobě homeo na atopák ☹ 😉

mousunek
16. črc 2009

gedgitka.a - tak nenene vnimame taky, ale prave prot ze mu to zakazuju si hryzne jeste jendou, nebop hryze kdyz je uz unavenej a protivnej. A kouse vsude do tvare, do nosu, do nohy, bricha, ruky proste kde se mu to povede

gedgitka.a
16. črc 2009

mousunek: aha no, tak můj piškůtek teda na nenene docela slyší a naštěstí mě hryže jen do rukou nikam jinam zatím nee, teda vlastně joo 😀 3x mě vzal za bradavku a ještě zatáhl, než se mi před 14dny sám odstavil i v noci od kojení a to jsem řvala aůůůůůůůů 😅 naštěstí měl jen spodní jedničky, ale v dásničce mu rašili horní, takže to fakt bolelo to jsem mu říkala, že ještě jednou a já ho zakousnu jako malou myšku 😀 😀 a on se rozchechtal a měl z toho děsnou srandu 😀 😀

mousunek
16. črc 2009

gedgitka.a - ja jak projevim naznak bolesti tak se zahryzne bud znovu nebo se rozbreci a s jeho 7zoubkama au au, snad to taky brzy pochopi, ze nesmi

gedgitka.a
16. črc 2009

mousunek: hm každé mimčo je prostě jiné, ale vydrž určo ho to za chvilku přejde nebo pochopí, že maminka není k jídlu 😉 😅

mousunek
16. črc 2009

gedgitka.a - on kouse vsechny nejen me 😀 ale je fakt ze ted mu asi lezou vrchni trojky

gedgitka.a
16. črc 2009

mou jojo přesně nám se teď po 3 měsících a spodních obou 1 proklubala jedna horní 1 a v závěsu se klube spodní 2 a ještě 3 máme oteklé, takže kouše do všech hračulí, kousátek a drtí dudel, ale občas nepohrdne i mnou 😀 😀

mousunek
16. črc 2009

no nam lezly v kvetnu vrchni jednicky dvojky naraz a to bylo kousani sice jen spodnima, ale stacilo to

moda08
17. črc 2009

gedgitka.a: jaký máš prosím tě dávkování těch homeopatik?

gedgitka.a
17. črc 2009

moda08: mám malému dávat 3 kuličky 1-2x denně při příznacích, že leze další zoubek aspoň tak mi to řekl náš homeopat 😉

moda08
17. črc 2009

gedgitka.a: tak mě v lékárně řekli, že můžu dávat 2-3 kuličky až 4x denně, tak já nevím, jestli je to teda dobře. Nemůžu mu teda tím nějak uškodit?

gedgitka.a
17. črc 2009

moda: jestli máš tu Chamomillu v koncentraci 5CH, tak by mu to uškodit nemělo já mu ji dávám vždycky ráno a večer před spinkáním a vnoci, když se třeba ještě vzbudí, tak mu máznu na dudlíka trochu Calgelu na dásničky to nemělo smysl než jsem mu to na ně namazala, tak mi to s prstu slízal 😀 na dudlíku to funguje skvěle namatlám trošku duduna dám mu ho on ho drtí dásničkama jak si je o něj žvejkáním masíruje a přitom si do nich z dudla matlá ten Calgel a celkem ty zoubky zvládáme sice špatně a ne moc spinká, ale nějak zvlášť v noci nepláče a dnes jsem koukala, že už budem mít po pár dnech další zoubek venku 😀 😉

moda08
17. črc 2009

gedgitka.a: tak mám koncentraci 15CH, vůbec se v tom nevyznám. Tak mu to teda dávám špatně????

gedgitka.a
17. črc 2009

no nevím jak to je vím že třeba u homeo na podporu kojení je dobré 5 a 9CH a 15 a 30CH už má opačný účinek asi bych se poradila s nějakým homeopatem mrkni na net a někam cinkni nebo kup to 5CH a dávej mu tu musím mizet jdem s malým chrnět taťka uspal a ještě potřebuje na comp mě se zatím ahojky

gedgitka.a
18. črc 2009

tak od dnes ráno je náš malej čtyř zoubkovej první dva zoubky šly měsíc opo sobě, pak 3 měsíce nic a teď během jednoho týdne 2 po sobě a další 2 se tlačí na svět 😀 takže zase hurá další nespinkací dny a týdny 😀

mousunek
18. črc 2009

gedgitka.a - tak to gratuluju jde to u vas taky rychle my meli 5zubu behem 10dnu

marselina
18. črc 2009

musím se přidat a nejde mi nenapsat,včera jsem objevila první zoubeček dole a hned ráno se nám vyklubal druhý 😀 😀 jsem moc štastná tak moc nás trápoly a pořád se ne a ne dočkat. 🙂 🙂

mousunek
18. črc 2009

marselina- gratulace
🙂