Začaly vašemu dítěti růst zuby dřív než v 5ti měsících?

karotky
4. črc 2007

Ahojky maminy!
Máte některá doma dítko,kterému začaly růst zuby dřív než v 5.měsících?
Mám podezření,že se už Adamovi asi klubou,ikdyž je mu teprve 2,5 měsíce.
Doslova si hryže ruce.Když mu nabídnu mlíko,tak to odmítá a když mu strčím malíček do pusy a dotknu se patra,vůbec nesaje a vyloženě mi ten malíček kouše.Bývá dost nervózní a když mu začnu jezdit malíčkem po dásních,tak se uklidní.
Poradtě.Díky

kaelan
18. říj 2007

Ahoj zubatci 😀 hlásím se do klubu páč dnes cinkal ajednička v pravo dole 😝
tu vlevo čekám zítra protože jsou vidět oba a už je to jenom otázka minut kdy cinkne ten druhej 😀 😀 😀 😀

any zatím nebečí,není protivná,srajda taky nee,no prostě žádnej příznak.Gel nemám zatím žádnej když neřve není potřeba 😝 ale na Elu jsem měla Calgel ale že by nějak pomáhal 😕 😕 😕

tak se mějte uvidím zítra 😝

kaelan
23. říj 2007

tak už máme od včerejška i zub č.2 je to jednička v levo dole 😀

kristi
23. říj 2007

u nas furt nic ☹

kupinka
23. říj 2007

Tak my jsme včera našli první vlevo dole,týden byly teploty,protivnost a mamka se skoro vůbec nevyspala ☹ Ted je teplota zase,tak očekávám druhý. To mi jako chcete říct,že toto budu prožívat u každéhou zoubku? No těpic 😒

kaelan
23. říj 2007

Kupi ono je to u každýho jiný 😝

třeba Anet spí pořád celou noc od 20 až do 8-9 do rána.Protivná není a je pořád boží hodná prdelka 😀 😀 😀

Kristi Ela měla první zub až v 9 měsících takže nevěš hlavu 😉 všechno bude 😀 😀

lucias1
23. říj 2007

Ahojky všem....
Tak my se taky hlásíme do klubu zubatých 😀
Dneska jsem objevila jedničku v pravo dole 😵
Byl to krásný pocit,jak to cinklo 😔

cermonca
24. říj 2007

zatim zuba nemame ale mala posledni tyden odmita prikrmy ovoce i zeleninu 😢 Chce jen mliko nevim proc,protoze uz mi krasne papala a ted tak jednu lzicku zeleniny a na ovoce neotevre ani pusu ☹ Nemuze to souviset se zubama?Nebo ja uz nevim 😖

dashak
24. říj 2007

cermonca, jo to tak je, když rostou zoubky, tak děti trpí nechutenstvím a chcou jen mlíčko. Sání je jednak uklidní a jednak nemusí těma bolavýma dásinkama žvýkat. Taky odmítají papat, když mají třeba rýmu nebo bolení v krku, nebo jsou celkově takoví nemocní. Taky teď furt mlíčkujem, malá má nějakou virovou žábu v puse, tak má maso kolem zoubků úplně sestouplé, krvavé a chce akorát přesnídávky a nějaké vodnaté jídlo, třeba polívku a mlíko

akcul
24. říj 2007

cermonca:
Nám malá od soboty taky nechce papat nic jinýho než mlíčko. A včera večer jsem jí objevila na spodních dásničkách dva bílé flíčky, takže to vypadá, že už konečně opravdu zuby. 🙂 Teď jen jak dlouho bude trvat než se úplně prořežou..... snad už moc dlouho ne. ☹

cermonca
24. říj 2007

Tak ze by to u nas bylo stejne?No uvidim a pak dam vedet.

janicckka
4. pro 2007

Ahojky tak jak vám pokračují zoubky?Potřebuji se dozvědět jak dlouho to prořezávání trvá,malá řve čím dál víc začíná mít teploty červenou dásen a zub pořád není venku.Calgel nepomáhá. ☹

nikka.vo
4. pro 2007

Tak máme od včerejška dva zuby 😵 - takže 6 měsíců a cca dva týdny 😉 😵

karotky
autor
4. pro 2007

Ahojky!
Tak my jich máe už 6. 😀

nikka.vo
4. pro 2007

Jo a jinak jediný jak se to u nás projevovalo, tak měl malinko řídkýho kákoše a že by byl nějak víc protivnej než jindy,nebo teplota - to ne... 😎 😎 😎

nikka.vo
4. pro 2007

Ty jo karot, vy jedete ve velkým 😀

protea
4. pro 2007

Ahojky
my máme čtyři zoubky a myslím,
že bude další malá je strašně protivná 😀

nikka.vo
4. pro 2007

holky, které zuby následujou obvykle ty první spodní ... 😕

a kdy asi?

protea
4. pro 2007

Nikka
vrchní nad nimi ale není to pravidlem.
U nás to byla otázka asi dvou týdnů.

nikka.vo
4. pro 2007

Fíha, tak to jsem na to zvědavá ... doufám že to u Dominika bude probíhat stejně jako u prvních 😖

protea
4. pro 2007

A jak to probíhalo?
Špatně asi co?
Nechci tě strašit,
ale nám ty horní dva lezly najednou a bylo to stokrát horší než ty první.

nikka.vo
4. pro 2007

No právě že to probíhalo úplně v pohodě...jen srajda byla...nic víc 😎

zany
4. pro 2007

Tak nám první zub vyrostl v 8 měsíci. A druhý následoval až po měsíci 😖 A pak že lezou rychle po sobě 😀 😲 No a teď nám rostou najednou horní jedničky a spodní pravá dvojka 😕 Fakt hustý!!! 😠

s2007
5. pro 2007

zdar zoubkum my měli první přesně v 6.měsicích a druhy až za 3 tydny no byl umrčeny a měl prujem a i teploty 38.6 ale jenom dva dny taky jsem mazala Calgel byl vidět bilí flíček, ale furt nic až potom vylezl.takže vydržte určitě vylezou 😀

danullinnka
6. pro 2007

Ahojky,tak nám první zoubek vylezl ve 4 a půl měsíci,druhý do týdne.Měl průjem a taky byl umrčený.Ted měl dva dny teploty 38,8 umrčený a zub nikde,snad už se prořeže,protože mrčí už 3 noc ☹
S2007 ten gel je volně prodejný??Kolik asi stojí??Moc děkuji 😅

nikka.vo
6. pro 2007

Prosím, prosím - jak dlouho to trvá, než po prořezání vyleze zub celý do úplné velikosti 😉

danullinnka
6. pro 2007

Nikki,my ty dva zoubky máme necelý měsíc a má jich asi 3/4 původní velikosti.takže ještě kousíček a jsou celé 😉

s2007
6. pro 2007

Ahoj jo ten Calgel je volně prodejny aspon manžel ho koupil v lekarně ale slyšela jsem že ne v každe lekarně tak zkoušet kdo dá jinak stojí 80kč a zas má každy jinou cenu kamoškaho má za 100kč tak uvidíš danullinnko. 😎

s2007
6. pro 2007

no my máme zub měsíc a je v pulce a ten druhy je tak kousek malí a je mladší o 3 tydny 😀 mám takovy pocit že každy zub leze jiným tempem a mám ještě tušení že mu polezou i nahoře brzy protože zas tam strká jazyk tak to bylo i těch první kam strkal furt jazyk tak tam je zub 😅

klararas
6. pro 2007

My už se taky hlásíme do klubu zubatců, v sobotu nám tam cinkla jednička dole. Ale šlo to s teplotou a srajdou 😉

danullinnka
6. pro 2007

s2007,tak manža ho koupil v lékarně v kauflandu 😉 stál 79kč,ted to prostuduju a ráno aplikuju 😉