Začátky nošení v ergonomickém nosítku. Jaké byly vaše?

katka82
22. zář 2009

Milé maminky, včera nám přišla vypůjčená Manduca a malému se v ní zrovna moc nelíbí ☹ Asi bude dost chyb i na mé straně 😅 Ale budeme to pomalu zkoušet dál 😉
A jak jste na tom vy? Jak se miminkům v nosítkách líbí a jaké byli začátky? 🙂 Děkuji za všechny příspěvky i připomínky 😉

zlatouch
22. zář 2009

Ahoj, u nás to bylo sice v ergu, ale začátky byly krušné...Teda hlavně z mé strany, než jsem do Erga navlékla sebe, ditě v novorozenecké vložce (tenhle vynález u Manducy nepotřenuješ, ne? vidiš, aspoň něco 😉 ), pak ještě nějakou fešnou manželovu bundu (začátky nám vyšly do největší zimy), byla jsem zpocená až na p...
Teď už se tomu směju, Ergo už máme moc rádi, tatínek taky rád nosí (a já jsem ráda, že rád 😉 ), idyla.
Ale je fakt, že Lauřík s Ergem problémy neměla, když už byla usazená, obvykle se spokojeně nosila. Tak hodně úspěchů!

jindri
22. zář 2009

Když jsem si pro nosítko vítězoslavně jela do obchodu, malá mi řvala jak v Ergu, tak v Manduce, to jsem nečekala. V Manduce se zdálo že míň, přesto jsme se domluvili, že dřív než koupíme, půjčí nám jí na týden. Každý den jsem postupně prodlužovala dobu nošení, začala jsem doma pár minut, pak chvíli venku atd., teď mi v ní vydrží libovolně dlouho, jen když se jí chce spát, chce se protáhnout, takže chvíli protestuje, ale pak spokojeně usne.

katka82
autor
24. zář 2009

Holky díky 🙂 u nás se odpor zlomim ještě v ten den co jsem toto téma založila 😀 ale taky zkoušíme denně jen pár minut a musíme pořád chodit nebo aspoň koukat do zrcadla 😀 😀 a tak ho o víkendu zkusíme vzít i na prošku 🙂
Zlatouch i u Manducy je vložka pro novošky(což my už u něj nevyužijem páč má malej 6 kilo 😅) 😉 a s tím spocením jj to já byla ten první den taky 😉 😀
Jindri ještě že existuje ta půjčovna že? 😉 jinak by mi šlehlo si jí koupit a aby v tom prcek nechtěl být 🙄 😀