Záchvatové vztekání, vynucování. Máte zkušenost?

kiara2
29. led 2007

Ahojda maminky!mám klučinu ale tak příšerně se vzteká když třeba od někud nechce stropí scénu a a řve až je rudej a div si nevyvzteká plíce tak pak poračuje v autě,nebo když něco chce příjde a křičí na mě rozkazem a běda jestli to neudělám jinak se válí na zemi a se i stalo že mě uhodil.Máte zkušenosti?poradtě prosím

jess
8. únor 2007

Jo,je fajn,že ty naše děcka mají psí kámoše🙂

Než aby se malá psů bála,to by se mi nelíbilo,protože já byla na pejsky vždycky 😀

Ajax na ni taky nikdy nešlápne,dokonce mi ji sviňucha přeskakuje kolikrát,naštěstí ji nikdy nekopl,má to přesně vypočítané,ale vždycky ho sprdnu jak malého alíka 😠

Ale co mi začal poslední dobou dělat a já se tomu musím smát,tak to jsou naschály.Dělá je jen malé,když už ho fakt nervuje a to já ji můžu 100x upozorňovat a stejně to nepomůže 😒 .Když už by ji nejradši(aspoň podle mě)zakousnul(já být pes,tak je Jesska asi už sežraná 😀 ),tak než odkráčí,schválně jde a šlápne ji na nohu a pak teprv jako by nic jde na chodbu zalehnout.Malá samozřejmě hned žaluje a já ji akurát řeknu,dobře ti tak! 😀 To jí začal dělat ted' od nového roku,je čím dál na něj drzejší a navíc už není maličká,tak si řek,že už taky něco může 😀

lucisa
8. únor 2007

to je dost dobrý, psi jsou stejně chytří, ať si kdo chce říká.....

ještě taková blbina a fakt jdu chrnět...

teta měla středního špicla (ti prý nejsou pro děti dobří), pořídili si jej, když nemohli mít skoro 10 let děti. pak se jimnarodil syn a teta chodila s kočárkemi se psem na procházky a když se vrátili, tak nechala kočár před barákem, psa u něj a řekla jen, Míšo hlídej.
a sousedce, která znala psa i bratrance od malička a chtěla se jen kouknout do kočárku na malého, normálně roztrhal punčocháče, jak po ní skočil a vrčel na ni.
byla z toho vedle....

psa měli nakonec asi 15 let a i když byl ke konci už celkem protivný, skoro slepý, tak kluci na něm mohli blbnout do alelujá a pes se ani nehnul, úplný milius....

kiara2
autor
9. únor 2007

no holky pěkně jste to tu rozjely 😀 no tak koukám plánujeme mimísky asi na stejno já teda chci začít až koncem roku abych neporodila při maturitě 😀 no jen doufám že bude s tím souhlasit manžel ale já ho donutím 😀 jo a taky letos budeme připouštět Katynku doktorka mi v týdnu řekla že pokud jí nenecháme ted tak pak už na to bude stará jen mám strach jak to zvládnu nikdy jsem neměla fenečku těhulku a nevím kdy pak na očkování no budu si muset koupit knížku ty jsou vždy chtřejší 🙂 no a jinak tady taky byla řeč o prababičce no ted co napíšu bude asi škodolibé ale prostě jsme se museli s tatkou smát ale ve vší úctě.Babičce je 91 a prostě jí už ta pamět neslouží no a jeli jsme kácet stromy v našem lese tak jsme se ptali kde je babička a ona která tatka no Dáša a ona že ji nezná a je to její dcera no a tak jsme šli pryč že se vrátíme až poděláme v lese no tak jsme se pak vrátili na tož už byla babička tátova máma zpět z města a říkala že tady byly dvě ženský namazaly si chleba a odešly no tak jsme se řechtaly jak koně.Prababča byla vždycky hrozně aktivní lítala po setnici a ted hrozně zhubla no a taky už umírá 15let vždycky než dozrajou švestky tak tady nebudu no takže dlouhá léta máme v genech což mě teda moc netěší jelikož to je dědičné a já jak jsem ve špitálu na té interně tak jsem říkala že dobrovolně v 60 skočím pod vlak to co tam fakt vidítě to nechci aby mě takhle někdo viděl je to fakt hrůza a ty lidičky lituji i když oni o tom nemají ani páru....
no to jsem odbočila na druhou stranu mládí........

jess
9. únor 2007

kiara,já bych chtěla to mimčo začít v létě,ale podle bydlení,taky se může stát že se to pěkně protáhne 😒

To máš super,že budou štěňátka,ale práce kolem toho bude 😀 ,třebas ti pomůže prcek 😀 .Moje by mi s psíma miminama určo pomohla,ale tak že by jr rozmáčkla 😅 .

Jak píšeš,že si v 60lehneš dobrovolně pod vlak,tak já jsem vždy od mala tvrdila,že se nechci dožít 25let,že pak už to jde z kopce 😀 ,ted' 21.2mi bude 25let a necítím se na umírání 😀 .Člověk,když je mladší,tak se mu zdají třeba 40leté ženy staré,ale když už je v tom věku,tak zjistí,že to je celkem super 😉 .No,ale vaše prababi,to je zas něco jiné.Někdy s ní zažijete i srandu 😀

Lucisa,to mi povídej,v létě před narozením mojí malé,našel švára na dovče špice a rozhodli si ho nechat,byli mu už 4roky.Je sice alergický na mého psa-je to taky pes,ale když je držím každého z jedné strany,je klid 😀 .Na veterině zjistili,že je PP,měl tetování,tak si ho nechali.Je to sice uštěkánek,oni prý většinou jsou hodně uštěkaní a on to jen potvrzuje,ale malá se po něm může válet a kdoví co ještě a on se u toho ani nehne,furt sedí a čumí. 😀
Jinak on ví že nejsem jeho paní,ale stále se to snaží vydobít,nejvíc tím leze na nervy mému Ájovy,vždy si ke mě sedne,chce drbat a hází na něj vítězoslavné pohledy,a můj Ajax dělá mu to samé.Pak že psi nejsou vypočítavý 😀 .On na děcka dopustit nedá,když tam dojedeme tak se může zbláznit radostí.Ale na toho švagra,co je jakoby jeho páníček,vrčí a chce ho hryznout pokaždé,když ho chce ode mě vzít ☹ .Oni se o něj totižto nestarají jak by měli,už nesčetněkrát jsem mojemu říkala,že nemít Áju,tak si ho nechám 😀 ,věřím,že mimino by bránil taky vlastním tělem. Můj Ája je flegmoš,kdo měl malou mu bylo putna,ten brání mě,ale sranda je,že u tchýně ji vždycky střežil 😀 hlavně když ji moje tchýně měla na rukou,tak ji seděl úplně u nohou a hlídal 😀 ,asi tuší,že tchýně není to naše pravé ořechové 😀

kiara2
autor
9. únor 2007

jess:no tak 25 mám už za sebou ale hrozně to utíká si pamatuju v živé paměti jak jsem oslavovala 18.tiny no ještě abych to v paměti něměla když jsem skončila s obraženým hrudníkem a naraženým kotníkem 😀 a málem jsem dostala přes hubu od mamky hihhihihi no jinak já vysazuji antikoncepci ted a to z důvodu že mi tak narostly prsa že se mi nevejdou do podprdy a kynu v bocích no a nechci si kupovat nové podprdy po porodu mám dvojčičky a předžím jsem měla skoro čtyrky a furt to střídat nehodlám jo a v kojení víš kolikátky?5,5 no byla to hrůza mohla jsem kojit kojenák 😀 no uvidíme s těmi štěnaty doufám že to zvládnu naštěstí to vychází na konec roku co by je měla porodit tak to bude v pohodě

jess
9. únor 2007

😀 Tak to chápu,na 18té narozky nezapomeneš 😉 . Já s podprdama problém nemám 😀 ,pěkný sem je měla akorát v době kojení 😀 a před porodem,jinak kde nic,tu nic 😀 .Zas říkávám ,že je budu mít nadosmrti pevné 😎 .

Jo,na štěňata pořídíš chytrou knížku,poptáš se veterináře a máš to v pohodě,mimčo už odchované přeci máš 😉 😀 .

kiara2
autor
9. únor 2007

jess:no dík jsi povzbudivá to co jsem si prožila s Patkou na začátku to teda už bych asi nezvládla a doufám že druhý bude jiný ale mám z toho docela strach jaký bude protože Patka byl fakt extrém ......no já jsem ted říkala tý jo no tak po porodu jsem to v podprsence nahazovala a ted to hážu zpátky aby ty holky nevypadly 😀 no vysadím antikoncepci a hotovo za chvíli s těmahle výkyvama to budu do podprdy rulovat a né dávat

lucisa
9. únor 2007

čaues, baby, jsem tu.

sice jsme trochu mimo téma, ale ani mi to nedá.....

mě bylo v polovině ledna 30 a můžu vám říct, že jakmile se oslavil nový rok, tak to na mě šíleně dolehlo. vůbec jsem si nedovesla představit, že už budu TAK STARÁ ☹

vzpomněla jsem si na takových sladkých 16-17 nebo ještě o trochu dřív, to tenkrát u nás letěl beverly hills a dylan a brandon. když jsem za nějakou dobu zjistila, že sice hrají náctileté studentíky, ale ve skutečnosti jim bylo skoro třicet, skoro jsem to obrečela, jak už jsou proti mě staří. dneska bych si za to praštila "do bule"

teď měsíc po narozkách už jsem zase v poho, ale nikdy by mě nenapadlo, že to budu tak prožívat.

jinak dneska jsem přišla o hlas, tak toho ty mé dvě opice neskutečně využívají.
pořád se na něco ptají, něco chtějí a ví, že jim jen zasípám a koulím očima. a noemi: cos říkala mami, já tě neslyším!!!!???

když mi to během odpoledne řekla asi po 5x, málem dostala přes kokos. ta děcka jsou už tak drzé, šílené...... 😠

jess
9. únor 2007

Holky,musíme se držet hesla,že člověk je tak starý ,na kolik se cítí.Ale taky to možná není nejlepší nápad,já se někdy po vyčerpávajícím dnu cítím i na 100let 😒
Lucisa,musím se smát,co ti ty dvě vyvádějí,ty děcka jsou tak vypočítavé,že by to do nich jeden neřek 😀 .Ta moje taky moc nechce mluvit,ale ta drzost je v jejím hlase ještě od dob co uměla říct jen máma.A dnes si vymyslela nový ksicht,když je uražená,ta ti je ták ošklivá,že ji říkám,že jdu pryč,že se na ni nedá koukat. 😀

Kiara, 😀 to si ani nedovedu představit,takové rulování 😀 ,já do podprdy taky pomalu roluju,ale pomeranče 😀 .Ze štěňátkama to bude jednodušší než s mimčem,ale taky plno práce kolem 😖 .Já si taky s malou pěkně užila jak byla malá,ale stejně se hrozně těším na další,je to tak roztomilé 😵 (než dosáhne věku okolo dvou let 😀 😉 )

lucisa
9. únor 2007

ha, ty už jsi tady.... 😀

jess
9. únor 2007

Jo no,já už s předstihem nového dne 😀

lucisa
9. únor 2007

přesně, nelča má asi jen dva takové ksichtíky, ale nathy jich umí tolik, a ty oči jak převrací a koulí, až mám kolikrát strach, že ji v oku něco praskne a to oko ji tak zůstane...

jess
9. únor 2007

My se Jessině smějeme,že má gumový ksichtík a hravě zvládne strčit do kapsy i mr. Beana 😀

Doufám,že ji z těch ksichtíků nic nezůstane 😖

lucisa
9. únor 2007

normálně, dneska jsme byli v n. jičíně za kámoškou (to je ta s tím bramborovým tchánem, jestli jsi četla můj přísěvek na tchýních), má 7letou dcerku a za chvilku ročního kluka.

úplně jsem čučela, jak se ten malý vzteká. očička, ksichtík jak andílek a hned ho chytne fantas a úplně se celý třepe, jak zuří 😀

tak jsem se tak škodolibě pochechtávala, protože dcera byla naprosto pohodové klidné dítě, neustále všechny hračky v pořádku a uklizené, porod na jedničku. a s klukem to začalo už porodem, prý taky šílený zážitek. v noci se budí po 20 min. asi jim vynahrazuje to, že se o něj tak 3 roky pokoušeli a nechtělo se mu se "oplodnit". tak teď jim dává kapky.....

jess
9. únor 2007

Chudák jeho mamina 😕 ,ta musí mít často chut' ho násilím umlčet,že. Ted' si představ jak se ti takové dítě začne vztekat na ulici a okřikováním se to ještě zhorší...no to musí být hodně blbé pro maminku.

Já si to moc neberu,zjistila jsem,že když malá trucuje venku a já ji udělám pápá,tak sice stojí jak pařez než jsem od ní tak 20metrů,pak ale za mnou začne letět a volat,a když jí pak řeknu jestli už je hodná,tak pak ji to vydrží i hodinku 😀 .Stejně to máme těžké,furt vymýšlet fígle a hledat slabiny toho svého dítka at' máme navrch 😝 .

Dnes odpo při venčení mě z ní málem kleplo 😅 ,furt se plandala jedné rodince pod noha a když jsem ji volala,tak do nich ještě narážela,no hrůza.A ta paní ji pak říká,půjdeš se mnou?,já už mám děcka velké.Jesska jí dala ruku a šli,asi po 10m si to uvědomila a pelášila od nich.To moje děcko by se nechalo i ukrást,kdybych na ni nedohlížela 🙄

lucisa
9. únor 2007

Nám se stalo něco podobného.... 😀

Máme na vesnici takovou rodinnou hospůdku, kde mají v létě zahrádku. Když jdeme s holkama z procházky, tak se stavíme na nanuk, na limču, na lízátko a tak.

Jednou jsme tak s chlopkem seděli, holky upatlané od zmrzky a Nelča zase něco chtěla.
A byl tam asi děda s vnukem (na tatu se nechytal, i když dnes, čert, aby se v tom vyznal), stáli před tou cedulí s nabídkou nanuků a najednou: tak pojď si něco vybrat a natáhl za sebe ruku a šel. ten jeho vnuk zůstal stát a naše nelča se ho klíďo píďo chytla, vešli dovnitř, já už se smíchem vystartovala za nima a on až u pultu zjistil, že pozval cizí dítě. byl z toho tak hotový, že koupil mým holkám i jeho vnukovi další nanuky, i když jsme to odmítali. říkal, že ten jeho je takový stydlínek a byl nadšený, že je nena takový nebojácný ranař 😀 😀

jess
9. únor 2007

😀 ,děda musel mít šok

Moje malá je též takové číslo,na každého vyřvává venku čáááu ,až se kolikrát stydím 😀

V obchodě Albert,máme ho u baráku ,se kamarádí ze všema prodavačkama,vždycky pokecá,všecky si pochovají plyšáka,kterého ten den venčí 😀 (já mám psa jen jednoho,ona to musí střídat 😀 ),zařve na celý obchod při odchodu čáááu a jdeme.
A minulý týden prodavačka co je u kasy,chodila mezi regálama a Jess mi hned za ní zdrhla,čapla jí za ruku a vlekla ji ven za naším psem 😠 .Milión průpovídek cestou-jak jinak, a jak prodavačka viděla takového obra jak tam čapí,tak ji táhla zpět,že je veliký pejsek a že by ji pokousal.Načež se na ni Jess dívala jak na cvoka a pot'ukala si prstíkem na hlavičku,no trapas!!! Já prodavačce pak řekla že je náš a obě za ním hned letěli,chudák Ája,díval se na ně jak na cvoky 😀 . No a v závěru ji jako vždy,jako podporu jejího nevycválaného chování,dala čokoládu. Někdy je to mé dítko na zabití 😀

lucisa
10. únor 2007

😀 no vidíš, jak je společenská, manža bude brzy kupovat samopal na nápadníky.

My máme takového oblíbeného prodavače v občerstvení na našem místním vesnickém fotbálku. Taky jim pořád dává nějaké gumové hady, lízátka ...

jo a s tím samopalem to byla samozřejmě sranda, ale můj chlopek už teď podle mě docela vážně řekl, že je do 18 nepustí nikam na disku a do kina i z kina večer je raději bude vozit.
Tak jsem si vzpomněla na své mládí a docela dlouho jsem se smála. Jsem zvědavá, kdy povolí, jak na něj holky hodí kukuč a hupsnou s prosíkem na klín.... 😎

lucisa
10. únor 2007

andrej, už zase píšu s chybama, pomalu to balím.
myslím, že si o nás ostatní pomyslí, že jsme pěkně šiblé. připojujeme se tak po 22 hodině a dřístáme tu až do jedné...

to jako vážně nemáme v noci co dělat?!?!?? 😀 😝 😉

jess
10. únor 2007

No to znám,můj se ted' chce začít na ten samopal procvičovat na paintballu 😖 . To byli snad skoro první slova,že bude nápadníky odstřelovat.Řeči má velké,ale kdoví jak to bude.Abych s tím samopalem nakonec na její rande neběžela já 😀

Moje máti,když jsem chodila s tím mím,to mi bylo "UŽ 21",mě v 5ráno přišla přepadnout na parkovišti,kde jsme se loučily po pařbě.Chodily jsme tehdy spolu jen 3týdny a ona na něj v 5ráno vyletěla se slovy,co se mnou zamýšlí,jestli si mě chce vzít.Já jsem byla tehdy tak nasr...,že jsem si do dveří auta zavřela prst a rozsekla si ho.Ale,díky tomu jak mě namíchla ,jsem to ani necítila 😀 .No jestli budu takhle ve 40 uvažovat taky,tak chudák moje holka 😀 .Zatím mám myšlenky líp setříděné

A víš co mi ted' nedávno ten můj řekl? Prý by byl ochotný už tehdy si mě vzít,ale nevěděl jestli bych ho chtěla 😀

kiara2
autor
10. únor 2007

hoj holky no vy to válíte!!!no jako dneska jsem říkala mladýmu že ho nechci a že si vemu jnýho Pátu no a to on že né jinýho Pátu že je on mamky a že ho chci a já že ne že mě furt zlobí a že si pořídím jiný miminko a to nebude zlobit tak se normálně rozčílil že řekl ne!!Páta je mamky a musí zlobit mamku no tak jsem se tlemila jak prdlá jak to ze se be vybalil 😀
no ted mi manžel bouchnuldveřma jemu vadí že si vlezu na net a kecám s babama to kdyby takhle vyváděl že kecám s chlapama to se dá pochopit jenže jemu vadí všechno co dělám i jsem od něj odešla před silvestrem a myslela že se změní n a je to tu na novo bože toho asi budu litovat že jsem se vrátila jo to kdybych lítala jak on pískne tak jsem nej manželka ale copak nemůže pochopit že jsem furt doma a s nikým si člověk nepokecá tka alespon na tom netu a to jsem doma nikde nelítám a furt bude nasranej no ten mi zase hnul žlučí!!!!!!!!!!!
prominte to sem nepatří ale tohle je fakt už vrchol ......

jess
10. únor 2007

kiara 😀 ,to musel být skvělý rozhovor s tvojím malým 😀 .Ty děcka jsou všecky nějaké předrzlé,ale mě to taky vždycky přijde srandovní 😉 To mi malá zatím neřekla,že musí zlobit maminka 😀 ,asi níás to teprv čeká,tvůj j e o kousek starší. 😀

My tady věčně odbočujem od tématu,tak se to ztratí 😀 .Máš asi hodně žárlivého chlapa.Třeba si myslí,že opravdu kecáš s chlapama.

kiara2
autor
12. únor 2007

jess:no já nevím ale on je tu na hrách na počítačí a nevadí mi to i kdyby kecal s chlapama tak to neřeším může být rád že mě má doma a nelítám po kámoškách a on prostě nepochopí jak můžu drbat s babama furt že mě to baví atd.takovýhle má kryndy já zas asi nepochopím že se tímhle vůbec zabýbá ....no jinak já tě nevyhodím z téhle stránky jelikož jsem jí založila a kecat se může o všem ne?
Patka je pěkný kvítko co dodat no ale je to fakt srandovní co má za připomínky n o a to ještě není asi všechno to teprve vše začne 😀

jess
12. únor 2007

No ta moje je den ode dne drzejší 😲 .Dnes jsme byly nechat výplatu na veterině 😀 ,a malá držkovala i na toho veterináře.To bylo samé drzé ne,a nekoukej,a ty ksichty k tomu.Myslela sem že ju přerazím. Všechny psy tam chtěla poškrtit,na našeho se furt věšela a mlela páté přes deváté.Fakt vostuda,já už jsem asi po 3/4,přeed těma lidma mluvila,jakože to není moje dítě,že tam jsem jak doprovod 😀

lucisa
12. únor 2007

No, jess, chudák malá, buď ráda, aspoň se neztratí...... 😀

Jinak já se holky připojuju do debaty s dvoudenním zpožděním, jelikož mě bacil nějaký bacil. Z toho pátečního ztraceného hlasu se vyklubala nějaká viróza. V sobotu jsem přestala mluvit úplně a v neděli jsem už aspoň sípala, ale zase mě tak bolela hlava a celý člověk, že jsme nevylezla ani z pelechu a tatínek byl na 100% úvazek 😀 😀
Pěkně si to užil, chlap jeden, večer si mi stěžoval, že mu asi praskne hlava a buď jednu nebo druhou uškrtí, příp. obě, nebo si hodí mašli.

Kromě toho, že celý den rovnal jejich hádky, musel uvařit, neustále si stěžoval, kde se bere tolik nádobí (???), Anina se mu 2x během dopoledne počurala, protože ji nehlídal a neustále neposazoval (máme ji bez pleny asi měsíc), vyšla na nás služba na schody, tak myl schody (to v době, kdy ho zachránili naši, protože si vzaly holky na dvouhodinovou procházku 😕 ), nestíhal ani minutu ze svých oblíbených moto pořadů, z čehož byl fakt otrávený ( 😀 ), do toho volala tchyně (jeho mamka), tak měl všeho plné kecky.
A to nemluvím o tom šoku, který jsem měla, když jsem se vyplazila z ložnice na wecko....
V obýváku bordel jak v tanku, v herně bordel, v kuchyni vybuchla bomba - linka, sporák plné drobků, zbytků jídla.... 😠 😒
Raději jsem kolem co nejrychleji proběhla, protože jsem to nemohla vidět. Poprvé jsem manželovi řekla, aby ten sporák umyl hned, že když to jídlo zaschne, bude se mu to blbě drhnout - ten pohled bych vám nepřála - málem mě rovnou odstřelil se slovy: a kdy to mám jako stihnout, já nevím, co mám dělat dřív?!?

Dneska jsem to jakžtakž dávala do pořádku, všude sbírala různé oblečení holek a panenek, obrázky, rozškubané papírové kapesníky a vytahané vlhčené ubrousky,.....

Čímpak to? Hlavně, že se ženská na mateřské nudí a celý den nemá do čeho píchnout. Ale musím říct, že manžel to naštěstí uznává, nikdy mi nic takového neřekl, občas sice naznačoval, ale myslím, že pár takových víkendů a bude hotovo!!!!

Jo a teď k tématu.
Víte, co mi ráno řekla Aňa? Hned po probuzení začala frkat nosanem a prý: mami, dej mi kapefník, já mám v nosanu pudel (asi chtěla říct snopel, příp. chrchel?), jinak fakt nevím, jak přišla na to, že by mohla mít v nose prdel? 😀
Přitom mi říkáme, že máme v nosku soplíky nebo bebechy, příp. bebešáky, tak nechápu, jak na to přišla...... 😒

kiara2
autor
12. únor 2007

dobrý to jsi mi připoměla jak Páta vstal a důležitě šel pro kapesník a já koukám kam si to štráduje a říkám co jde dělat a on mám íímu muším smrkat no tak se srandovně vysmrkal a já mrtvá smíchy....dneska jsem odjížděli od babči a říkám jdeme domů a Patka nene a já že na něj čeká Vašík a najednou neci babiku a ta se na něj tak šeredně podívala a kouknul na mě a se otočil a říká jo babiku jo a šel se přitulit a říká babiko jedu pá víš?za Vášou víš?přijedu jo??no prostě komediant...oni jsou tak sladký ale někdy fakt na zabití......

lucisa
12. únor 2007

já zase bydlím ve stejném baráku jako naši a byty máme přes chodbu. to stačí, když holky slyší, jak na chodbě klapnou dveře a hned vyletí z bytu.

už to musím přes den zamykat, protože holky kolikrát zdrhly a já si toho ani nevšimla. pak najednou ticho, tak volám, hledám, říkám manžovi, kde jsou holky? a on v klidu, někde tady musí být, však se nevypařily, ne?
v neblahé předtuše běžím k našim a holky jak mě slyší, tak se schovávají a volají, babi, nedej nás, my nechcem domů.... 😒

už i anina vždycky volá: já šem honá u babiky, nežlobim....

tak se ptám mamky, jak dlouho u nich jsou. a ona, že slyšela klepání na dveře, tak otevřela, za dveřma naše zběhlice a ptá se jich, mamka o tom ví? a ony prý spiklenecky, ne my jsme zdrhly, nechoď žalovat...

naštěstí nemusím mít strach, po schodech obě umí a ven z baráku neutečou, ale k mamce, příp. k prababičce o patro níž často.
a babičky jsou na ně odmala zvyklé a pořád by jim něco dávaly, a holky je milujou, vůbec si nedovedu představit, že by babičky neměly......

jess
12. únor 2007

lucisa 😀 😀 ,vítej mezi námi už zdravými

Chudák tvůj chlap,no ten měl záhul.Aspoň ví,co vše žena zastane 😀 .Můj naštěstí vzhledem k povaze naší dcery a našeho psa,mi pořád říká,že ví co všechno musím dělat a že si skoro neodpočinu,že on by to nikdy nezvládl 😀 .Chudák,když mě sleduje o víkendu jak poletuju,tak mě i občas polituje,ale to nevím proč,mě to tak nepřijde.Mě to baví,s malou a psem v průběhu dne zažiju hrozně legrace 😀

Ted' mi začla sledovat pohádky s Barbínama,a favorit je Růženka,je tam scéna jak drak dupne a v zemi se udělá díra,jak to viděla poprvé,tak se tak strašně řehonila,že ji šly slzy do očí a mě pak taky,protože mi to přišlo strašně směšné,jak se takový prcoun umí fajně řehtat.

Tvoje holky taky s oblibou tahají vlhč.ubrousky? 🙂 To mi připomělo jak asi před měsícem,měl můj na starost malou než tchýni ostříhám.A on blbec,ji nechal hrát si s ubrouskama.To by ste nevěřily holky,jak dlooouhýýý provaz z toho je když vyvleče skoro plné balení 😀 .Málem mě trefilo.Vyhodila sem všecko,protože to byl sám chup 😀

Jo jinak moje malá taky prdelce říká pudel a začla šišlat,samé poším jako prosím a venku na mě začíne pořvávat místo počkej puškyn.Jak alkoholické dítko🙂

Já moji malou začla dávat na nočník až od září 06,též pozdě,ale ona mi předtím na něm řvala jak tur,a nechtěla jsem jí to učit násilím,když se bála,to by bylo horší.

jess
13. únor 2007

kiara,s těch našich potomků ještě něco bude.Budou nástupci hvězd jako Mr.Bean,Jim Carey apodobně 😀

Ta moje taky už skvěle zahraje čínu.Taky ji hodně často oslovuju hérečko 😀 a ona se pak cíti jako kdoví co,že se jí zas něco skvělého povedlo 😉

lucisa
13. únor 2007

No, já jsem měla s tím nočníkem taky celkem problém. Noemi chodila od půl roku (brzy seděla, i když blbě, už jsem o tom psala jinde), ale Anina mi ještě v roce a půl při pokusu posadit udělala obrácený oblouk, úplně vytuhla, začala ječet a zarazilo se všechno, co z ní potencionálně mohlo vyjít 😒

Byla jsem z toho hotová, už s ní seděla i Nelka, držela ji za ruku, ale nic. Pak někdy kolem 2. narozenin občas sama zavolala, párkrát jsem ji chytla sama a někdy od vánoc už ji doma nechávám bez pleny. Ze začátku jsme byly tak 5 x denně počurané, někdy i 3x do hodiny.
Ale teď (ťuky, ťuky) se stane výjimečně, že se počurá. Je to právě tehdy, když se moc zabere do hry nebo se se ségrou lechtají a ona to neudrží. Já to vím a chodím za ní se ptát nebo nabízet čurání. Taťka se na to vyflákl, nějak nestíhal a malá se počurala.

Ty vlhčené ubrousky mě úplně berou, to je furt dokola, tolikrát už dostaly přes ruku, musely uklízet a vždycky v nestřežené chvilce nějaký vytáhnou. Teď už jsou pěkně vyčurinkané, vezmou si každá tak jeden-dva a pak s ním utírají všechno v herně - panenkami počínaje, přes klouzačku, knížky, auta až po stěnu konče.

A Nathy teď objevila ještě jednu úžasnou věc. Když byly malé, tak jsem používala na čištění nosků a oušek takové ty čtverečky buničiny, které se odtrhávají z klubíčka. A menší klubko mi po nich zůstalo, občas to ještě použiju, když se třeba říznou o papír nebo drápnou, tak na dezinfekci septonexem.
A ta moje opica mi jeden den otrhla asi 30 čtverečků, samo, že jsem nadávala, kór když vím, jak se k nim musela dostávat. Tak jsem to uklidila, zbytek klubka zachránila a dala na jiné místo. A co myslíte, že včera udělala?
Našla, odtrhla zbytek a po anglicku zmizla. Já to viděla, začala jsem nadávat a říkám, kde jsi, teď normálně dostaneš na dupku, protože jsem jasně řekla, že tohle není na hraní. A protože jsem ještě včera měla ten šílený sípavý hlas, tak se mi nejdřív smála a pak pro jistotu začala brečet ještě dřív, než jsem k ní došla. Vzala jsem ji za ruku a dotáhla k místu činu, aby mi to pomohla uklidit, když už udělala takový čurbes. Malá seděla na bobku a jen řvala. Nějak mi jí přišlo líto a nenapadlo mě nic lepšího a výchovnějšího ( 😖 ), než ji vzít do náruče a ještě potvůrce utírat slzičky a pusinkovat.

No a pak si ze mě nemá dělat šoufky, že? 😅