Záchvatové vztekání, vynucování. Máte zkušenost?

kiara2
29. led 2007

Ahojda maminky!mám klučinu ale tak příšerně se vzteká když třeba od někud nechce stropí scénu a a řve až je rudej a div si nevyvzteká plíce tak pak poračuje v autě,nebo když něco chce příjde a křičí na mě rozkazem a běda jestli to neudělám jinak se válí na zemi a se i stalo že mě uhodil.Máte zkušenosti?poradtě prosím

janakoprivova
30. zář 2012

Pokecá nějaká od Sázavy

2hanah
30. zář 2012

@stopobezite U nás to začalo nedávno... moje malá má teprve dva roky a právě za sebou máme tak brutální nervový záchvat a hysterický křik, že se mi chce brečet, jsem úplně psychicky vyřízená a pochopitelně si celou tu situaci vyčítám... jednak byla unavená, protože celý den nespala a taky vím, že já jsem taky nervák a určitě na tom mám podíl. Celou dobu to byla moje malá hodná holčička a podobně protivná bývá vždycky, když je nemocná, ale teď mám pocit, že se jí ten streptokok snad vrazil na mozek. Jako mámě je mi celá situace hrozně líto, protože jsem tomu měla zabránit. Jak to řešíte Vy všechny, když dítko ječí, má doslova nervový záchvat a nejde s ním nijak hnout. Už jsem alergická na rady typu: studená sprcha - absolutně k ničemu, je to pak ještě horší, odejít do jiné místnosti také, jen to zhoršuje situaci a její křik a nechat vyřvat prostě nejde, má víc odhodlání než já, a pak, já ji chci uklidnit a po dobrém, ne celou situaci ještě zhoršovat a vychovávat z ní malého nerváčka.