Záchvatové vztekání, vynucování. Máte zkušenost?

kiara2
29. led 2007

Ahojda maminky!mám klučinu ale tak příšerně se vzteká když třeba od někud nechce stropí scénu a a řve až je rudej a div si nevyvzteká plíce tak pak poračuje v autě,nebo když něco chce příjde a křičí na mě rozkazem a běda jestli to neudělám jinak se válí na zemi a se i stalo že mě uhodil.Máte zkušenosti?poradtě prosím

kiara2
autor
1. únor 2007

jess: 😀 no tak to máš taky o zábavu postaráno já se už fakt kolikrát zastavím a říkám si jestli to má cenu se rozčilovat otočím se na podpadku a odcházím....ale stejně v duchu se tomu musíš zasmát co je napadne za kraviny vid?

jess
1. únor 2007

To mi povídej,já se taky tomu musím smát,co za blbosti se jí líhnou v hlavě 😀 .I když to jsou takové neposluchy,tak jsou stejně roztomilí

kiara2
autor
1. únor 2007

jo mě se líbí jak příjde a řekne mamko Páta hodnej víš?a za vteřinu no asi krtka víš mamko??jo pustíš?no tak pak jim nevyhov jojo jsou to roštáci ale naši

jess
1. únor 2007

😀 ,moje dělá na mě podobné fígle a ještě ten ksichtík do toho🙂.Jojo,umí to s náma

kiara2
autor
1. únor 2007

a taky příjde a začne mě muchlovat a říká mamko pusu chci a já ale mamka nechce protože Páta zlobí a kluk nene Páta je hodnej mamko no tak pak se pomuchlujem joo ted jsem si vzpoměla pekla jsem cukroví a polovina byla v kokosu a v čokoládě a Pátovi to spadlo na zem já se jen podívala a říkám téééda Páto ted jsem uklidila a ty zas tohle no otočila jsem se a nijak mě to nevadilo a koukám co jde dělat a šel pro smetáček a lopatku a začal to sám uklízet no škoda že nemáme kameru musela jsem se smát až mi slzy tekly a pak říkal tak mamko uklizeno no jasně že to neuklidil ale snaha byla tak dostal vééélikou pochvalu

jess
1. únor 2007

😀 ,mě tak nějak malá pomáhala při pečení z těstem,měla jsem ulepené všecko a ona se tvářila ohromně spokojeně,že napekla. Je to fakt legrace. Nebo šíleně důležitě chystá psovi granule,doprostřed mu vždy zapíchne nějakou dobrůtku,pečlivě ji tam zapichuje at' se nekýve 😀 ,pak si opráší ruce,a cestou ho srandovně odhání a brání misku vlastním tělem,jen at' ji to nezezobne,než mu to dá na místo?🙂

Hele ií když to jsou zlobidla,tak nás vlastně baví 😉

lucisa
1. únor 2007

holky, teď jsem přišla mezi vás a dočetla vaše příspěvky 🙂
myslím, že ty děcka jsou všude stejné.
co se týče techniky, tak u nás si už obě pouštějí taky, co chtějí, telku, dývko, video - pohoda, jazz, máček.

moje dcery mají zase v oblibě si po sobě malovat nebo se razítkovat a já je pak neumímvydrhnout. když jim nadám, tak se diví, proč se mi tonelíbí, když jim jo.

a včera mi zase ta starší řekla takovou bombu, že jsem se musela smát.
byla jsem pro ni ve školce a ona měla těsně pod nosem a na nose malé odřeniny, tak se jí ptám, jestli spadla. a ona, že prý ne, ale že kluci po sobě házeli sníh (rozuměj - ty zbytky zmrzlého ledu) a honza hodil kouli po lukášovi, ale lukáš se ohnul a ona zvědavá stála za ním, nestačila uhnout, tak tou koulí dostala do nosu.
protože vím, že je celkem flegmatik a takové blbiny ji nerozhážou, tak jsme se spíš ze zvědavosti ptala, jestli nebrečela a nechodila žalovat.
a Noemi: ne, nebrečela a nežalovala jsem, já jsem to šla jenom říct paní učitelce 🙂

jess
1. únor 2007

lucisa 😀 ,šikovné holky máš. A to asi bolelo,s takovým ledíkem,jaj 😀 .

Moje je naštěstí taky v klídku,když si něco vyvede,snad ještě nikdy nebulela po pádu a podobně.Malá od kámošky řve jak tur i při malém škrábnutí a po hodině když ji to připomene,řve nanovo 🙂 ,takové trdýlko.Z toho bych asi ale zešedivěla,protože moje holka,při jednom půlhodinovém venčení zvládne spadnout i 20x,odřít si ruce a minulý týden i kolena-a to měla hrubé štramplíky a oteplováky.Vždy ji řeknu že to je dobrý,pofoukáme a jdem dál.Když se odře a teče jí troška krve,tak ji stačí podotkout,že to doma omejeme 😀 a je spokojená.

lucisa
1. únor 2007

no, ono takový flegmatik je jen ta starší, mladší je bebino.
i když vlastně, ten minulý týden u dr. se při injekci předvedla i Noemka.
ale jinak je noemi stejná jako jess. odmala, kdykoliv žuchla, tak řekla jen bam a valila dál. a vzhledem k tomu, že chodit začala v 9,5 měs., tak ty pády začaly už brzy. v létě má věčně dodřené kolena,lokty i břicho. v zimě máme nohy samou modřinu, já ani nevím, kde k nim přišla a ona taky ne.

nathy zase o každém pádu dokáže povykládat celé rodině 😉
včera mi ukazovala něco na ruce a říká: co tam mám? já se dívám, brejlím zblízka a měla tam úplně miniaturní krvavou tečku (jako když se píchneš špndlíkem), tak říkám, že to nic není a ona, že to strašně bolí, ať ji to pofoukám a zalepím. tak jsem to nějak zamluvila a ona za 5 minut za chlopkem. on samozřejmě takové nic ani neviděl, tak jí řekl, že tam nic nemá, že nic nevidí. a anina na něj: tatko, ty si slepý! 😀

můžu říct, že každá z holek má úplně jinou povahu a kdybych si mohla vybrat, tak ať jsou raději obě flegmatici, je to pohodlnější 😅
jenže si vybírat nemůžu a geny jsou potvory, akorát nevím, po kom 😉
aspoň, že je aninka větší mazlík, to je takové naše tulidlo. nelka se mazlí jen tehdy, když chce pozlobit aňu, nebo když je nemocná nebo smutná.

jess
1. únor 2007

Jess je hodně podobná tvé starší,ta se taky tulí jen když chce ona 😒 ,anebo,když se já věnuju hafíkovi nebo manžílkovy,to přiběhne závratnou rychlostí a chce se taky tulit.
Je to malá vypočítavka,hlavně at' to vyhovuje jí.
Jess v 10měsících už běhala jaksportovec a všude mi lezla,takže asi proto je to též neposeda a všudypadálek 😀
Často jí říkám,že už je hodná a sladká jen když spinká 😀 ,nebo když má bebinko.

lucisa
1. únor 2007

jo, holky, teď jsem si zase vzpomněla na jeden náš včerejší záchvat.

skončil večerníček, tak jsme začali holky vysvlíkat, že se půjdou sprchnout (nějak jsme to nestíhali před večerňajsem). anička v pohodě, už byla nahá a ve vaně, ale nelča si postavila hlavu a chtěla, ať ji vysvleču já. neměla jsem zrovna čas, tak ji manžel řekl, že má smůlu a že jí buď pomůže on nebo sama. začal bengál, kdy prostě řvala, že jenom mamka.
manžel ji asi 3x pohrozil, že ji strčí do vany oblečenou a nebude se s ní dohadovat a pak ji tam fakt šupnul. měla na sobě kromě trika a punčošek ještě princeznovské šatičky, protože si holky hrály na nevěsty, tak začala ječet, že ji močí její krásné šatičky, tak se manžel tak namíchnul, že ji ještě pustil studenou vodu. 😀
nevěděla, jestli má první ječet nebo se rychle vysvlíkat, ale zvládla oboje najednou 😀
tak jsme šly včera spinkat s kraválem.

jess
1. únor 2007

tak todle mám poslední 2týdny na denním pořádku.Dneska zas a opět nechtěla od taty nic,ani čaj ani utřít dupu ani oblíct gatě,no hrůza.

Z taty má šoufky,tak jsem já vytáhla vařečku se slovy,že má ode mě tat'ka nakázáno,že ji taky může dát i přes její nesouhlas po dupě,pokud se hne z gauče.Nestačila jsem zírat,poprvé za celý den seděla asi 10mninut bez hnutí.Jinak neusedí,lítá i při jídle,i při usínání se vrtí.A v devět v noci ji to chytá nejvíc.Musela bych ji přivázat at' leží 😀

kiara2
autor
2. únor 2007

no tak jsem se hezky zasmála 😀 je to fakt že nás ty děcka baví
jess:s tím pejskem to jsi mi připoměla dávala jsem Katyně granule a pak Patka zmizel si říkám jééžiš je ticho tak to je špatný tak jsem letěla ven a Patka s Katynou a dirigoval jednu granuly ona a jednu Páta a běda jak se Katyna vrhla do mísy začal špačkovat no já jsem se málem smíchy počůrala
no a naštěstí Patka je taky flegmatik je to fakt super povaha brácha můj ten byl taky bebino jak píše lucissa ten řval jen když se o něj někdo opřel
hoklky dneska jede k babičce tak se těším ale vím že za hodinu se mi bude ztýskat a bude tady divný tííííchoo no jo alespon nabiju energii
no s tím spaním fakt to mám super to kolikrát řve že nechci aby šel ještě spát a lehne a spí už má svůj pokojík a bez postýlky ale přes den taky neposedí na zadku chvíli ale u podádky nějaké minuty nachytáme 😀

jess
2. únor 2007

jé,ty se máš,babi ti ho ohlídá,o moji bez mé přítomnosti zájem nemají 😠 ,no aspoň jsem ušetřena toho,že by se mě po ní stýskalo 😀 .

Jinak u pohádky taky občas chvíli posedí,ale spíš se mi všude plandá na odrážedle,ale kouká na pohádku 😀 .Ted' má favorita,příběh žraloka nema🙂To baví i mě 😀

Tak tvůj malý to taky skvěle vyřešil dělením-myslím ty granule 😀 ,pes musel koukat,že.To naš aja když vidí že mu tam cosi malá bere, ktoutí ušima a sleduje ji jak sůva.Tváří se u toho jak de... 😀 Malá má totiž ve zvyku mu tam (když nemám psí dobrůtky),strkat doprostřed bud' kus salámku,nebo sýra cihly,pečlivě to doprostřed zabodne a cestou na chodbu to kolikrát vytáhne a ukusuje.Čuník,musím ji dirigovat at' jde přímou cestou na chodbu 😀 ,jinak to papká,no a chudák pes,ten se tváří jak vidí,že se mu chystá spapat dobrotu a mu chce nechat jen ty granule.Já jim říkam pat a mat,a většinou se musím pořádně nasmát na jejich společných blbinách.

Ještě že mám psa,když už ne dvě děti.Zastane mě,ohlídá ji 😀 ,vona totiž nemá na druhém místě po mamince tat'ku,ale havuna 😀

Jo eště sem si vzpoměla,posledně můj chlap pomlouval ajaxe,z legrace že je to hloupý pes,já se na to zeptala jess,protože mě rozčiloval a ona na to:"néé,tata". No když podotkla že je hloupý tata,s takovým tonem,fakt jsem se už řehonila.

kiara2
autor
2. únor 2007

no koukám že máme dost podobné děti máme z nich psotník ale i křeče ze smíchu jojo ten v létě ji dával takovou sodu že jsem myslela že ho kousne ale kdepak ta držela jak jalovecká víra a to na něj žárlila když jsme přijeli z porodnice to do mě naschvál narážela když jsem ho měla v náručí ale pak si zvykla a hlídala kočár a kluk jí prohlíží zuby uši no hrůza vzal na ni i kovovou tyč no to jsem v čas zasáhla a říkal Katynka mamko zlobí no .....a jak jsi to myslela snad nezůstane jen u psa a jess nebo nemůžeš mít druhý?promin že se ptám nic mi do toho není.No jinak Nema máme za sebou ted je aktuální jen počkej zajíci,doba ledova 1,2,žralok,a medvídek pů jo on taky lítá jak kpoděs ale běda když pohádku vypnu já nevím jim asi stačí to poslouchat...no stchýni jsme se chytli jelikož jsem odešla od manžela ale zase jsme to dali do kupy a mě připadne že jsem se rozešla s ní no prostě tohle je rodinka k napsání knížky 😀 tak nevím jak se k ní mám ted chovat neviděli jsme se od vánoc

jess
2. únor 2007

kiaro,jo můžu mít druhý-aspoň doufám,já bych chtěla aspoň 4,ale podle prstýnku mi vychází jen dvě ☹ ,tak uvidím.Akurát nám chybí nějaká ta zahrádka 😒

O tom mučení zvířátek mi ani nemluv,já se divím že ji ještě nemám sežranou 😀 ,kdyby jen na našem řádila,ale to ne,ona musí skákat i na cizý psy.Naštěstí to má v genech po mě,tak se nebojím že by jí nějaký hryzl.No jsem s tím smířená 😀

Váše taky žárlila na mimi 😀 ,kdybys viděla co dělal náš.Díkybohu se jess narodila 23.12,takže chlap měl dovču,já bych to sama asi nedal.Po příjezdu mě málem umáčkl na zdi 😀 ,(já věděla proč chlapa nechat jet s malou výtahem později 😀 ),pak jsem ji daly do pokoje než se vybil a až pak začlo seznamování.Při kojení první den měl ten můj co dělat at' ho udrži,nějak psychicky nezvládal to,že ji kojím a nosím a tak,ale neublížil by jí,jen by ji chtěl odstrčit.Za dva dny byl OK,akurát furt spal a spí u mě u noh nebo u postýlky,no a ted' už jen trpí 😀 .Mám spíš hrůzu co bude dělat při druhém,když ví co vyrostlo z první ho mimča 😅

Před dvěma týdny si vymyslela novou hru.Byla jsem na WC,a jak sem šla do obýváku,tak mě málem šlehlo.Jess seděla na psovy a ten už se chystal odkráčet,fakt hrůza.No ani na malou nemůžu v klidu 😀 ,jí stačí sekunda a malér je na světě.

Jo no o tchýních jako tak to by bylo na slohové práce 😀

kiara2
autor
2. únor 2007

jess:no tak to jsi to měla horší s psíkem Katyna do mě narážel rozběhla se a vlítla mi na nohy no jako měla jsem co dělat abych to ustála s klukem v náručí ale byla jsem zvyklá měla jsem dobrman Ajrinu a ta byla potvora ta mě honila po dvorku a štípala mě do noh to jí hrozně bavilo no a já seděla na stromě dokud se neuklidnila tak nevím jak by jsme to přežily kdyby Ajrina byla na světe ale tu jsem měla ještě jako mladice jsem se s ní ani nerozloučila jela jsem na sobotní šichtu a skákala do okna abych se šla pomazli aa já že přijedu v neděli a mamkaa mi během směny volala že Ajrina je pryč no tak jsem to prořvala.ale to už je let!!no jinak Patka vyleze ze dveří a řve na celou ulici Katynko a ta letí jak střelená a naschvál se musí o něj škrtnou co kdyby se jí podařilo ho porazit 😀 joj necháš chviličku bez dohledu a je klid tak to zavání průserem kde se zas a s čím zabavily.No já jsem si s mužem udělala pěkný večer v klídku a společná klidná koupel ve vaně no paráda na nervíky ale už se mi stýzká ☹ ale babča s dědou dostanou za ty dva dny patřičnou školu 😀
jsem zvědavá až ted půjdem na zápis a pak půjde od září do školky aby mi nevolali za hodinu že provedl nějakou lumpárnu at si ho jdu vyzvednout no ani bych se nedivila 😀

jess
2. únor 2007

😀 ,tak to si honem užívejte s mužíkem volna,protože prarodiče mohou kdykoli zavolat 😀 .
Mě už by se asi mooc stýskalo.
Váše fena je srandovní,jak to aspoň zkouší ho porazit.Náš ajin je taky vychcánek.Když se na něj malá věší a moc ho otravuje ,tak když nekoukám,nenápadně ji schválně šlápne na nohu a zdrhá na chodbu,a malá už mi letí žalovat🙂.On jinak na nohu nešlápne ani když lítá za balonkem,pečlivě sem si ho cvičila,protože sem si ho taky pořídila v těhotenství 😀 .

No každopádně ti naši potomci umí lézt krkem i domácím mazlíkům🙂.Já jedu v neděli k tchyni,tak snad to přežiju 😒

kiara2
autor
3. únor 2007

no dneska jsem celý den sama manžel je na melouchu takhže mě čeká klidné učení chirurgie 😒 no já jsem zas dostala psa že jsem nemohla otěhotnět takže takový náhrada už mě nebavilo čekat a furt se nervovat no pak jsem se nervovala s Katynou nechtěl žrát a za měsíc jsem byla těhule čuba semnou spala na gauči potvora ale hrozně chrápala tak jsem jí vždy vyšoupla do kuchyně no hrůza první 4 měsíce mě bylo zle a tlak jsem měla vždy na kolabs tak jsem celý dny prochrápala a to jsem ještě jezdila 80km do školy no doufám že kluk bude chytrej když se učí už od zárodku 😀 no já jsem velice krátkou návštěvu tchýně přežila tak to snad zvládneš taky no valstně to dělám kvůli mužovi jinak bych bez ni mohla žít .........ale jen at se starají o vnouče děda ho hrozně miluje tak at ho rozmazluji 😀 ted bude mít svátek Páta a já nevím co mu mám koupit aut má že v obýváku se nehnem tak nevím chtěla jsem mu koupit řetíze s přívěskem myslíš že to není kravina?ted jde o to jestli to bude nosit na krku no nevím třeba mě něco napadne,to je hrozný co furt kupovat

jess
3. únor 2007

Jo s tím psem,nápodobně,já si ho pořídila,bo jsem myslela,že neotěhotním,zkoušela jserm to 3měsíce a furt nic,sice to je krátká doba,ale pro mě dlouhá🙂 No a dovezla jsem si chlupáče a o týden pozdějc jsem zjistila,že jsem v tom-to byl šok🙂

Ten tvůj prcek je už ted' chytrý a vynalézavý,takže to učení asi pomohlo 😀

Co se týče řetízku,nevím jak jste na tom vy,ale moje malá na krku nechce nic a hned to serve,takže u ní to vidím až tak kolem 4-5ročku.I prstýnky,koupily jsem jich dohromady 5 za poslední 2měsíce,a ani jeden nepřežil do večera 😀 ,a to jsem ji poslední koupila za 100,- s tím že bude kvalitnější a vydží nápor-a houbelec,do 2hodin bylo po něm 😀 Děti jsou koumáci 🙄

kiara2
autor
3. únor 2007

no tak to jsem nezkoušela jestli si něco nechá na krku koupím mu stříbrný a uvidíme tady je stříbro levný tak žech 150kč mě ještě nevytrhne no jinak nemám vůbec představu co mu kupovat fakt toho má tak nemám vůbec fantazii a hlavně každý auto je rozbitý jelikož mu jako první okouše gumy a jde to dál no tak pak mu něco kup a ty auta co koupíš za 20kč tak ty nepřežijou ani cestu domu
hele ta miriam je fakt asi nějaká jiná já to tam četla po tom večeru a nestačila jsem zas koukat co tam napsala........

zrzecka
3. únor 2007

Myslim si,ze nejlepsi je si toho proste nevsimat,kdyz se Lea zacne vztekat,tak delam,ze si toho nevsimam,vubec to nekomentuju,kdyz zacnu neco rikat,tak je to jeste horsi,kdyz si ji nevsimam ,tak je brzy klid,dokonce ted uz za par vterin....oni za to nemuzou,proste to zkousi co bude...Ja na ni uplne vidim jak to kolikrat hraje-herecka...

jess
3. únor 2007

kiara,já naštěstí nemám problém,co malé koupit,jí se zavděčím akurát plyšákem pejskem,nebo kočičkou anebo nějaké pěkné hadříky 😀 ,čelenky a tak-čelenky na vlasy nosí na pupku a myslí si,že je čačaná 😀 ,a plyšáky vozí na motorce 😀 . Nasazuješ mi brouka do hlavy,co já budu pořizovat klučíkovi,když je to tak složité 😉

Ale ted' ji začly bavit i stavebnoice a různé omalovánky.

Jinak ta miriam,byla trošku vedle jak ta jedle.To mají někteří šílené názory 😨 S takovýma se asi nejlíp nedohadovat.Ale ted' tu každou chvíli píše nějaká taková... tak kdoví jak to s něma je.Ale nechápu takové názory.

Já byla dnes u mamky,stříhala sem všecky,takže jsem na malou neměla čas,no to bylo doslova vtělesněné tornádo,lítala jak potěmkyn,a v mžiku tam mamině nadělala hodně slušný bordýlek 😀 ,lítala tam s mojí mladší ségrou až se dům otřásal 😀 a já se jí ve dveřích ze srandy zeptala,zda ji tam nechce na noc,no ta mě hnala 😀 Se divím,že ještě neškytám 😀

Zrzečka a kolik má tvoje malá roků?? 😉

kiara2
autor
4. únor 2007

jess:no pěkně se usmívám jak to píšeš protože si to umím živě představit no jinak dneska jsme si s manželem mákly byly jsme čistit les a tak jsme kácely stromy atd.no a tak jsme přijeli domů sedli si jak dva lazaři a říkáme no a to nám ještě dneska přijede ten náš malý Hitlerjungen!!no ale šlo to je to rozumbrada tak tchýně řekla tak my jedeme Páto a on hm já budu s mamkou!§a to když přijeli tak se chlubila že v autě říkal že k mamce nechce tak trochu spařila hihi!!jsem škodolibka vid??ale prostě já jí nevěřím ani slovo jak mi ublížila tak prostě ted jí mám na háku
no jinak jsem opravdu kývala hlavou jak někdo může něco takovýho říct jako miriam a snehurka já nevím prostě to vypadá že neměla asi pěkný dětství a taky asi nemá ráda sama sebe protože je ženská ale tohle co říká by neměla vyslovit ted jako zákon schválnosti se jí narodí holčička a to teda nevím co ona s ní udělá ..
zrzečka:no víš my jsme už fakt zkoušeli vše a je fajn že to alespon zabírá u tebe!!§to tiš závidím

jess
4. únor 2007

kiara,to vůbec nejsi škodolibka,jak jí malý řek ,že bude s mámou 😀 ,mě to taky vždy moc těší,když řve jak tur,at' jí u tchýně nezapomenu.To je vždy strachu,chce mi na ruce at' má jistotu.Hold,člověka potěší že ho dítě má rádo 😀 ,přitom si tam pěkně hraje a je spokojená,ale jak vidí že balím a jede se dom,tak beze mě ani ránu.A můj chlap-blbec- ji začal Orlovou vyhrožovat(tam tchýně bydlí).Vždy ,když mu už maximálně leze Jesska krkem,tak ji říká,že ji hodí bez mamky do orlové za babičkama a filípkem,chudák malá,vždy pak bulí a sama tam za nic nechce.Tak nevím co jí tam dělají,když venčíme náhodou psa bez malé 😠,a navíc kdyby jeho matka tušila,čím její synáček vnučku straší 😅 .

Právě včera jsme se s mojim smály,že co řekneme jeho matce až se nás zeptá,čím jí vyhrožujeme,když už je nesnesitelná,kdyby tušila,že ji vyhrožuje právě ní 😀 .Ale je fakt,že když máý obavy že ji tam tata odveze,tak se hodně snaží být hodná a poslouchat.Asi proto to začal manža zneužívat. Jinak ona byla od narození u nich taková,že plakala,když mě neviděla,asi dítě vycítí,když mamině někdo nesedne.To samé můj Ajax.Taky mu nikdy nikdo u malé nevadil,jak byla menší,jen v orlové si mě s ní hlídal,byl klidný,když jsem ji držela v náručí.Když ji chovala tchýně,tak ji byl v patách a střežil malou jako oko v hlavě. 😀 ,Asi to fakt děcka a zvířata vycítí,když někoho nemusíme.

k té miriam,já ji to tam i psala co provede holčičce,jestli se jí narodí.Jako kdyby mimčo mohlo za pohlaví.Já si ani nedokážu představit,že bych měla jedno míň nebo víc ráda.Obě by byli mé.Já jsem zas taková,že mi vadí i když čtu,nebo ve zprávách jak mluví co zas nějaká krkavčí matka mimču provedla.Vždyt' ty miminka jsou úplmě zlaté,nechápu jak jim někdo vůbec dokáže ublížit,takové bych v řadě odstřelovala 😠

lucisa
4. únor 2007

čauky, jess, zrovna se chystám do pelechu a koukám, že ty ses teprve objevila. 😀
to už vstáváš?

ženské (těm se nesmí říkat maminka), co ublíží mimčům, bych nejdřív ublížila tak, jako ony a ještě jim u toho zalepila pusy a znehybnila končetiny, ať se cítí dvojnásob bezmocné a pak teprve poooomaaaaaliiiiinkuuuu odstřelila 😝

jess
4. únor 2007

lucisa 😀 ,nechtěla jsem to až tak drasticky vyřknout,ale asi tak nějak na ně.
Já teprv v jedenáct dokázala utlumit malou,tak užívám svobody 😀 .Ale taky už jdu do hajan.Mám strach,že na ni něco leze,je nějaká divná.Možná to jsou jen ty zuby,každý den koukám jestli už vylezli 😀

lucisa
4. únor 2007

už zase zuby, no to musí být manžílek nadšený!! ještě, že se nemusí dávat na šaty za každý zub, to bys měla garderobu jak hiltonka 😀

taky jdu chrnět, ráno vstáváme do školky a nemáme auto, jak mi řekl večer taínek, musí si ho vzít do práce, tak snad nezaspíme a neujede nám, to by musela mladá hezky po svých 😉
dobrou a čus zítra (aspoň doufám, že mě tady pustí okolnosti)

jess
4. únor 2007

Dobrou 😀 ,ti chlapy,to je tak asi všude 😉

Zuby nám lezou děsným tempem,dlouho nateklé,bolavé a kde nic,tu nic,o prvním zoubku dr.říkala ve 4měsících že to je zarudlé a vyklubou se jí brzy,a houbelec až v roku vykoukl první.Už nám naštěstí zbývá jen 6zoubků,jinak manžela trefne 😀 ,já je používám jako hlavní výmluvu jejího chování 😅

kiara2
autor
5. únor 2007

jess:no než se mi narodil kluk tak jsem u televize nijak neragovala na to co se povídalo co jaká matka udělala jen jsem říkala jak to může udělat ale co mám kluka tak u toho řvu je to strašný ted jak říkali že matka opila kojence mělo skoro 2promile v krvi no to je normální kráva tohle by mě opravdu nenapadlo tihle lidi to případ pro psychouše!!!!!!no já jsem minule chtěla napsat až miriam napíše že má dítě a holku tak aby někdo uvědomil sociálku aby na ní dohlížely protože nevíš kdy jí rupne v bendě!!!no s těmi zuby nám vylezl až v 11měsíci prý čím dýl tím líp budou je mít kvalitnější no a ještě po 1,5 jsme trpěly skoro 40tkama horečkama to byl horor....
Patula takhle na mě závislý nebyl až od toho 1,5 to byla hrůza jsem se nemohla jít ani vyčůrat aby neřval a je to do dnes i když mu dám na zadek tak hned příjde a mamko tulituli no a k tátovi nejde aby ho utišil!!§i když jsme byly u mé maky tak dřív šel hned k babičce když te¨řeba dědovi došla trpělivost a křiknul na něj a hnal se k jedný z nás a ted už babiku ne mamku chci no to jsi měla vidět jak bába z toho byla v škoku protože dřív jedině babika a ted já i když se balím a jedu do školy tak musíme odlákat pozornost ale někdy mi sám řekne mamko čááááu no jsou to prostě zlatíčka