Zajištění tepla u přebalováku. Jak to děláte vy?

minea
16. dub 2008

Používáte nějaká speciální topítka? Já jsem všechny nutné úkony, kdy je dcera nahatá, zvládala doteďka v koupelně na pračce, ale už se mi tam nevejde a v ložnici je proti koupelně zima. Jak to děláte vy?

denousek
16. dub 2008

minea a kolik tam mate stupnu??my mame bbezne cca 22stupnu...a kdyz jde jen o prebaleni tak bych tragedii nedelala .....pred koupanim na chvili zapnu-kdyz je zima-primotop a hotovo....

sue
16. dub 2008

My to isté ako Deny... akurát že sa už pomaly otužujeme a ani pred kúpaním už nekúrime, ak nie je vyslovene chladno...

zuzka99
16. dub 2008

my máme v spálni kde prebalujem stabilne medzi 22 - 23 st. ked kupeme vyhrejem na 25 (takým olejovým radiatorom s fukárom) vy máte kolko st. pri kupani?

minea
autor
16. dub 2008

Přebalování je ok, to se zvládá při pokojové teplotě - dítě se jenom rozepne, ale není úplně svlečené. Myslela jsem spíš situaci po koupání, kdy je rozehřátá z koupelny, nahatá a potřebuju dokončit hygienu (záhyby olejíčkem, krémování, číštění uší atd.....). Kámoška si do normální lampy koupila infračervenou žárovku, tak mě zajímá, jestli jste přišly i na jiné vychytávky.

kristi
16. dub 2008

minea, taky ty decka trosku otuzujte, ve 4,5 mesicich naprosto v pohode bez nejakych teplotnich vykyvu

alcatko.j
16. dub 2008

Minie, my mame prs chladne obdobi prebalovak na pracce v koupelne kde mame zebrikove lektricke topeni, kolem 5 zatopime, ze je tam na zdechnuti, okoupem, namazem, oblecem..na beznde denni prebalovani mame prebalovak v obyvaku a tam je to sup sup.

minea
autor
16. dub 2008

Ty uši nejsou dobrý příklad, na to nemusí být nahatá 😀

alcatko.j
16. dub 2008

😀

minea
autor
16. dub 2008

kristi: Asi máš pravdu, jenom spíš tak přemýšlím nahlas, protože to, že se mi už nevejde na pračku, je pro nás tak trochu přelomový okamžik 😅

alcatko.j
16. dub 2008

Min, ani napric se vam tam nevleze?nam jeste jo 😀 nekdy se migne do hlavy o zed, ale jeste to jde 😅

minea
autor
16. dub 2008

Alcatko, zrovna si nad tím lámu hlavu, jak vy to na tý pračce děláte, když má Nela rok! 😕 😀
No my máme takovou tu úzkou, na tom je přebalovací podložka z Ikey, taková ta bílá nafukovací - trochu tu pračku ještě přesahuje a dcera už je tam tip ťop. Kromě toho sebou už pěkně hází, takže to začíná být nebezpečné. Dávám tomu ještě tak dva týdny max 😎 .

lyongirl
16. dub 2008

minea - aj ja prebaľujem presne tak ako ty, na práčke s nafukovacou podložkou a ešte stále v poho. Malému síce už trochu trčia nohy, ale problém zatiaľ žiadny nevidím. Aj ho tam stále prebaľujem, síce už aj inde, ale po kúpaní ho tam utieram aj obliekam... máš nejakú dlhaňu 😉

janina77
16. dub 2008

minea, oni tie deticky uz zacnu dvihat nozky do vzduchu, tak sa tam zmestia aj ked su dlhsie. Ja teda maleho stale po kupani obliekam atd. v kupelni, lebo z vyhriatej kupelne ho dat holeho do spalne je dost velky teplotny sok. mozno skor porozmyslaj o nejakom pevnejsom prebalovaku, co by si polozila na tu pracku...