Zákeřné děti na hřišti. Co s nimi?

binki
2. dub 2009

ahojky, jak reagujete na děti, které se nechovají k vašim prckům ok a jejich matky nereagují? 😀

sisstin
2. dub 2009

binki: já odcházím, bohužel 😖 😅

amina
2. dub 2009

napomenu, chytnu za ruce, domlouvám. Zatím vždy útočné dítko po mém zamračeném proslovu uteklo. Ale zásadnější incident jsem neřešila.

sisstin
2. dub 2009

ty jo, tak cizí dítě bych si vychovávat nedovolila 😕 😅

cazadora
2. dub 2009

binki stalo se mi jednou že mojí holičku kousnul kluk když mu šahla na lahev ale jeho maminka ihned zareagovala ,pokud by se tak nestalo asi bych to matce řekla ale v první chvíli bych asi reagovala na toho prcka pokud by jí třeba plácal chytla bych mu ruku nebo tak ale nevim jak by to bylo ve skutečnosti

jana06
2. dub 2009

Ahoj, já to naštěstí nezažila. loni byl Adam ještě malý a letos, vzhledem ke stavům Brněnských hřišť, jsme se rozhodli udělat synovi pískoviště u nášeho baráku na dvorku. Takže byť jsme ve středu města,tak máme soukromý pískoviště. Ale asi bych to řešila jak Sisstin. Radši bych odešla, protože já jsem povaha prchlivá a buď bych řekla něco matce, nebo děcku. Ale spíš matce, protože je to myslím o výchově... A taky částečně i věkem... Ale výchova tam hraje mega roli

mkr
2. dub 2009

zakročila bych a řekla bych něco jeho matce at si ho vychová nebo at s ním zůstane doma když ho neumí naučit jak se má chovat k ostatním 😠

sisstin
2. dub 2009

jana: my zatim na hřiště nechodíme..ale párkrát do dětské kavarny s koutkem..a tam to bohužel chodí tak, že některé maminy tam hodí děcko..a dál už pro ně neexistují 😝 takže bud tam po chudákovi 4m ležákovi šlapou dvouletý děcka..nebo nějakej usurpátor mlátí ostatní a bere jim hračky 😠 náš malej je takovej tydýt, všechno si nechá líbít a řve..takže já na to, abych chodila za jinýma ženskejma..a domlouvala jim, to teda fakt nemám..bo ony to mají stejně na háku...takže my už moc veřejná zařízení nenavštěvujeme..max. s kamarádkou občas 😉

maart
2. dub 2009

Tak na cizi ditko bych si taky nedovolila sahnout...to fak ne 😕 ...ale asi bych si moji malou vzala na chvili k sobe nebo bych si k ni na pisek na chvili sedla a doufala bych, ze si na nas v tomto pripade maly "agresor" nedovoli 😉 . Ale ja musim rict, ze je to vetsinou tak, ze matky si sve milacky docela hlidaji, nikdy jsem vlastne nemusela zadny takovy problem resit.

maart
2. dub 2009

...4 mesicni lezak 😀 ....Siss! ..nene, to je fakt desny 😅 ....

sisstin
2. dub 2009

maart: no fakt, já to tam viděla víckrát...prskly tam tyhle malý děti, co max. pasou hříbatka..a čus...a ostatní se tam po nich procházeli 😕 😅 😔

maart
2. dub 2009

😀 ...to je strasny.... 😠 😀 ....vis co, ja to mam asi stejne jako Ty, malou nikam zatim nedavam....bojim se o ni a ona je taky docela ubekana. Mam rada teda hernu na plavcu, tam si ale sedneme s deckama a mam prehled. Piskoviste jsme zatim nevyzkousely.

jana06
2. dub 2009

Siss, máš pravdu. Než byl syn na tom zdravotně špatně, tak jsem pracovala v Mateřským centru a občas u některých maminek to tak bohužel je 😔
Nechaj děti na pospas osudu a ony buď kv;okaj, nebo si čtou... Ale vesmě se jedná o starší děti...

sisstin
2. dub 2009

maart: Tygra to stejně nebere, on si nejradši hraje sám 😝 takže když je výjimečně bazenek prázdnej, tak to tam vydrží klidně hodinu 😅

amina
2. dub 2009

já nevychovávám cizí dítě, jen bráním to svoje. A jak jinak, než mu vysvětlit, co může a co nesmí? Přece není nic divného na tom chytit ho za ručku, která dělá něco bolavého mému broukovi?

maart
2. dub 2009

Je to tak, tyhle prckove si proste hrajou sami no....Mala vodu teda miluje, chova se tam fakt jako silenece...smeje se, placa do vody, ale ostatni deti ji moc neberou...No nic no, bylo by proste fajn, kdyby si maticky svoje pokladky hlidaly, ze? 😉

binki
autor
2. dub 2009

třeba když si hrají a dítě o 2roky starší kopne malého ale tak, aby to jeho máti neviděla, žduchá apod...nebo mu šermuje klacíkem před očima, zrovna včera jsme takového chlapce potkali a jak byl malý, tak 3,5 roku, tak byl protivný, matka seděla na lavičce a asi se opalovala, vůbec s ním nemluvila a kluk si vybral našeho prcka, aby ho oxidoval, Amir je zatím taková důvěřivá a kamarádská duše...zkrátka, jsem mu jen jemně napomenula, ale divím se jeho máti nereagovala...-

sisstin
2. dub 2009

amina: no já nevim, já se bojim, že mě pak někdo seřve, co si to dovoluju...já prostě nejsem typ, co by se pak šel hádat 😝

maart
2. dub 2009

...Amino, ja Ti muzu rict, ze kdyby treba moje dcer Tvyho Josifka flakla na pisku lopatkou a Ty bys ji chytla za ruce treba driv, nez bych stacila zareagovat...nebo treba bych si toho nevsimla a Ty bys timto zpusobem branila svoje dite, tak ze by se mi to hoooooodne nelibilo 😕 . Nemam rada, kdyz na moje deti sahaji cizi lidi...a to uz nemluvim (prohub!!!) o nejakem braneni a chytani za ruce, nene, to bych asi vypenila...

maart
2. dub 2009

Jasne, Binki, tak takhle matka nekoukala a nereagovala...tak to je neco jinyho, ale urcite bych ji na dite nesahla, sla bych prvne za matkou nebo bych svoje dite odvedla na druhy konec hriste. Proste sahat nebo nejak korigovat cizi dite je fakt dost osemetna situace....

maart
2. dub 2009

...prohub = probuh 😀

kim
2. dub 2009

Tak mě se tohle stalo jednou v dětském koutku..holčička tak 2 roky, my měli necelý rok, její maminka seděla v hloučku ostatních maminek a neměla o své dceři ani ponětí....holčičika pořád k malýmu chodila nejřív ho opusinkovávala, tak to už se mi nelíbilo a řekla jsem jí, ať mimi nepusinkuje, to jsem jí asi naštvala 😀 a pak chodila a všechny hračky co zrovna měl mu brala, ale i s takovým zlým výrazem a vytrhávala mu to z ruky, chvíli jsem to vydržela, ale pak do mě vjelo(jsem dost cholerik) a holčičce jsem dost přísným tónem řekla, ať si jde hrát s jinýma hračkama a nebere nám ty naše nebo zavolám maminku 😀 koukla na mě výrazem vraha 😀 ale pak se už neobjevila, taky bych si nedovolila na ní sáhnout, ale ruka mě svrběla 😀 😀

sisstin
2. dub 2009

maart: tak Tygr si naštěstí(zatim) na nikoho nic nedovolí 😅

maart
2. dub 2009

...Kim....taky by me svrbela, ale udelala jsi to dobre, taky bych na ni houkla 😀 !

maart
2. dub 2009

Siss, tak ta moje zatim taky ne...ale musim rict, ze je videt, ze vyrusta mezi starsima brachama. Je mnohem oprsklejsi nez kluci v jejim veku...

sisstin
2. dub 2009

maart: no to máš fajn, já mám uřvánka a mamánka 😝 všeho se bojí 😝 a zas nechat ho otrkat ve stylu, že ho hodim mezi děcka...aby si teda užil...to není nic pro mě 😔

amina
2. dub 2009

Nejsem hádavý typ, ale přece nepoletím někam hledat matku dítěte a zatím moje dítko bude dostávat rány lopatkou případně zažívat jiné nepříjemné fyzické útoky. Rozum mi velí zastavit útočníka...
Já s nikým netřesu, nikoho neplácám přes zadek... A to že jen chytnu útočnou ručku, která na domluvu nereaguje, mi prostě nepřijde odsouzeníhodné...

sisstin
2. dub 2009

amina: no já ho taky nenechám mlátit..prostě jdeme pryč 😉

maart
2. dub 2009

Nene neodsuzuju, to fakt ne...ale vidim to jinak....

sisstin
2. dub 2009

amina: mně na tom taky nepřijde nic děsnýho, ale bojim se toho, že mě pak ta matka zpucuje 😝

maart
2. dub 2009

Taky bych se sbalila a sla pryc nebo proste o kus dal....na agresora bych asi jenom houkla no....