Zápach z úst z 3letého syna

zdenule22
16. led 2019

Dobrý den syn 3 roky... Začalo mu zapachat z úst i po vyčištění mu zápacha z pusinky.... Na nic si nestezuje nic ho nebolí... Minulý týden jsme byli u zubaře na vrtání stoličky měl tam hnis... Ale celou dobu úplně v pořádku.. Teď to je druhý den co mu tak zápacha... Určitě navštívíme dr. Ale jen jestli nemá někdo zkušenosti moc děkuji 😉

pebi
16. led 2019

Dobrý den, zkuste Oroxid, je to úplná novinka na trhu, pro děti ve variantě Oroxid Sensitive, existuje roztok na vyplachování pusinky i sprej, pokud to neumí. Je to přírodní přípravek bez jakékoli chemie a bez alkoholu

betelgeuzz
16. led 2019

Neroste mu zub? U holek to bylo vždycky cítit, jak se jim nějaký zub prořezával.

zdenule22
autor
16. led 2019

@betelgeuzz on už má všechny venku myslím že to bude mít z rými zoubky ho nebolí při čištění jsem zkoušela s neboli takže asi rýma nebo jestli něco na něj neleze

zdenule22
autor
16. led 2019

@pebi děkuji už jsem na to koukala a asi zítra pořídím hned ráno

uzjetotak
15. únor 2019

Nezměnili dodavatele jídla/kuchaře ve školce? Moje dcera má alergii na laktózu, takže musím vařit do školky. Pokud se občas stane (3x do měsíce), že mají v jídelníčku uvedeno jídlo bez mléka, stravuje se ten den ve školce, ale po takovém obědě jí dva dny smrdí z pusinky. Podezírám dodavatele obědů z použití umělých dochucovadel. Zkontroluj mu dech třeba po 3 dnech, co bude jíst jen doma.

zdenule22
autor
16. únor 2019

@uzjetotak u nás to je že zadní rými 😪😪😪 měl teď zánět středního ucha 14 dní z toho týden na antibiotikach a už dobrý rýma se táhla hrozně dlouho a odpovídalo tomu tak 👍