Zarudnutí podpaždí u kojence. Co pomáhá?

mirunda
19. lis 2011

Ahojte maminky, prosím radu - co pomáhá na zarudnutí v podpaždí?? Asi jsem broučína špatně vysušila a má to tam už uplně rudý, přijde mi, že tam má i puchýřek ☹ Hlavně se to vůbec nelepší, nemáte některá zkušenost s nějakým pudrem? Díky moc za jakoukoliv zkušenost..

luciebx
19. lis 2011

malej kdyz byl miminko tak ja na prdelku pouzivala pudr od johnsons mozna bych zkusila to no.. uvidis...nebo zajdi do lekarny oni ti poradi co na to .. mozna nejaky krem

anehap
19. lis 2011

@mirunda malá to měla asi dvakrát a vždycky jsem pak pořádně vysušila po koupání a lehce namazala Bepanthenem, do dvou dnů to bylo dobrý 😉

zdezli
19. lis 2011

Radne umyt, vysusit a natrit nejakym kremem na opruzeniny, nejlepe Bepanthenem 😉

mirunda
autor
19. lis 2011

@luciebx
@anehap
@zdezli
holky, umývám, sušim.. ☹ Je mi ho tak líto broučka.. v lékárně mi dali Imazol, tak jsem mu to natřela, tak uvidím, ale vidíte, Bepanthen mě vůbec nenapad.. tak asi zkusím do každýho podpaždí jinou mastičku a uvidím, co zabere líp 🙂 Hlavně mě zaráží, že nevypadá, že by ho to nějak bolelo.. ale fakt to má hodně, to jsem nikdy neviděla 😝 Tak snad se to už zlepší, jinak mě klepne 😅 🙂 díky

sayast
19. lis 2011

@mirunda nam zazracne pomohl aviril zasyp 😵

camelinka
19. lis 2011

male se to obcas udela pod krckem kdyz ji tatka po koupani spatne utre. Namazu to Sudocreamem a hned je to dobry,navic krasne voni 🙂

kiara36
21. lis 2011

....zaručeně pomůže Bepanthen. Také se s tímto prpblémem čas od času potýkáme 🙂