Zavinování do kokon zavinovačky. Máte zkušenost?

oliver11
21. bře 2021

Ahojky maminky. Máte někdo zkušenosti se zavinováním do kokon zavinovacky 4 měsíční miminko?

mamikry
21. bře 2021

@oliver11 Meli jsme podobnou od Motherhood a moc spokonena jsem nebyla. Maly se mi z ni hned vysmordchal.

leniczka23
21. bře 2021

Já používala swaddleme, a spokojenost velká, nicméně ve 4m už sem se ho na ni spíš snažila odnaučit.

treasurka
21. bře 2021

Měla jsem swaddle me a byla fajn pro novoše a tak do tří měsíců tuším, větší se mi rozmotávali, ale brala jsem to jako přirozený vývoj - prostě dítě už je dost velké a nepotřebuje být v kokonu. Pak stačil spacák.

michaela666
21. bře 2021

Zkoušela jsem malou zavinovat do swaddleme. Vždycky se tak dlouho vztekala a kroutila, dokud ten suchý zip nepovolil a až potom spokojeně usnula. Kamarádky si ji naopak nemůže vynachválit.

zuzekk
21. bře 2021

Nám v šermířském období zachránil spánek, jakmile to přešlo, přestalo být i zavinovani potřeba. Cca 2.-3. měsíc.

marpe2
21. bře 2021

Naše malá spala jen když byla pevně zavinutá (používali jsme swaddleme) a to až do sedmi měsíců 🙈

jako_mala_holka
21. bře 2021

Měla jsem nachystanou, ale malá nesnášela být zavinuta, spala jedine na volno

oliver11
autor
22. bře 2021

@zuzekk právě že my taky přestali zavinovat ta ve dvou měsících, ale teď to začalo znovu to smrdlani. Zatím balíme klasickou ale strašně se v ní potí a už je malá.

zuzekk
22. bře 2021

@oliver11 tak jen do pleny. Víš jak se to váže, na trojúhelník?

oliver11
autor
22. bře 2021

@zuzekk vím, dcery jsem tak vázala před 16ti lety ale to ještě kokony nebyly 🤨, takže mladému jsme ho objednali tak uvidíme. Byl za rozumnou cenu tak proč ne. 😉

oliver11
autor
22. bře 2021

@marpe2 do byla asi drobek že se vešla. Náš mladý už má skoro 8 kilo a měří 68, tak nevím jak dlouho to vydrží. Chlap má skoro dva metry 🤣