Závislý na otci. Stalo se to někomu?

i_vet2
4. srp 2021

Holky prosím stalo se někomu syn 11 měsíců , se stal zřejmě závislý na tatovi , nevím kdy se to stalo ale když jsme spolu sami tak v pohodě jsme spolu hrajeme si , často ho ale už učím co nesmí říkám nene , a jak dojde tatínek z práce tak hystericky řev a se mnou být nechce .. beru si ho od nej z ruk a strašne řve ze se mnou být nechce .. já pak jen brecim jak mi je to líto ze přece miminka chtějí být s maminkou ne?? Nerozumím tomu jak kdybych mu dělala něco zlého úplně mi je z toho špatne

bara88
4. srp 2021

tak s maminkou být chce ale asi i s tatínkem když příjde z práce,co je na tom špatného nebo divného,ty nechceš být s manželem když příjde?

anita003
4. srp 2021

Prostě chce být i s tátou, když ho většinu dne nevidí, tak je mu vzácný... Zkus to brát pozitivně, neber ho otci z rukou, ale naopak si hoď nohy nahoru a nech je si spolu užít čas, zatímco ty můžeš mít klid, aniž by se po tobě neustále plazilo dítě ;)

i_vet2
autor
4. srp 2021

Ale holky on chce být jen s nim když tam je a když malého dava mě tak šílený hystericky řev a to asi není v pořádku ne?

bara88
4. srp 2021

@i_vet2 tak pokud mu ho bereš s rukou tak tím tuplem chce být s ním.neber mu ho a nech si ho užít i tatínka

makovice88
4. srp 2021

@i_vet2 Neboj, to prejde. Preference u deti se meni casem. Proste ses mu okoukala, vidi te cely den. Tata je vzacny. Dala bych ho manzelovi a dala si chvili voraz. 🤘

marimanta
4. srp 2021

@i_vet2 v klidu, děti mají různá období. Teď máte zrovna tatínkovské. Naše malá (sice dva roky, ale mentálně cca rok) mě teď taky odmítá... Když je tatínek v blízkosti, nesmím ji obléct, přebalit. Večer do postýlky ukládá jedině tatínek. Taková období ve větší či menší míře měly všechny naše děti. Zase se to změní 😉 Těm starším pro změnu občas musím připomenout, že mají i tatínka 😆

knuffel
4. srp 2021

Hurááááá, postará se tatínek, máš čas pro sebe 🙂.

pginka
4. srp 2021

@i_vet2 to je úplně v poradku ,😊hlavně mu ho neber z ruk! Cele dny ho nevidí a jak dojde dom taťka tak jupiiiii , buď rada horší by byl opak. Aspoň si můžeš udělat co potřebuješ , ty týká chceš být s chlapem když přijde domu ne? Má jen blby období, to přejde😊👍

i_vet2
autor
4. srp 2021

Asi mate pravdu , dekuju .. Nee holky neberu mu ho z ruky nechci ho trápit , on mi ho manžel podává a on nechce no je mi to lito no 😟 on manžel mi ho tak braval z ruky se slovy prosimte dej mi ho .. ja ho utěšim a tak no .. tak jsem si říkala jestli to nemá souvislost no

netopejr
4. srp 2021

@i_vet2 Otec je rodic zrovna tak. Dite nema mensi/horsi péči, když je s tatinkem. Naopak, povaz,jak skveleho otce ma, ze se uz o zak malého starachce atarat a jde jim to spolu! Nejšťastnější chvíle vidět světové muze se svym synem happy.
Smutno Ti je? Nebo spis zarlis?
Pokud ro chces zažít, na hodinu odejdi... syn bude prahnout po Tobě. Pochopitelně chce byt intenzivne s tím, koho neviděl tak dlouho...
A pro jeho zdravy růst je funkční otec zasadni.
Hlavne k sobe syna nepoutej, nech ho růst. 😉

jako_mala_holka
4. srp 2021

Dcera kolem roku to samé, teď je to tak na střídačku 😅 buď ráda, že chce být i s ním, znám děti, které nechtějí být s nikým jiným než s mámou a ženské jsou pak na prášky, protože nemají ani minutu pro sebe... Já si rozhodně nestěžuju, jsem naopak ráda, že tatínka tak miluje 😉 když byla malinká, tak byla naopak mamináč, jak ji manžel říkal 😆 jsou prostě různá období

vikinkav
4. srp 2021

Je to v poradku, mojich deti se to drzi doted, jsou jim 2 a 3, dcera to asi okoukala od syna, ktery je tatanek 😄 kdyz jsme na dovolene, tak nema chvilku klidu, zato ja nic nemusim 😊 a pak si to s detma vynahradim, kdyz je muz v praci 😉

klokanka31
4. srp 2021

@i_vet2 Taky na tom nevidím nic špatnýho, když manžel přijde z práce, taky naše malá (14 měsíců) hned utíká za ním a chce být taky s ním...

jjasmina
5. srp 2021

@i_vet2 malá je taky tatanek a neřeším, oddechnu si, proč by to mělo vadit, netuším