Zelená stolice. Je to normální?

arwen666
19. led 2020

Ahojky maminky mám dotaz malý má 10.měsíců už jí vše ale je i kojeny. Ale ma bud svetle zelenou nebo žlutou stolici jako když byl plně kojeny. A nevim zda je to normální nebo ne jinak ho nic netrápí prospívá dobře
Děkuji za názory

eeveepokemon456
19. led 2020

Mohu se zeptat jak je na tom s pohybem? Malá taky když se moc nehejbe tak to má zelené... (ale ta má zatím 5 měsíců 😅)

arwen666
autor
19. led 2020

@eeveepokemon456 tak můj je malý čert hýbe se pořád nevydrží ani 5 míň sedět v klidu

eeveepokemon456
19. led 2020

Pak by mohla být možnost, že buď má mnoho živin, nebo naopak málo. Možná nějaké vitamíny, i když tam píšeš, že jí vše, tak bych asi zkusila ještě jídelníček zkouknout...

arwen666
autor
19. led 2020

@eeveepokemon456 každý me straší s ABKM ale to se mi nezdá když má jen tu stolicku a bez jiných příznaků
Koupila jsem mu probiotika tak uvidím

eeveepokemon456
19. led 2020

Tak se můžeš zkusit zeptat dětského doktora na vyšetření, myslím že pro tvůj klid ti vyhoví a řekne ti co by to mohlo být

Ještě se zeptám... Jak je na tom s čaji?

arwen666
autor
19. led 2020

@eeveepokemon456 střídavě fenyklovy a ovocné ale celkově toho moc nevypije kolem 200ml (jen čaj)

astyna88
21. led 2020

Klasika,zeptam se na typ stravy, hodne zeleniny domaze zbarvit stolici,stejne jako znama repa nebo boruvky. Je ta stolice uplne vodova,nebo tuha, zelenou nebo zlutou mivali kluci pri rustu zubu v konecne fazi prurezu dasni,tak tyddnv kuse,pak vykoukl zub a stolice zase normalni.

Edit: z probiotik jsem davala biopron, ten vzdy behem.dne upravil kadeni. Nebo to byly fakt ty zuby a nepomohlo nic,take jsem dala vyter na laborku,nic nenasli a pak jsem uvidela novou stolicku a byl klid.

arwen666
autor
21. led 2020

Snídaně odolná kasicka s ovocem svačinka jogurt nebo ovoce oběd maso se zeleninou a prilouou svacinka ov9ce s piskotem a na večeři mléčné kaše a když chce tak ještě kojení během dne a pes noc
Máme také Biopron a nemá ji ridkou je normální někdy je kasovita