Zelená stolice. Může být kvůli rostoucím zoubkům?

ivanulinka
14. lis 2010

Dobrý den maminky, potřebovala bych radu, mám 10 měsíční dcerku, kojím už jen v noci cca 2x, dáváme sunar již asi měsíc, ale poslední týden má hutnou zapáchající zelenou stolici, stolici má zhruba 2X až 3X za den. Taky nám rostou stoličky. Mohlo by to být tím? Někde jsem četla, že to může být alergie na UM, ale sunar dáváme asi měsíc a problém trvá týden. Nebo že by to mohlo znamenat nějakou infekci, ale prospívá krásně, nic jiného nás netrápí.. děkuji za rady...

rak1807
14. lis 2010

🙂Též jsme měli tento problém pokaždé když nám rost nějaký zoubek 😝 též to strašně zapáchalo 🤐 a zelené a 3x a víckrát za den ...... ještě jsem k tomu měli vždy nechutenství..... ☹ jo zubani občas potrápí ..... jsem ráda,že už máme růst zubů zasebou...

hojda
14. lis 2010

U nás byl k zoubkům taky průjem a teplotky, dávali jsme laktobacílky.

miarosa
14. lis 2010

My měli zelenou stolici mnohem dřív kolem 5 měsíce, to už jsem měla slabé mléko a malý plakal že má hlad. Doktrodka mi říkala že to může být že snědl jen přední mléko a tak zelená stolice, ale prý je mnoho variant proč je zelená stolice, už si to všechno nepamatuju, ale pokud miminko prospívvá a nemá žádné problémy tak je to v pořádku. Jeslti jí dáváš sunar už delší domu a nic si nezpozorovala tak je to asi v pořádku a z něho to není. Ještě jí občas kojíš a jedla si špenát nebo něco podobného může to být i z toho. Určitě už dáváši příkrmy, může to být i znich, třeba tam byl taky špenát nebo brokolice. Variant je víc. Ale jestli se bojíš že je to špatně určitě bych zavolala své pediatričce. 😉

petruskaaa
14. lis 2010

Podle mého je zelená stolice právě z umělého mléka a je to naprosto normální. Moje dcera byla od narození na Bebě a tuhou pevnou stolici měla skoro pořád.