• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žilky na víčkách. Ztratí se to?

24. ledna 2011 
Ahoj holky, mám 3 měsíčního chlapečka a asi měsíc po porodu se mu na víčkách objevily fialové žilky na víčkách. Myslíte, že se mu to ztratí? Je fakt, že má světlejší pleť, tak třeba v létě až trošku ztmavne tak to nepůjde tak vidět. Nevypadá to moc hezky, když má červeno-fialové očička....Máte s tím někdo zkušenosti? Díky moc.
9. led 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ty žilky máme, ale víc neporadím
9. led 2011 v 19:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many1 - taky máme žilky na víčkách, teda jenom jemné. Asi je to normální. Dr se nad tím nikdy nepozastavila.
14. led 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my to máme právě hlavně nad víčkama a jde to docela dost vidět na denním světle. On má celkově světlou pokožku a do toho fialové oči. No hrůza :grinning: Doktorka říkala, že to jde když tak upravit laserem, ale to semi fakt nechce.
17. led 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many1 myslím, že je malinkej na nějaký zákrok. uvidíš že se to spraví
17. led 2011 ve 23:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
určitě mu to odstraňovat nechci. Spíš mě jen zajímalo, jestli s tím nemáte zkušenosti jestli se to časem nějak spraví, protože se mu to spíš zhoršuje. Je to naše bledulka. Ale díky moc :slight_smile:
18. led 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, my to máme hodně jemný
18. led 2011 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také máme, bude nám půl roku a ještě na vánoce moje sestřenka prohlásila, že Vojta má křečáky na víčkách:slight_smile: teď skoro měsíc po vánocích se mi zdá, že to ustupuje. Dr. se nad tím taky nikdy nepozastavovala.
19. led 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no přesně, vypadá to jak křečáky :grinning: Si říkám, že až bude větší a bude mít silnější pokožku, tak se mu to upraví, nebo až nám v létě trošku ztmavne od sluníčka :sunglasses:
24. led 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek